Роберт Чейз

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Роберт Чейз
Jesse Spencer 2009.jpg
Джессі Спенсер, виконувач ролі Роберта Чейза
Інформація
Стать Чоловік
Вік 34
Звання лікар відділення діагностичної медицини (сезони 1-3), хірург (сезон 4-5)
Виконавець ролі Джессі Спенсер

Лікар Роберт Чейз (англ. Dr. Robert Chase) — персонаж американського телесеріалу «Доктор Хаус». Його роль в серіалі виконує Джессі Спенсер.

Біографія[ред.ред. код]

Батько Чейза — Роуен Чейз, відомий лікар, кинув родину, після чого мати померла від алкоголізму. Це стало причиною ускладнення відносин між батьком та сином. В епізоді «Проклятий» Роуен приїжджає в Прінстон Плейнсборо нібито на конференцію, однак Хаус дізнається, що насправді він не був на конференції, а приїжджав на консультацію до доктора Вілсона у зв'язку з пізньою стадією раку легень. Роуен їде, не повідомивши Хауса про свій стан. В серії «Помилка» Чейз дізнається про смерть свого батька, через що робить помилку, у результаті якої пацієнт гине.

Чейз — дуже талановитий лікар, неодноразово саме він встановлював вірний діагноз. В оригінальному варіанті фільму розмовляє з австралійським акцентом, оскільки родом з Австралії. Його походження часто стає причиною жартів і зауважень Хауса. Дуже часто є першим, хто погоджується з Хаусом. Не любить товстих людей, сам — бабій. Але після початку роману з Кемерон, виправляється.

У третьому сезоні починаються сексуальні відносини між Кемерон і Чейзом, які закінчуються, коли Чейз заявляє про те, що хоче розвитку їхніх відносин. Наприкінці третього сезону Хаус звільняє Чейза. Відносини між Чейзом і Кемерон відновляються, і через якийсь час герої повідомляють про заручини.

Джерела[ред.ред. код]