Vampire: The Masquerade – Redemption

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Vampire: The Masquerade Redemption

VTMR cover.jpg

Розробник White Wolf Games Studio и Nihilistic Software
Видавець Activision
Дата випуску 2000
Версія 1.1
Жанр RPG
Віковий
рейтинг
ELSPA: 15+
ESRB: M
OFLC: M
Платформа PC
Режим гри Одиночна гра, Мультиплеєр
Носій CD-ROM
Системні
вимоги
233 MHz CPU, 64 Mb ОЗП, 8 Mb Video, 800 Mb вільного місця
Керування Клавіатура, миша
Сайт http://www.activision.com/games/vampire/

Vampire: The Masquerade Redemptionрольова відеогра з видом від третьої особи 2000 року, заснована на популярному сеттінгу для настільної рольової гри Vampire: The Masquerade.

Сюжет Головний герой - Крістоф Ромуальд, воює в складі війська хрестоносців у Східній Європі. В одному з боїв діставши поранення опиняється в празькому монастирі під наглядом монашок. Там він зустрічає Анезку, яка піклується про нього. І між ними зразу виникають почуття. Та в Празі все не так просто злі чудовиська ночі роблять зло після заходу сонця. Невдоволений тим, що між Анезкою і Крістофом проскочила іскра архиєпископ Геза відправляє Крістофа зачистити копальні руди, які захопили монстри. Та це буде тільки першою сходинкою в унікальному життєвому шляху відважного хрестоносця.

Персонажі Крістоф Ромуальд - головний протагоніст гри, хрестоносець. Анезка - монахиня, кохана Крістофа. Вілгельм - друг Крістофа, бойовий побратим з клану Бруха. Серена - кападокійка, яка була подарована Крістофу за чари по створенню голема. Вірно служить новому господарю Крістофу. Ерік - гагрел, якого взяли в полон клан Тремере. За те, що Крістоф його звільнив, примикає до його команди.


Див. також[ред.ред. код]