Антоніо Сезаро

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Антоніо Сезаро
Справжнє ім’я Кліудіо Костаньолі
Імена на ринзі: *Кастаньолі
  • Тенші Такамі
  • Дубль С
Дата народження: 23.04.1977
Місце народження: Люцерн, Швейцарія
Місце проживання: Тампа, Флоріда, США
Зріст: 185 см
Тренер: *Кріс Хіро
  • Дейв Тейлор
  • Майк Квакенбуш
  • СігМаста Раппо
Дебют: 2000 рік

Клаудіо Кастаньолі (англ. Claudio Castagnoli), також відомий як Антоніо Сезаро - швейцарський професійний реслер, який виступає в WWE.

Європа (2000-2004)[ред.ред. код]

Кастаньолі навчався у себе на батьківщині в Швейцарії у земляка SigMasta Rappo, і дебютував 24 вересня 2000 року в Ессені в німецькому Westside Xtreme Wrestling. Вперше, Кастаньолі використовував японський гіммік, перш, ніж стати «Швейцарським банкіром» разом з Аресом, відомими як «Swiss Money Holding» (SMH).Перебуваючи в Англії, Кастаньолі тренувався у Дейва Тейлора. У Швейцарії він познайомився з Крісом Хіро і Майком Куакенбушом, який запропонував SMH виступати в США. Вони виступали в IWA Mid-South і Chikara і тренувався разом з Хіро перед поверненням до Європи. У 2004 Кастаньолі отримав Громадянство США вигравши Грін-Карту і переїхав до США де почав виступати в Ring of Honor і Chikara, в той час, як Арес залишився в Швейцарії і відродив SMH разом з Майком Рудін.

Королі рестлінга (2003-2006)

Кастаньолі і Арес дебютували в Chikara 7 травня 2003, в 2003 Tag World Grand Prix, з якого вилетіли після поразки від SuperFriends (Кріс Хіро і Майкл Куакенбуш). Кастаньолі повернувся в Chikara в 2004 році в команді з Ларрі Суїнні в Sweet 'n' Sour. Команда виступила в 2005 Tag World Grand Prix і перемогла в турнірі, після того, як Хіро зрадив Куакенбуша. Разом, Кастаньолі, Хіро і Кеннон сформували Королів рестлінга. Кеннон покинув промоушен і залишив Хіро і Кастаньолі як команду. Вони виступили в 2006 Tag World Grand Prix, перемогли Екуінокса і Гідру, Самі Сакаї і РУНМАРУ, Північний-Зірковий Експрес (Райан курзе і Дарін Корбін), Неузгоджених (Холлоуікед і Делліріус), і у фіналі команду Драгондоор (Скаід і Milano Collection AT) ставши першими Chikara Campeones de Parejas. 17 листопада Chikara на шоу Brick в Reading Pennsylvania, Кастаньолі і Хіро програли Командні Титули Chikara команді FIST (Ікар і Гран Акума) в поєдинку двох з трьох Фолів. У поєдинку, Хіро і команда FIST атакували Кастаньолі. У 2006 році Кастаньолі підписав контракт з World Wrestling Entertainment, коли вразив своєю присутністю на Raw (у ролі офіцера поліції в закулісний сегменті) і успішно пройшов в Deep South Wrestling. Через деякий час, Кастаньолі був звільнений від контракту з WWE.

Сольні виступи (2007-2009)

