PostScriptum

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
PostScriptum
Основна інформація
Жанр Фольк-рок
Роки з 1995
Країна Білорусь
Мова Білоруська
Лейбл «Ковчег», «БМАgroup[be]»
Склад Юля Белізяк (Севрук), Віктор Головаченко, Олександр Івашкевич, Микола Беланович.
Колишні
учасники
Катя Кузнєцова, Олександр Шаламаєв, Максим Кобзєв, Яна Савицька, Вадим Марголін, Сергій Гринкевич, Макс Івашин, Микола Драницький, Олексій Волков, Олександр Мілевич.

PostScriptumбілоруський музичний гурт з Мінська. Заснований у червні 1995 року як акустичний проект у стилі фольк-рок, пізніше став використовувати електронну музику.

Історія[ред. | ред. код]

До першого складу гурту входили Юля Севрук, Катя Кузнєцова, Олександр Шаламаєв, Максим Кобзєв. Восени 1995 року гурт у цьому складі починає концертну діяльність. Влітку 1996 року він був змінений. З першого складу залишилися обидві вокалістки, тоді як музиканти змінилися повністю: тепер в гурт увійшли Вадим Марголін, Віктор Головаченко, Сергій Гринкевич, Макс Івашин та Микола Драницький. В 1997 році до гурту приєдналася третя вокалістка — Яна Савицька. В 19982002 роках в складі PostScriptum'а сталися ще кілька змін: так, через вагітність з групи пішли Катя та Яна, в інший гурт пішов Гринкевич, замість Івашина до гурту приєдналися Олексій Волков та Олександр Мілевич. У цей час в гурт входять Юля Севрук, яка вийшла заміж та змінила прізвище на Белізяк, Виктор Головаченко, Олександр Івашкевич та Микола Беланович.
В 1997 році вийшов дебютний альбом гурту — «Дом на синих холмах».
У 2000 році PostScriptum отримав гран-прі фестиваля «Басовище».

Дискографія[ред. | ред. код]

Альбоми[ред. | ред. код]

Участь у збірках[ред. | ред. код]

Склад гурту[ред. | ред. код]

Література[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Сайт про гурт [Архівовано 18 жовтня 2011 у Wayback Machine.]