Microsoft Office Communicator

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Microsoft Office Communicator
Скріншот 
MSOfficeComm2005MainWin.png
Microsoft Office Communicator 2005 на Windows Vista
Тип миттєві повідомлення
Розробник Microsoft
Стабільний випуск 2007
Операційна система Microsoft Windows
Ліцензія EULA
Office Communicator Home Page — Microsoft Office Online

Microsoft Office Communicator — платний клієнт миттєвих повідомлень, що є застосунком з Microsoft Office Communications Server і заміною Windows Messenger, який використовувася в Exchange Messaging Server. Застосунок може розглядатися як корпоративна версія вільного клієнта Windows Live Messenger (раніше відомого як MSN Messenger).

Можливості[ред.ред. код]

Базові функції включають миттєві повідомлення, Voice Over IP, і відео-конференції всередині програми клієнта. Розширені можливості пов'язані з інтеграцією з іншими програмами Microsoft :

  • доступність контактів з календаря Microsoft Outlook, що зберігаються на Microsoft Exchange Server
  • перелік контактів може бути отриманий від служби локальних директорій, типа Microsoft Exchange Server
  • Microsoft Office може показати інших людей, що зараз працюють з одним документом

Всі комунікації між клієнтами здійснюються через локальний сервер Microsoft Office Communications Server. Це робить спілкування безпечнішим, оскільки повідомленням не треба залишати корпоративний інтранет, на відміну від Windows Live Messenger, який використовує інтернет. Сервер може бути встановлений на подальшу передачу повідомлень наступному серверу іншої мережі миттєвих повідомлень, без потреби встановлювати додаткові застосунки на стороні клієнта.

Недоліки[ред.ред. код]

Office Communicator використовує власний протокол миттєвих повідомлень. Він може бути незрозумілим для сторонніх клієнтів миттєвих повідомлень, і не може бути використаним в інших службах миттєвих повідомлень. Як альтернатива, з Microsoft Office Communications Server пропонується обмежений веб-клієнт.

Історія[ред.ред. код]

Поточна версія Office Communicator 2007, вона була готова 28 липня 2007 і випущена в жовтні 2007. Office Communicator 2007 є продуктом Innovative Communications Alliance (ICA). Клієнт з повним набором можливостей вимагає 32-бітної Windows Vista, Windows XP з SP2, Windows 2000 з SP4.

Посилання[ред.ред. код]