Кастаньолі повернувся в Chikara 16 лютого 2007, в масці і під ім'ям «Very Mysterious Ice Cream», як частина Los Ice Creams. Після, Кастаньолі почав ворожнечу зі своїм колишнім командним партнером Крісом Хіро. 22 квітня 2007, на Rey de Voladores Хіро переміг Кастаньолі і, за умовами поєдинку, повинен був повернутися в «Королі рестлінга». Через місяць, Хіро, Кастаньолі і Ларрі Суїнні об'єдналися з командою FIST (Ікар, Акума і Чак Тейлор) і сформували понад стійких Королів рестлінга, до який пізніше приєдналися Мітч Райдер, Мак Бойєр і Шайєнн Хоук. 22 вересня 2007 на Cibernetico & Robin Королі рестлінга протистояли Los Luchadores у щорічному поєдинку torneo cibernetico. Королі виграли поєдинок з Кастаньолі, Хіро і Райдером, які «вижили», але, оскільки, поєдинок міг виграти тільки один їм довелося битися один проти одного. Кастаньолі знищив Хіро, а потім Райдера і не тільки виграв поєдинок, а й отримав свободу від Королів рестлінга. 9 вересня 2007 на Stephen Colbert Bill O'Reilly Кастаньолі переміг Хіро і закінчив їх довгу ворожнечу. Після поєдинку Хіро покинув компанію і Кастаньолі взяв на себе обов'язки тренера в the Chikara Wrestle Factory.У 2008 році, Кастаньолі почав ворожнечу з Броди Лі. 7 вересня Кастаньолі переміг Лі у першому в історії Chikara поєдинку в сталевій клітці і закінчив їх ворожнечу. 19 жовтня 2008 Кастаньолі виграв гаутлент поєдинок сім на сім де рестлери Chikara перемогли рестлерів з Big Japan Pro Wrestling.

Братство Хреста (2009-2011)

Кастаньолі виступив в 2009 King of Trios в команді з Брайаном Деніелсон і Дейвом Тейлором як Команда «Апперкот». Команда дійшла до фіналу, де зазнала поразки від команди FIST (Ікар, Акума і Тейлор). Після турніру Едді Кінгстон, чия команда «Головорізи» була знищеної командної Кастаньолі, стверджував, що був принижений Кастаньолі. 24 травня 2009, Кінгстон, який стверджував свою технічну перевагу над Кастаньолі, чисто переміг його. Після, Кастаньолі переміг Кінгстона з відліку на 2009 Young Lions Cup, два з яких рекламувалися як «Поєдинок за повагу» 22 листопада 2009 року, у фіналі восьмого сезону Three-Fisted Tales, де програв повинен проявити повагу переможцеві. Кастаньолі виграв поєдинок, але замість прояву поваги, Кінгстон атакував Клаудіо, стверджуючи, що ні Кастаньолі, ні Хіро не заслуговують поваги [20]. У фіналі шоу Арес показав себе як людина, який представляв UltraMantis Black, коли Кастаньолі скоїв хілтерн (став «поганим» хлопцем) атакувавши Шона Коннері. Після побиття всіх tecnicos («хороших хлопців») Кастаньолі об'єднався з Аресом, Турсасом, Пінк Санчесом, Тімом Донстом, Сарою Дель Рей і Дейзі Хейз і створили Братство Хреста.Після, вони набирають три необхідні очки і стають претендентами на the Campeonatos de Parejas всього за один тиждень, далі Кастаньолі і Арес перемагають The Colony (Fire Ant і Soldier Ant) 20 березня 2010, виграють титул, роблячи Кастаньолі дворазовим Campeon de Parejas в історії Chikara. У квітні Кастаньолі, Арес і Турсас перемагають команди The Osirian Portal (Амесіс і Офідіан), Команду Perros del Mal (Ел Алебрідже, Куідже і Ель Оріентаал), Команду Big Japan Wrestling (Дайсуке Секімото, Канкуро Хощіно Йощі Окабуящі) і The Colony (Fire Ant, Soldier Ant і Green Ant) протягом трьох дневнего туорніра 2010 King of Trios. 23 жовтня Кастаньолі представляє Братство в torneo cibernetico, де вони протистояли команді Chikara originals. Він знищив сам себе після того, як ударив в пах Едді Кінгстона, але його план не спрацював і Кінгстон встиг прочухатися і знищив Турсеро вигравши поєдинок [24]. У фіналі дев'ятого сезона 12 листопада, Кастаньолі і Арес програли the Campeonatos de Parejas Джігсо і Майку Куакенбушу. 13 березня 2011 Кастаньолі і Кінгстон нарешті зійшлися у двобої за 15 місяців ворожнечі, в яких Кастаньолі переміг вдаривши Кінгстона ланцюгом. У травні, Кастаньолі виступив в 12 Large: Summit to і став першим Chikara Grand Champion. У Chikarasaurus Rex він взяв участі 30 і 31 липня, Кастаньолі взяв участь у двох мейн-івентах, обидва яких були частиною 12 Large: Summit. Після поразки від Куакенбуша в першу ніч, Кастаньолі був засмучений і програв своє лідерство Сарі Дель Рей, після чого він відвернувся не лише від Дель Рей, а й від Хейз, так як вона була в кутку Дель Рей. Далі, Кастаньолі був виведений з турніру.

