The Settlers II 10th Anniversary

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Settlers II 10th Anniversary

250 px

Розробник Blue Byte Software, Funatics Studio Alpha
Видавець Ubisoft
Дата випуску 2006
Жанр(и) економічна стратегія
Платформа Microsoft Windows
Режим гри багатокористувацька гра і одиночна гра
Носій CD-ROM
Сайт diesiedler2.de.ubi.com

The Settlers II 10th Anniversary — рімейк ігриThe Settlers II, відноситься до жанру стратегій класичної економічної моделі німецької ігровий школи, приурочений до десятирічного ювілею її випуску. Пізніше для гри вийшло доповнення «Вікінги».

Огляд[ред.ред. код]

Кожне місто починається з ратуші, що поєднує керівні та складські функції. Далі ми ставимо хатину лісоруба, хатинку лісника, тартак, ферму, млин, пекарню — і пішло-поїхало. «Мультяшна» економіка підкорює відразу. Виробничі ланцюжки логічні й невигадливі, однак створення ефективного комплексу часом перетворюється на нетривіальну головоломку.

Тут у справу вступає фактор, що ускладнює і без того нелегку долю градоначальника, — дороги. Будівлю потрібно міцно прив'язати до решти інфраструктури, і тоді вона почне приносити користь. Недостатньо розмістити поблизу від ферми свинарник (свинки із задоволенням лопають пророщені зерна пшениці). Совість все одно не дозволить свинопаса зайти в незачинену комору і спокійно взяти те, що йому належить. Пам'ятаєте гасло? Щоб машина запрацювала, доведеться вдумливо прилаштувати склад, викопати колодязь, виділити ділянку під сільське господарство і обплутати район транспортної павутиною, інакше дурні-посильні будуть без толку бродити округою.

Це не останній нюанс. Наприклад, перш ніж бурити штольню, варто заручитися допомогою досвідченого геолога — провівши польові дослідження, він пояснить, де і що добувати.

Посилання[ред.ред. код]

The Settlers II 10th Anniversary (рос.) на сайті Absolute Games