Вікіпедія:Вікізустрічі/Вікімарафон-Київ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Фотовиставка Вікі любить пам'ятки та Вікі любить Землю у Лаврській дзвіниці, 2015 рік

Невеликий вікітейк, фотовиставка, прес-брифінг, едітатон та святковий торт — все це разом буде 30 січня 2016 року у Києві. Збираємося разом з вами і відсвяткуємо таким чином «потрійний» січневий ювілей Вікіпедії: 12-річчя української Вікіпедії (а 12 років українській Вікіпедії саме в цей день), 15-річчя англійської та 8-річчя кримськотатарської Вікіпедій.

Приєднуйтеся! Але все по порядку.

Подія у Facebook

Коли?
30 січня, субота, 11:00 — 18:00

Де?

1. Вікітейк: невеличкий вікіфлешмоб Wiki Takes Lavra.
Час: з 11:00 до 12:00
Зазвичай фотографування на території Києво-Печерського заповідника платне. Але із Заповідником домовлено, що користувачі, які попередньо зареєструються для цього заздегідь, зможуть вільно фотографувати архітектуру Заповідника, щоб потім викласти на Вікісховище (під час едітатону, наприклад).
Реєстрація. Через організаційні деталі просимо, особливо фотографів, заповнити цю реєстраційну анкету. (Адміністрація Заповідника просить список фотографів, яким буде дозволено безкоштовно фотографувати).

2. Прес-брифінг та фотовиставка.
Час: з 12:00 до 13:00 (орієнтовно) У дзвіниці, у приміщенні на першому ярусі, будуть виставлені фотографії переможців конкурсів Вікі любить пам'ятки та Вікі любить Землю.
Там же о 12:00 почнеться брифінг для преси з приводу дня народження Вікіпедії. Приходьте!

3. Едітатон, або вікімарафон — збираємося усі разом для того, щоб створити якнайбільше статей до Вікіпедії цього дня, а ті, хто не вміє цього робити — мають чудову нагоду навчитися!
Час: 13:00 — 18:00
Будуть кава, чай, печиво, пиріжки:) Буде вай-фай, але комп'ютери треба принести із собою.
Приміщення: 3-й поверх будинку дирекції (8-й корпус).

4. Святковий вікітортик
Час: після 18:00
Місце: уточнюється