Bayonetta

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Bayonetta (яп. ベヨネッタ) — консольна гра жанру слешер, розроблена компанією Platinum Games у співпраці з видавцем Sega для платформ PlayStation 3 і Xbox 360. Керівником розробки гри є Хідекі Камія, який брав участь у створенні таких ігор, як Devil May Cry, Resident Evil 2, Okami і Viewtiful Joe.

Дія гри розгортається у вигаданому європейському місті, головною героїнею гри є відьма Байонетта, яка бореться з противниками за допомогою пістолетів і магії. У грі є п'ять рівнів складності; два найбільш легких дозволяють управляти персонажем за допомогою однієї клавіші, що подібно режиму «Kamiya» з гри Devil May Cry. При розробці героїні Байонетти розробники керувалися сучасною стилістикою і модою, а композитори написали саундтрек у величному і феміністичному стилі.

Розробка гри почалася в січні 2007 року. В Японії гра вийшла 29 жовтня 2009, а в усьому іншому світі — у січні 2010 року. Гра рекламувалася за допомогою роликів на телебаченні під музику японської поп-співачки MiChi, теми для браузера Google Chrome, арт-бука, і саундтрека. У Сполучених Штатах і Великобританії в рекламних роликах використовувалася пісня гурту La Roux «In for the kill (Skream's Let's Get Ravey Remix)». Позитивними сторонами гри критики назвали її просте управління, швидкий темп, битви з босами, уповільнення часу або «Witch Time» і дизайн персонажів і рівнів.

Посилання[ред.ред. код]