Катара

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Катара
Перша поява Хлопчик з айсберга
Виконавець

Мей Вітман (Аватар: Останній захисник)

Ева Мері Сейнт (Легенда про Корру)
Інформація
Бойовий стиль Магія Води
Зброя магія
Чоловік Аанг
Діти Тензін, Кіа, Бумі

Катара (англ. Katara) — одна з головних героїв мультсеріалу «Аватар: Останній захисник». Катара - юний і останній маг Води Південного Племені Води, сестра Сокки. Її мати була вбита людьми Вогню, а батько вирушив на війну, коли Катарі було 12 років. З тих пір їй довелося взяти на себе багато відповідальності.

У третьому сезоні зважується разом з Зуко знайти вбивцю своєї матері, але в неї не вистачає рішучості його вбити. Вивчала основи магії Води сама. Знайшовши Аанга в айсберзі, вона відправилася з ним і своїм братом на Північний полюс, щоб навчитися Магії Води разом з Аватаром.

Потім знаходить собі вчителя Пакко, який виявляється нареченим її бабусі (Пра-Пра). Дуже сильна особистість. Добра і милосердна, вона любить людей такими, якими вони є (тим не менше, ненавидить Народ Вогню, хоча не відмовляє в допомозі жителям Країни Вогню).

На момент закінчення мультсеріалу - вона одна з найсильніших магів Води у світі. Володіє вищої Магією Води - Магією Крові (яка являє собою повне підпорядкування людини), але не хоче нею користуватися. Катара завжди допомагає людям, намагається вирішити їхні проблеми.

З самого початку підкорює серце Аанга і зрештою сама в нього закохується. Вважає своїм обов'язком допомогти Аангу відновити рівновагу у світі.

Цікаві факти[ред. | ред. код]

  • У 10 серії 3 сезону, в момент, коли група пропливає під Великою брамою Азулона, видно, що Катара знаходиться на Аппі, створюючи водяний «шолом» зубру і собі, однак, секундою пізніше, вона у підводному човні чаклує разом з болотними магами.

Посилання[ред. | ред. код]

Аватар[ред. | ред. код]