Гонихмарник

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«Гонихма́рник» — фентезійний роман Дари Корній, вперше опублікований у 2010 році, в якому розгортається кохання між дводушником — істотою та земною дівчиною.

Кохання сильніше за долю….[1] «Це — оповідь про нелюдське кохання. „Гонихмарник“ гонихмарник-дводушник має надзвичайні сили, бо в ньому не лише людська душа. Отож дивовижно радісно дізнатися, що і злий Гонихмарник здатний на кохання — адже міг би задовольнитися тим, щоби жити душа в душу з самим собою.

Та, відай, принаймні одна душа в Гонихмарника не на місці — і знаходить собі пару поза власною оболонкою. Душа звичайної людини під час життя залишає її тіло хіба під час сну. В Гонихмарника, певно, інакше — і мандри чарами відбуваються не лише уві сні. Часом тривожно, але коли Гонихмарник нарешті зустрічається з Аліною, відчуваєш заспокоєння. Аби одна душа знала, що робить інша».

«Якщо підлітки всього світу божеволіють від романів Стефані Майєр про вампірів, то українським читачам пощастило ще більше, бо у них тепер є „Гонихмарник“. І міфологія в цьому романі продумана чудово, і дія відбувається динамічно, і герої сповідують цінності, яких ми хочемо в літературі: хоробрість, відданість, готовність боротися за свою любов.

Гонихмарники, вони ж градобури, — істоти, які іноді допомагають, іноді псують людям життя. Вони поселяються в чоловіках, яких потім страшенно тягне до жінок — але люблять вони лише жінок з однієї родини, які самі наділені великою силою… Від волинського села до Львова, Лондона і паралельних світів триває дія в романі.

Дара Корній пише живою, простою українською мовою, часом вдало застосовуючи діалектизми, вплітаючи українські міфи. Це приклад якісної масової літератури. Книга має всі шанси стати бестселером і сподобатися не лише підліткам, а й їхнім батькам».

«Гонихмарник»
Автор Дара Корній
Країна Україна
Мова українська
Жанр фентезі
Укр. видавництво К.: Клуб сімейного дозвілля
Виданий 2010

Персонажі[ред. | ред. код]

  • Кажан-гонихмарник
  • Аліна
  • Марта

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Корній, Дара (2010). Гонихмарник. 

Джерела[ред. | ред. код]