The Settlers II 10th Anniversary

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Settlers II 10th Anniversary

250 px

Розробник Blue Byte Software, Funatics Studio Alpha
Видавець Ubisoft
Дата випуску 2006
Жанр економічна стратегія
Платформи Windows
Режими гри мультиплеер, синглплеер
Сайт http://diesiedler2.de.ubi.com/

The Settlers II 10th Anniversary — рімейк ігриThe Settlers II, відноситься до жанру стратегій класичної економічної моделі німецької ігровий школи, приурочений до десятирічного ювілею її випуску. Пізніше для гри вийшло доповнення «Вікінги».

Огляд[ред.ред. код]

Кожне місто починається з ратуші, що поєднує керівні та складські функції. Далі ми ставимо хатину лісоруба, хатинку лісника, тартак, ферму, млин, пекарню — і пішло-поїхало. «Мультяшна» економіка підкорює відразу. Виробничі ланцюжки логічні й невигадливі, однак створення ефективного комплексу часом перетворюється на нетривіальну головоломку.

Тут у справу вступає фактор, що ускладнює і без того нелегку долю градоначальника, — дороги. Будівля потрібно міцно прив'язати до решти інфраструктури, і тоді воно почне приносити користь. Недостатньо розмістити поблизу від ферми свинарник (хрюшки із задоволенням лопають пророщені зерна пшениці). Совість все одно не дозволить свинопаса зайти в незачинений комору і спокійно взяти те, що йому належить. Пам'ятаєте гасло? Щоб машина запрацювала, доведеться вдумливо прилаштувати склад, викопати колодязь, виділити ділянку під сільське господарство і обплутати район транспортної павутиною, інакше дурні-посильні будуть без толку бродити по окрузі.

Це не останній нюанс. Наприклад, перш ніж бурити штольню, варто заручитися допомогою досвідченого геолога — провівши польові дослідження, він пояснить, де і що добувати.

Посилання[ред.ред. код]