Альфред Іст

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Альфред Іст
Alfred Edward East
Портрет Альфреда Іста роботи Філіпа Де Ласло, 1907
Народження 15 грудня 1844(1844-12-15)[1][2]
Кеттерінг[d], Велика Британія[3][4]
Смерть 28 вересня 1913(1913-09-28)[1][3] (68 років)
  Лондон, Сполучене Королівство[3][4]
Країна Велика Британія Велика Британія
Жанр живопис, гравюра
Навчання Школа мистецтв Глазго
Діяльність художник, унаочнювач, графік
Член Королівська академія мистецтв
Роботи в колекції Оклендська галерея мистецтвd, Тейт, Національна галерея Вікторії, Національний музей Швеції, Національна галерея Канади, Художня галерея Нового Південного Уельсу, Національна галерея, Hungarian National Galleryd, Музей образотворчих мистецтв, Національний музей образотворчого мистецтва[5], Aberdeen Art Galleryd, Єльський центр британського мистецтваd, Національний музей мистецтва Каталонії, Gallery Oldhamd і Тейт Британія

CMNS: Альфред Іст у Вікісховищі

Альфред Іст (англ. Sir Alfred Edward East; 15 грудня 1844 — 28 вересня 1913) — англійський живописець і гравер.

Біографія[ред. | ред. код]

Альфред Іст народився у Кеттерінгу, графство Нортгемптоншир. Навчався у Школі мистецтв Глазго, потім у Парижі у Школі образотворчого мистецтва в класах Робера-Флорі і Бугро. Після повернення до Лондона, в квітні 1888 року спільно з художниками Томасом Готчем і Вільямом Інгремом організував виставку у галереї Товариства витончених мистецтв, а наступного року, отримавши замовлення від директора Товариства, провів шість місяців у Японії, де малював пейзажі і портрети місцевих жителів. Виставка робіт, створених у цій подорожі, відбулась у Товаристві 1890 року і мала величезний успіх.

У 1906 році Альфред Іст був обраний президентом Королівського товариства британських художників і обіймав цю посаду до кінця життя. Також 1906 року він опублікував ілюстрований альбом «Мистецтво пейзажу у живописі» (The Art of Landscape Painting in Oil Colour). В цій книзі він описує техніку використання кольору, напівтонів і ескізу олівцем. У 1910 році король Едуард VII посвятив Альфреда Іста у лицарі. 31 липня 1913 року у Кеттерінгу відкрилася Художня галерея Альфреда Іста, спроектована Джоном Альфредом Готчем.

Картини Іста регулярно виставлялися у Королівський академії мистецтв з 1883 року. Пізніше він став асоційованим членом академії, а 1913 року був обраний повноправним членом.

Романтичні пейзажі Альфреда Іста демонструють вплив барбізонської школи.

Галерея[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]


Джерела[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]