Вторгнення CZW (2005-2006)

Кастаньолі дебютував у Ring of Honor 16 липня 2005 на Fate of an Ангел. Залишок року він ворогував з Чемпіоном ROH Pure Найджелом Макгінесса. 17 грудня на Final Battle 2005 МакГіннесс переміг Кастаньолі в титульному бою і, за умовами поєдинку, Кастаньолі не міг бути претендентом на титул, поки МакГіннесс буде чемпіоном. Далі, в 2006 році, партнер Кастаньолі з інших промоушенів Кріс Хіро, разом з іншими рестлерами Combat Zone Wrestling вторглися в ROH і почалася ворожнеча. Спочатку, Кастаньолі був на боці ROH, але 26 квітня 2006 року, на The 100th Show відвернувся від компанії і об'єднався з Хіро, Супер Драконом і Некро Бутчера у протистояння команді ROH (Самоа Джо, Б.Дж. Вайтмер і Адам Пірс) у командному поєдинку шість на шість. 15 липня 2006, на Death Before Dishonor 4 Команда ROH перемогла Кастаньолі, Хіро, Бутчера, Нейта Уебба і Едді Кінгстона в поєдинку Cage of Death і закінчила фьюд. Оскільки, у Кастаньолі вже був контракт з ROH до вторгнення йому дозволили залишитися в компанії, але інша Команда CZW була звільнена. Кріс Хіро ж повернувся до компанія під час туру компанії з Об'єднаному Королівству, а 16 вересня він вкрав титули Командних Чемпіонів Світу ROH у чемпіонів Остіна Ейріеса і Родерика Стронга щоб отримати титульний поєдинок для себе і Кастаньолі [35]. Поєдинок пройшов 16 вересня на шоу Glory By Honor V Night 2, де Королі рестлінга стали новими командними чемпіонами.З новинами про те, що WWE зацікавлені в Кастаньолі, Королі рестлінга програли титули Крістоферу Денієлсу і Метту Сайдалу 25 листопада на шоу Dethroned. 23 грудня на Final Battle 2006 Брати Бріско (Джей і Марк) перемогли Кастаньолі і Хіро, і це повинен був стати останній поєдинок як команди. Після поєдинку Кастаньолі заявив, що не перейде в WWE після всього і пообіцяв великі речі для Королів рестлінга в 2007. Хіро потиснув його руку, але покинув його з їх менеджером Ларрі Суїнні, що поклало кінець Королям рестлінга.

Претендент на титул Чемпіона Світу (2007-2009)

