Горбач Володимир Анатолійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Володимир Горбач
Народився 31 березня 1970(1970-03-31) (47 років)
Хороше Озеро
Проживання Київ

Горбач Володимир Анатолійович (нар. 31 березня 1970) — політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, експерт з питань зовнішньої та внутрішньої політики України.

Автор більше 50 публікацій в українських і закордонних виданнях на тему зовнішньої і внутрішньої політики України, в тому числі — виборчих стратегій і виборчих технологій.

Біографічні відомості[ред.ред. код]

Народився 31 березня 1970 року у селі Хороше Озеро Борзнянського району Чернігівської області.

Закінчив історичний факультет Чернігівського Державного педагогічного Університету ім. Т. Г. Шевченка в 1993 році та викладав політологію на кафедрі філософії та суспільно-політичних дисциплін (до 2000 року).

Політичні дослідження та аналіз поєднує з активною суспільно-політичною діяльністю. З 1990 — голова Чернігівського студентського братства, потім керівник чернігівського представництва фонду «Українська перспектива». Реалізував низку проектів в Інституті політики, Інституті Євро-Атлантичного співробітництва.

З лютого 1998 року — голова Чернігівської обласної організації партії «Реформи і порядок». З 2000 року — керівник інформаційно-аналітичного відділу виконкому партії «Реформи і порядок», у 20052006 рр. — член політради і керівник інформаційно-аналітичного департаменту Громадянської партії «Пора».

У 20022005 роках працював помічником народних депутатів Миколи Томенка і Бориса Тарасюка.

Член Оргкомітету Громадянської асамблеї України[1], Громадянського конституційного комітету[2] та Громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.

У 2015 році був членом конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (за квотою Верховної Ради України)[3].

Блоги[ред.ред. код]

  1. Українська правда[4]
  2. Євроатлантика.info[5]
  3. Ліга. Блоги[6]

Примітки[ред.ред. код]