MMANA

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
MMANA
Тип програмне забезпечення

CMNS: MMANA у Вікісховищі
Діаграма спрямованості антени у середовищі MMANA

MMANA - програмне середовище для моделювання активних дротових антен.

Обчислювальною основою MMANA є програма MININEC Ver.3, яка була створена в Washington Research Institute. Всі додаткові функції та інтерфейси написані відомим програмістом Маkotо Mori. MMANA містить бібліотеку з інформацією про понад 200 антен [1].

Перевагами MMANA є безкоштовність (freeware)[1], простота, зручний інтерфейс, можливість масштабування антени на довільну частоту [1], розрахунок параметрів пристрою узгодження, відображення 2D та 3D діаграм спрямованості антени та її амплітудно-частотної характеристики[1][2].

MMANA має обмеження при моделюванні реальної землі, програму доцільно використовувати для антен, що сформовані з прямолінійних сегментів, загальна кількість яких не перевищує 4096[1]. Конфігурація антени у вигляді послідовності координат початку і кінця кожного із прямолінійних відрізків зберігається у текстовому файлі спеціального формату з розширенням ".maa"[2].

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Література[ред. | ред. код]

  • Гончаренко И. Компьютерное моделирование антенн. Все о программе MMANA. / И. Гончаренко. – М.: РадиоСофт. – 2002. – 80 с.

Посилання[ред. | ред. код]