Кастаньолі бився на першому ППВ Ring of Honor Respect is Earned 12 травня 2007, об'єднавшись з Меттом Сайдалом проти Братів Бріско за титули Командних Чемпіонів Світу ROH. Незважаючи але програш, Кастаньолі був представлений матч-реванш з партнером на вибір. Він вибрав Кріса Хіро, але команда знову програла Бріско.Кастаньолі домігся сольних успіхів у ROH 28 липня 2007, після перемоги в Ring of Honor's Race to the Top Tournament. Він переміг Холлоуікеда, Куакенбуша і Джека Еванса на шляху до фіналу, де він переміг Ель дженерики [40]. Він бився Такесі Моресіма за титул Чемпіона Світу ROH на Death Before Dishonor V: Night One 10 серпня, але програв. Він отримав інший тайтл-шот, на цей раз тристоронній з Брентом Олбайтом, пізніше, але знову не зміг виграти титул. 29 грудня 2007, через рік після того, як Хіро покинув Кастаньолі, вони зустрілися на ROH Rising Above, де якщо Кастаньолі виграє, то отримає п'ять хвилин з Ларрі Суїнні, але якщо він програє, то повинен приєднатися до Sweet 'n' Sour Inc. Кастаньолі виграв поєдинок, але програв Суїнні на Final Battle 2007, коли член Sweet & Sour, Inc. Деніел Падер втрутився в бій.28 червня 2008 Кастаньолі здобув чергову велику перемогу в Ring of Honor. У першій зустрічі з Брайаном Деніелсон він переміг його за допомогою Європейського аперкот. Далі, 26 липня Кастаньолі отримав черговий тайтл-шот на титул Чемпіона Світу ROH проти Найджела Макгіннесс, але програв після того, як МакГіннесс втримав його після Jawbreaker Lariat. 2 серпня, Кастаньолі знову програв у реванші. З Брайаном Деніелсон і Командним Чемпіоном Світу ROH Тайлером Блеком він брав участь у чотирибічному поєдинку на знищення. Кастаньолі програв. Після цього, Кастаньолі почав називати себе «Дуже Європейським», приєднався до руху Принца Нана в The Embassy і ворогував з Брентом Олбрайтом.

Florida Championship Wrestling (2011-2012)

6 вересня 2011 стало відомо, що Кастаньолі підписав контракт з WWE і відправляється на підготовчу майданчик FCW під новим ім'ям на рингу - Антоніо Сезаро. Він дебютував 17 вересня на живому виступі, і програв Сету Роллінсу. Він дебютував на ТБ 24 жовтня і переміг Майка Долтоном і Ріккі Бомбе. 6 січня 2012, Сезаро дебютував на домашньому шоу WWE, де в команді з Майклом МакГіллікаті програли Алексу Райлі і Мейсону Райану. Через три дні на WWE Superstars, Сезар програв Райлі в темному поєдинку. У березні 2012 Сезар почав ворогувати з Річі Стімбоутом за титул Чемпіона FCW 15. 18 березня титульний поєдинок закінчився нічиєю. Сезар бився в іншому темному поєдинку на записах SmackDown 17 квітня в Лондоні, Англія, перемігши UK Kid.

Дебют і титул Чемпіона Сполучених Штатів (2012-2013)

Сезаро дебютував 20 квітня 2012 року на SmackDown, в закулісний сегменті з Аксаной і Теодором Лонгом, який закінчився розмовою з Генеральним Менеджером Джоном Лаурінайтісом про укладення контракту. За сюжетом, Сезаро служив в швейцарській міліції, після зробив кар'єру граючи в регбі, яка закінчилася через «надмірну агресію». На наступному тижні він переміг Тайсона Кідда який був його пробним поєдинком. 3 липня на епізоді SmackDown Great American Bash, Сезаро вперше програв у змішаному командному поєдинку з Аксаной проти Великого Калі і Лейли, хоча самого Сезаро не було утримано. 27 липня і 3 серпня на SmackDown, Сезаро двічі переміг у не титульному поєдинку Чемпіона Сполучених Штатів Сантіно Мареллу. Наступного тижня на SmackDown, Сезаро вперше програв в одиночному поєдинку Крістіану. 19 серпня в Pre-Show SummerSlam, Сезаро переміг Мареллу і виграв титул Чемпіона Сполучених Штатів - свій перший титул у WWE. Вперше, Сезаро захистив титул на ТБ 3 вересня 2012 на Raw, перемігши Мареллу в матчі реванші. На PPV Night of Champions (2012) успішно захистив титул Чемпіона Сполучених Штатів, в поєдинку проти Зака ??Райдера. 15 квітня 2013 Сезаро програв титул чемпіона Сполучених Штатів Кофі Кінгстона. 1 травня він отримав право на матч-реванш, але знову Кінгстон виявився сильнішим.

