Вікіпедія:Вікікролик

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікікролики — добрі та заклопотанні створіння
Вікікроликам часто потрібно відлучатися від Вікіпедії, аби подивитися, що відбувається навколо

Вікікро́лик — різностороннє міфологічне вікістворіння, що мешкає у вікілісі. Найкращими друзями вікікроликів є віківидри. Проте незважаючи на те, що у них є багато друзів, вікікролики також не скупі на ворогів. Найбільш відомий з них — вікіягуар, який може роздерти їх на шматочки.

Вікікроликів можна часто зустріти, коли вони пережовують певну статтю. Вони люблять працювати над соковитими темами, які є популярними наразі і будуть такими у найближчому майбутньому. Їм комфортніше робити багато маленьких редагувань, аби не натруджувати свої животики. Люблять робити часті короткі перерви від Вікіпедії, аби поспати у затіночку. Їх пріоритетами є визбирування у садку Вікісховища гарних зображень для ілюстрування статей, накопичення посилань для підтвердження авторитетності та копирсання у сіні недороблених статей, в пошуках цікавих матеріалів для пережовування. Зазвичай по характеру не вперті та готові вислухати пропозиції інших користувачів.

Час від часу вікікроликам стає самотньо і вони прагнуть знайти друга по пережовуванню, яким би подобались подібні тематики. Тому будьте вільними у звертанні до вікікроликів — вони завжди раді розмові. Вікікролики — дуже миролюбні створіння, хоча й можуть вкусити, якщо некоректно до них звернутися. Люблять бути під заступництвом вікігрифонів. Їм подобається писати про мирні та культурологічні теми. Шанують вікіентів, вікігномів, вікіельфів, вікічарівниць. Побоюються вікідраконів. Маленькі вікікроленята дуже лякаються віківампірів.

Як впізнати вікікролика?[ред. код]

Кролик

Якщо ви повністю або частково впізнали себе у цьому описі, можете повідомити інших дописувачів про свій стиль роботи розміщенням такої позначки на особистій сторінці:

{{Вікікролик}} — якщо ви кролик-хлопчик

або

{{Вікікролик|f}} — якщо ви кролик-дівчинка

Якщо ви вікікролик, який не любить скупчення юзербоксів, додайте цю категорію на своїй сторінці:

[[Категорія:Вікікролики|{{PAGENAME}}]]
Wiktionary-logo.svg
Гляньте кролик у Вікісловнику, вільному словнику.

Див. також[ред. код]