Іванов Порфирій Корнійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Іванов Порфирій Корнійович
Порфирий Иванов
Народився 20 лютого 1898(1898-02-20)
село Оріхівка, Петропавловська волость, Слов'яносербський повіт, в Єкатеринославській губернії, Російська імперія (зараз в Лутугинському районі, Луганська область, Україна)
Помер 10 квітня 1983(1983-04-10) (85 років)
хутір Кондрюче, Свердловский район, Ворошиловградська область, УРСР, СРСР (зараз в Свердловському районі, Луганська область, Україна)
Громадянство Україна

Порфи́рій Корні́йович Івано́в (* 20 лютого 1898 — 10 квітня 1983) — творець оздоровчої системи з низкою оригінальних ідей.

Система[ред.ред. код]

Цілеспрямовано відмовитись від: житла, одягу і всього рукотворного. Почати жити в природі. Починаючи з літа займатись «нічним загартовуванням». Ходити по росі. Дивитися на ранкову і вечірню зорю (Венера). Так до настання зими в природі можна стати віщим, як Учитель.

Нічне загартовування[ред.ред. код]

Без одягу, непідготованому організму, влітку, вночі навряд чи можливо витримати холод. Тому, якщо три дні не їсти і не пити з"являється внутрішнє тепло, яке допоможе при загартовуванні у природному середовищі. За рахунок цього можна пробудити внутрішні потоки енергії і очистити енергетичні канали. Приблизно через 70 днів людина зможе відчути ці потоки і спробувати керувати ними.

Біографія[ред.ред. код]

Народився 20 лютого 1898 року в селі Оріхівці на Луганщині (Україна) в багатодітній родині шахтаря. Закінчив чотири класи церковнопарафіяльної школи, працював із 12 років, із 15 — шахтарем.

25 квітня 1933 року (ця дата відзначається послідовниками) прийшов до думки, що причина всіх хвороб — у відриві людини від природи. Ідея призвела до різкого повороту життя Іванова і початку експерименту — жити в єднанні з природою. Зокрема, він став зменшувати кількість одягу на тілі і через деякий час зумів жити цілий рік тільки в трусах.

Цитати[ред.ред. код]

« Я прошу, я благаю всіх людей: ставай і займай своє місце в природі, воно ніким не зайняте і не купується ні за які гроші, а тільки власними справами і працею в природі собі на благо, щоб тобі було легко.  »
« Дорогі ви мої, всі ваші хвороби від нежерсті вашої: від тепла, від смачної їжі, від спокою. Не бійтеся холоду, він мобілізує, як нині модно казати, захист організму. Холод кидає в тіло гормон здоров'я. Нехай кожний покумекає, що йому важливіше — справа або малі радості. На все повинна бути перемога. Людина повина жити в перемозі; якщо її не одержиш, гріш тобі ціна в базарний день… Навіщо лікуватися, коли можна й треба хворобу в тіло не пускати!  »
« Людина живе перемогою, не отримаєш її так гріш тобі ціна в базарний день.  »
« До нього можна добратися і великій і малій людині. На цьому місці є ток, магнето і електрика. Це все є і у людини теж саме.  »
« Я наважився піти в природу, я наважився ступати своїми ногами, своїми лапами по Землі для того, щоб обов'язково елек-три-зу-ватись, для того, щоб набратися цих сил і ними володіти.  »
« Не в оточуючій природі потрібно шукати здоров'я, а в собі.  »
« Пішов у степ. Ось де ванна, ось де електризація, ось де закалювання нічне і незабутнє зі всіх кінців, я іду прямо в ціль свою нерозривно з природою.  »
« Ми весь час просимо бога, а він є у людині, тільки б людина захотіла щоб зробитися ним на певний час.  »

Література[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]