Beeline

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
ЗАТ «Українські радіосистеми»
Тип ЗАТ
Гасло Живи на яскравій стороні
Доля став частиною "Київстар"
Заснування 1995
Штаб-квартира Київ
Галузь телекомунікації
Сайт Beeline

Beeline — торгова марка колишнього[1] оператора стільникового зв'язку ЗАТ «Українські радіосистеми», з 2010 року поглинений компанією «Київстар».

На теренах СНД під брендом Beeline працює російський оператор стільникового зв'язку «ВимпелКом», якому належить 100% акцій ЗАТ «УРС». Головний офіс компанії «ВимпелКом» розташований у Москві. На сьогодні оператор є четвертим за розміром абонентської бази України, що станом на серпень 2007 налічував 2,7 млн абонентів. Мережевий код — 068.

Історія[ред.ред. код]

Магазин Beeline.

11 квітня 2006 року, компанія ЗАТ «Українські радіосистеми» починає надавати послуги мобільного зв'язку під торговельною маркою Beeline. Про це було офіційно оголошено на прес-конференції в Києві генеральним директором ВАТ «ВимпелКом» Олександром Ізосімовим[2].

З 1 лютого 2007 усі абоненти ЗАТ «УРС» які обслуговувались під торговими марками Мобі та ВеллКОМ переведені на тарифні плани бренду Beeline. Також було припинено підключення нових абонентів до віртуального оператора privat:mobile, який був створений ПриватБанком та використовував потужності мережі УРС.

У 2008 році після об'єднання материнських компаній Golden Telecom Incorporated та «Вымпел-Коммуникации» почався процес відповідного об'єднання українських компаній «Голден Телеком» та «Українські радіосистеми» і переведення послуг компанії під бренд Beeline.

Акція протесту[ред.ред. код]

На 21 січня 2010 запланована акція протесту проти зміни тарифікації з посекундної на 30-секундну. У цей день абоненти Beeline планують відключити на добу свої телефони і не користуватися послугами оператора. [4]

Бренд[ред.ред. код]

Спочатку значення слова Beeline трактувалось як «бджола і лінія», та після ребрендигу слово отримало друге звучання «подвійна лінія». У оновлені бренду брали участь фахівці американського інституту кольорів. У результаті фірмовим стилем Білайн стало поєднання стрічок жовтого та чорного кольорів.

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Зв'язок Це незавершена стаття про зв'язок.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.