Джокер (фільм, 2010)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Джокер M:
Джокер
Joker poster.jpg
Жанр фантастика
Режисер Вадим Савіних, Єгор Золоторьов, Сергій Полосков
Сценарист Денис Фадєєв, Вадим Савіних, Сергій Полосков
У головних
ролях
Степан Сухотін, Борис Морєв, Ігор Коньков, Володимир Кінцель, Олексій Дараєв, Андрій Пустовалов, Сергій Чупраков, Євгеній Савіних, Сергій Іванов, Андрій Симонов
Тривалість 47 хв.
Мова російська
Країна Росія Росія
Рік 2010

«Джокер» — короткометражна екранізація за мотивами комп'ютерної гри S.T.A.L.K.E.R..

Синопсис[ред. | ред. код]

Сталкер. Це не професія — це покликання. Дія фільму розгортається паралельно з подіями гри «Сталкер. Тінь Чорнобиля». Сталкер Черв в результаті зіткнення з неймовірним явищем стає володарем легендарного артефакту — Джокера. Але для Черв'яка Джокер більше, ніж просто артефакт.

Сюжет[ред. | ред. код]

Дія фільму відбувається паралельно із діями гри «S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля». Група сталкерів, сидячи біля багаття, розповідають пригодницькі історії. Кожна з трьох розповідей показана у вигляді окремого короткометражного фільму. Сталкер за прізвиськом Зелений розповідає про те, як сталкер Біс воює із бандитами в аномальній Зоні. Сталкер на прізвисько Черв розповідає історію про те, як він отримав цінний артефакт «Джокер» і про те, що нещодавно його продав. Третю байку розповідає сталкер Вовк. Вона про сталкера на прізвисько Вікінг, який замість жадібності, що проповідує більщість сталкерів, віддає перевагу смерті у бою, для того, щоб потрапити до міфічної Валгалли. У кінці фільму до сталкерів, що сиділи біля вогнища надходить повідомлення на PDA, що Мічений відімкнув Випалювач мізків і прохід до центру Зони відтепер вільний. Всі сталкери висуваються до центру Зони, а сталкер Черв йде до Темної долини, що би повернути собі назад артефакт «Джокер».

Див. також[ред. | ред. код]