Елісон Кемерон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Елісон Кемерон
Дженніфер Моррісон, виконувачка ролі Елісон Кемерон
Дженніфер Моррісон, виконувачка ролі Елісон Кемерон
Твір Доктор Хаус
Виконавець Дженніфер Моррісон
Інформація
Ім'я Allisond
Стать Жінка
Вік 28
Рід занять лікар-імунолог
Громадянство Flag of the United States.svg США
Звання лікар відділення діагностичної медицини (1-3 сезон), старший лікар відділення екстреної медичної допомоги (4-5 сезон)
Число епізодів 110
Перша поява 1 епізод 1 сезону

Лікар Елісон Кемерон (англ. Allison_Cameron) — персонаж американського телесеріалу «Доктор Хаус» у виконанні Дженніфер Моррісон.

Кемерон у фільмі відома своєю чесністю й щирістю. Вона заперечує метод Хауса щодо обману пацієнтів. Вона легко завойовує довіру пацієнтів, може одержати згоди на діагностичні процедури, що для Хауса з його брутальністю часто є проблематичним.
До роботи в команді Хауса Кемерон пройшла інтернатуру у клініці Майо й була одним із найкращих студентів у своєму класі під час навчання в медичній школі. Незважаючи на свою доброту й серйозність Кемерон не змогла уникнути трагічних подій у своєму житті. Її хворобливе відношення до смерті порозумівається тим, що в 21 рік вона закохалася в помираючу людину. Вона вийшла заміж за нього, шлюб протривав 6 місяців і закінчився смертю її чоловіка від раку щитовидної залози з метастазами в мозок.
У першому сезоні Кемерон фліртує із Грегорі Хаусом, і це закінчується побаченням. У третьому сезоні Кемерон цілує Хауса (хоча це й було зроблено з метою добути зразок його крові). В остаточному підсумку їхні відносини сходять на ніщо, оскільки з'являються стосунки з Чейзом. Наприкінці третього сезону Кемерон звільняється після того, як звільнився Форман, і Хаус звільнив Чейза. У четвертому й п'ятому сезонах Кэмерон працює в Принстон Плейнсборо лікарем швидкої допомоги й продовжує свої стосунки із Чейзом. Крім того, вона іноді допомагає в рішенні заплутаних випадків Форману й новим членам команди Хауса, попри те, що ті одного разу саботували її роботу. У фінальній серії п'ятого сезону виходить заміж за Роберта Чейза. Але в сьомій серії шостого сезону кидає його через те, що він вбив диктатора африканської країни Дібалу, що був їх пацієнтом. З'являється в серіалі потім лише один раз в 16-му епізоді 6 сезону.

Джерела[ред. | ред. код]