Альхімович Дем'ян Петрович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Альхімович Дем'ян Петрович народився 1 січня 1931 року на Донбасі. Професійний фотограф. У 80-х роках ХХ ст. переїхав до міста Ізюм. Відомий фотограф, художник.

Життєпис[ред. | ред. код]

Працював керівником дитячої фотостудії у Палаці культури ім. Кірова. Брав участь у фотовиставках, що проходили у місті Ізюмі та Харкові. Після виходу на пенсію оселився в Червоному Осколі.

Творча діяльність[ред. | ред. код]

Початок творчої діяльності в жанрі живопису вважає той час, коли мистецтво чорно-білої фотографії витіснили цифрові кольорові фото. Відчувши деяку вілдстороненість від творчого процесу, вирішив узятися спочатку за олівець, а потім за пензель.

Характеристика стилю[ред. | ред. код]

Пише аквареллю, гуашшю. Гуаш покриває лаком. Основна тематика робіт - мальовничі оскільські краєвиди. Особливо надхненно пише річку.

Виставки[ред. | ред. код]

Роботи Д.П. Альхімовича неодноразово виставлялися в Ізюмській центральній районній бібліотеці та на Великому Слобожанському ярмарку в Харкові[1].

Джерела[ред. | ред. код]

  1. "Ізюмщина Краєзнавча", видавництво "Кроссроуд", Харків, 2009. Укладачі: П.Т. Журова, Ю.Ю. Шелест, В.М. Лисаченко, Н.В. Федосенко, К.В. Малютіна, Л.І. Щибря, Є.В. Гевліч, В.Е. Воронін, І.Г. Гончаренко. с 184(укр.)