Аватар

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 1. Аватар (інтернет) — графічне зображення юзера (користувача). Буває 2D — це двовимірні іконки в інтернет-середовищі або 3D - це трьохвимірні моделі у віртуальних світах комп'ютерних чи онлайн ігор.
 2. «Аватар: Останній захисник» — американський анімаційний серіал, виробництва телеканалу Nickelodeon.
 3. «Аватар: Легенда про Кору» — американський мультсеріал, створений і спродюсований Майклом Данте Дімартіно і Брайаном Коніецко, продовження мультсеріалу «Аватар: Легенда про Аанга».
 4. «Аватар» — фантастичний фільм Джеймса Кемерона, США, 2009 рік.
 5. «Аватар 2» — науково-фантастичний 3D-фільм режисера та сценариста Джеймса Кемерона, вихід якого у прокат планується — 17 грудня 2020 року.
 6. «Аватар, або заміна душ» — польський художній фільм 1964 року, автором діалогів, сценаристом та режисером якого є Януш Маєвський.

Див. також[ред. | ред. код]

 1. Аватара — у індійській міфології — реальне втілення божества, наприклад, десять втілень Вішну, одним з яких був Крішна. Навіть Будда у індуїзмі вважається аватаром Вішну. А Індра-громовержець у одному зі своїх аватарів був хробаком. Термін походить з Санскриту, де слово «аватара» означає «зішестя». Аватари вели цілком самостійне, фактично незалежне від «отця», буття, але божественна суть проявлялась у незвичайності їхнього життя.
 2. Озеро Лаогай (Аватар) — велика водойма, розташована між зовнішньою і внутрішньою стінами столиці царства Землі міста Ба Сінг Се.
 3. Ірландська аватара — сатиричний памфлет, написаний Байроном на початку 20-х років XIX століття.
 4. James Cameron's Avatar: The Game — відеогра 2009 року, шутер від третьої особи, розроблена за мотивами фантастичного фільму Джеймса Камерона Аватар (2009).
 5. The King’s Avatar — китайський веб-роман авторства Худі Ланя, відомий також під назвами: The king's Avatar (букв.«Аватар короля») та Master of Skill (букв.«Майстер Скіллів»)