Ед Крістофолі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Ед Крістофолі
Народився 14 травня 1967(1967-05-14) (51 рік)
Трейл, БК, Канада
Зріст
Вага
Позиція правий крайній нападник
Кидок лівою
Проф. клуби Монреаль Канадієнс
Драфт НХЛ 142-й загальний, 1985
Монреаль Канадієнс
Ігрова кар'єра 1989 — 1991

Ед Крістофолі (англ. Ed Cristofoli; народився 14 травня 1967, Трейл, Британська Колумбія, Канада) — канадський професіональний хокеїст грецького походження. Провів 9 ігор в Національній хокейній лізі за «Монреаль Канадієнс» в сезоні 1989—90.

Ігрова кар'єра[ред.ред. код]

Народився 14 травня 1967 року в маленькому містечку на сході Канади, біля кордону з США в сім'ї вихідців з Греції, провів чотири сезони в університеті Денвера до початку своєї професійної кар'єри в 1989 році. Його запримітили «канадійці» з Монреаля й запросили в стан команди. Ед вдало пройшов передсезонну підготовку й був прийнятий до команди як правий нападник в її 3-й ланці. Але йому не судилося надовго зіграти в цій команді, лише 9 ігор та 1 асистування - ось і весь його доробок. Він не витримував ще фізичних навантажень НХЛ і був відправлений набиратися досвіду в команди нижчі за рангом.

Але Ед Крістофолі, окрім хокейної кар'єри, доволі успішно навчався в своїй альма-матері Університеті Денвера тому після пропозиції залишитися в університеті, він погодився й перейшов на викладацьку роботу. Згодом, він ще й став керівником університетського спортивно-оздоровчого центру, й продовжує уже разом з дружиною викладацьку роботу, ще й тренуючи у власній спортивній школі при Спортивному центрі університету.

Посилання[ред.ред. код]