Справжні американці (2013-теперішній час)

На NXT, Сезаро почав ворожнеча з Самі Зайаном. 22 травня на арені NXT,Зайн здобув переконливу перемогу над Сезаро у своєму дебютному матчі. Пізніше, Сезаро переміг у матчі- реванші. 17-го червня обєднався з Зебом Кольткром і переміг Вільяма Рігала. Сезаро почав погоджуватись з Кольтером, щодо його поглядів на Америку, викликавши при цьому здивування тому що погляди Кольтера суперечили переконанням Сезаро.3 липня на NXT, Сезаро безуспішно намагається перемогти Бо Далласа у бою за чемпіонство NXT. 14 липня на Money In The Bank, Сезаро і Сваггер намагалися дістати кейс, а спроба була невдала, так як кейс дістався Деміану Сендов. Наступної ночі, Сваггер і Сезаро обєднались, і проголосили себе "Справжніми Американцями". 17 липня на NXT, Сезаро зазнав поразки від Лео Крюгер у матчі за за чемпіонство NXT. Станом на 21 серпня, Сещаро переміг Зайана у матчі "Два з трьох утримувань".

Фінішери

Neutralizer (WWE) /

Gotch Style Neutralizer (FCW / NXT)]

Very European Uppercut (Pop-up European uppercut)

Менеджери

Jade Chung

SoCal Val

Prince Nana

Shane Hagadorn

Sara Del Rey

Aksana

Zeb Colter

Jack Swagger

Музичні Теми

"I've Got to Have It (Instrumental)" by Jermaine Dupri featuring Nas and Monica

"We Are the Champions" by Queen (Використовував у команді з Крісом Хіро)

"1812 Overture" by Pyotr Ilyich Tchaikovsky[186]

"Engel" by Rammstein (Як частина команди Bruderschaft des Kreuzes)

"KoW (Kings)" by Cody B. Ware, Emilio Sparks and J. Glaze[188] (Used while teaming with Chris Hero)

"Im Namen Der Bruderschaft" by Kenny Pickett[189] (Used while a part of the Bruderschaft des Kreuzes)

"Miracle" by Jim Johnston[190] "Patriot" by Jim Johnston (July 2013–present; Used while with Jack Swagger)

Титули і Нагороди

Chikara

Chikara Campeonatos de Parejas (2 рази)

King of Trios (2010)

Tag World Grand Prix (2005)

Tag World Grand Prix (2006) з Крісом Хіро

Torneo Cibernetico (2007)

Cleveland All-Pro Wrestling

CAPW Unified Heavyweight Championship (1 раз)

Combat Zone Wrestling

CZW World Tag Team Championship (2 рази) – з Крісом Хіро

Last Team Standing (2006) – з Крісом Хіро

German Stampede Wrestling

GSW Tag Team Championship (2 рази)

Juggalo Championship Wrestling

JCW Tag Team Championship (1 раз) – з Крісом Хіро

International Pro Wrestling: United Kingdom

IPW: UK Tag Team Championship (1 раз)

Independent Wrestling Association: Switzerland

IWA Switzerland World Heavyweight Championship (1 раз)

Pro Wrestling Guerrilla

PWG World Championship (1 раз)

Pro Wrestling Illustrated

PWI сиавить його #18 з топ 500 рестлерів у 2013

Ring of Honor

ROH World Tag Team Championship (2 рази) з Крісом Хіро

Race to the Top (2007)[2]

Tag Wars (2010) – з Крісом Хіро

Swiss Wrestling Federation

SWF Powerhouse Championship (2 рази)

SWF Tag Team Championship (1 раз)

Westside Xtreme Wrestling

wXw World Heavyweight Championship

wXw World Tag Team Championship

Wrestling Observer Newsletter

Tag Team of the Year (2010) with Chris Hero[203]

WWE

WWE United States Championship

Посилання

Twitter https://twitter.com/antoniocesaro

WWE.com http://www.wwe.com/superstars/antoniocesaro

Facebook https://www.facebook.com/AntonioCesaroWWE

Fan Site http://www.antonio-cesaro.com/