Louder Than Love

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Louder Than Love
Студійний альбом Soundgarden
Дата випуску 5 вересня 1989
Записаний 1988 - 1989 у London Bridge Studio Сіетл
Жанр грандж
Тривалість 53:06
Лейбл A&M
Продюсери Террі Дейт, Soundgarden
Країна США
Хронологія Soundgarden
Ultramega OK(1988) Louder Than Love
((1989))
Screaming Life/Fopp(1990)


Louder Than Love — другий студійний альбом Soundgarden випущений 5 вересня 1989. Незабаром після турне на підтримку свого дебютного альбому, Ultramega в порядку, гурт підписав контракт з лейблом A&M і приступив до запису диска. Ансамбль виступає на Голосніше, ніж любов важка, хеві-метал під знаком Black Sabbath, але багато треки okraszonych панк рухливості. Голосніше, ніж любов був перший альбом команди, яка досягла Billboard 200 Альбом був спродюсував Дата Террі. Це був останній альбом, який стався Ямамото, басист і засновник групи. Альбом отримали пам'ятки трьох п'ятих Allmusic і 4/5 з Rolling Stone.

Сприяння Треки альбому «Loud Love» і «Hands All Over».

Запис[ред.ред. код]

Альбом був записаний на студії London Bridge, розташований в Сіетлі, штат Вашингтон, з грудня 1988 до січня 1989 року. Група увійшла в студію після гастролей з першим альбомом «Ultramega OK». Серпень виробляється за датою Террі, суміш альбому були відповідальні Стів Томпсон і Майкл Barbiero. У ході сесії Ямамото відокремився від решти частини команди і розчаровуються. Кріс Корнелл сказав: «У той час Хіро був відлучений від команди і не було ніякої хімії між нами під час написання музики» Зрештою, вокаліст є автором семи до 12 пісень на альбомі .. Крім того, Корнелл сказав, що під час запису «було багато занепокоєння, гніву, розчарування … але це не має ніякого відношення з Террі, він був дуже корисним». Нарешті, запису альбому Ямамото покинув групу через напруженості яка постачала популярність групи, але і для того, щоб закінчити середню школу.

Музика і текст[ред.ред. код]

Steve Huey з Allmusic писав, що Soundgarden «зробив крок до основної хеві-метал, з повільним, цокольний рифи під прапором Black Sabbath / Led Zeppelin і високий спів Корнелла». У цей час команда намагалася уникнути ярлика "важкого металу «Кім Thayil сказав, що» Soundgarden більше схильна до впливу британських груп, таких як Killing Joke і Bauhaus " Корнелл сказав: " звучання групи має достатню швидкість, металеві елементи, однак, описати нашу музику … Neo важкий рок-метал, може ".

Деякі з пісень на альбомі є нетрадиційні підписів часу. Наприклад, «Get on the Snake», грав у дев'яти кварталів. «The Gun» має багато змін і темпів, особливо в середині пісні. Більшість пісень грають на гітарах налаштовані на падіння D

Корнелл сказав, що «Hands All Over» про те, як люди не поважають навколишнього середовища. Текст пісні «I Awake», спочатку містяться записка, написана Ямамото, щоб його подруга, Кейт Макдональд. Текст пісні «Big Dumb Sex» пародією тексти глем-метал-груп, що в їх текстах рухатися надмірно про секс. текстів.

Творці[ред.ред. код]

Трек-лист[ред.ред. код]

Nr. Назва Текст Музика Тривалість
1. "Ugly Truth" Кріс Корнелл Кріс Корнелл 5:26
2. "Hands All Over" Кріс Корнелл Кім Тайіл 6:00
3. "Gun" Кріс Корнелл Кріс Корнелл 4:42
4. "Power Trip" Кріс Корнелл Хіро Ямамото 4:09
5. "Get on the Snake" Кріс Корнелл Кім Тайіл 3:44
6. "Full on Kevin's Mom" Кріс Корнелл Кріс Корнелл 3:37
7. "Loud Love" Кріс Корнелл Кріс Корнелл 4:57
8. "I Awake" Хіро Ямамото Хіро Ямамото 4:21
9. "No Wrong, No Right" Кріс Корнелл Хіро Ямамото 4:47
10. "Uncovered" Кріс Корнелл Кріс Корнелл 4:30
11. "Big Dumb Sex" Кріс Корнелл Кріс Корнелл 4:11
12. "Full On (Reprise)" Кріс Корнелл Кріс Корнелл 2:42

Джерела[ред.ред. код]