Кубок Іспанії з футболу 2010—2011

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок Іспанії 2010—2011
Copa del Rey de 1912.png
Подробиці
Дата проведення 21 серпня 2010 - 20 квітня 2011
Кількість учасників 83
Призові місця
Gold medal blank.svg Чемпіон Реал Мадрид (18-й раз)
Silver medal blank.svg Віце-чемпіон Барселона
Статистика

Кубок Іспанії з футболу 2010–2011 — 109-й розіграш кубкового футбольного турніру в Іспанії. Титул здобув Реал Мадрид.

Календар[ред. | ред. код]

Раунд Дата Матчі Клуби
Перший раунд 21-25 серпня 2010 18 83 → 65
Другий раунд 1 вересня 2010 22 65 → 43
Третій раунд 8-15 вересня 2010 11 43 → 32
1/16 фіналу 26-28 жовтня/9-11 листопада 2010 32 32 → 16
1/8 фіналу 21 грудня 2010/5-6 січня 2011 16 16 → 8
1/4 фіналу 12-13/18-20 січня 2011 8 8 → 4
1/2 фіналу 26 січня/2 лютого 2011 4 4 → 2
Фінал 20 квітня 2011 1 2 → 1

Перший раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
21 серпня 2010
Ла-Рода (4) 1:2 Алькала (3)
22 серпня 2010
Гандіа (3) 1:2 Сант-Андреу (3)
24 серпня 2010
Ойонеса (4) 0:3 Туделано (4)
Оспіталет (3) 2:1 Денія (3)
Сеута (3) 4:1 Атлетіко Манча-Реаль (4)
25 серпня 2010
Понтеведра (3) 0:1 Гвадалахара (3)
Португалете (4) 3:2 Ноха (4)
Саудаль Депортиво (4) 4:3 дч Паленсія (3)
Універсідад (Лас-Пальмас) (3) 1:0 дч Леганес (3)
Реал Уніон (3) 1:0 Бургос (4)
Депортіво Алавес (3) 1:4 УД Логроньйос (3)
Бенідорм (3) 0:0 пен. 3:5 Оріуела (3)
Онтеньєнте (3) 0:2 Кастельон (3)
Реал Ов'єдо (3) 1:0 дч Ейбар (3)
Теруель (3) 0:0 пен. 5:4 Атлетіко Балеарес (3)
Бадахос (3) 4:0 Корралехо (4)
Парла (4) 1:5 Кадіс (3)
Пуертояно (3) 0:0 пен. 0:3 Реал Мурсія (3)

Другий раунд[ред. | ред. код]

Клуб Оріуела (3) пройшов до наступного раунду після жеребкування.

Команда 1  Рахунок  Команда 2
1 вересня 2010
Туделано (4) 0:2 Лусена (3)
Саудаль Депортиво (4) 0:1 дч Універсідад (Лас-Пальмас) (3)
Хумілья (3) 0:1 дч Мелілья (3)
Реал Вальядолід (2) 5:3 Лас-Пальмас (2)
Хімнастік (Таррагона) (2) 1:2 Херес (2)
Алькала (3) 1:3 дч Сант-Андреу (3)
Теруель (3) 0:1 Реал Уніон (3)
УД Логроньйос (3) 0:0 пен. 4:3 Серседа (4)
Реал Ов'єдо (3) 2:2 пен. 4:5 Реал Мурсія (3)
Полідепортіво (3) 1:0 Алькояно (3)
Кордова (2) 1:0 дч Нумансія (2)
Ельче (2) 4:1 Тенерифе (2)
Понферрадіна (2) 1:0 Рекреатіво (2)
Реал Бетіс (2) 2:1 Саламанка (2)
Алькоркон (2) 3:2 дч Сельта (2)
Жирона (2) 1:1 пен. 3:5 Уеска (2)
Кастельон (3) 2:3 Португалете (4)
Бадахос (3) 2:0 дч Реал Хаен (3)
Кадіс (3) 3:1 Оспіталет (3)
Сеута (3) 2:1 Гвадалахара (3)
Альбасете (2) 0:2 Гранада (2)
Картахена (2) 1:3 Райо Вальєкано (2)

Третій раунд[ред. | ред. код]

Клуб Португалете (4) пройшов до наступного раунду після жеребкування.

Команда 1  Рахунок  Команда 2
8 вересня 2010
Бадахос (3) 0:2 УД Логроньйос (3)
Реал Вальядолід (2) 1:0 Уеска (2)
Сант-Андреу (3) 0:1 Реал Мурсія (3)
Мелілья (3) 2:2 пен. 6:7 Сеута (3)
Лусена (3) 0:1 Універсідад (Лас-Пальмас) (3)
Реал Уніон (3) 1:0 дч Оріуела (3)
Гранада (2) 2:2 пен. 4:5 Реал Бетіс (2)
Ельче (2) 1:2 Херес (2)
Полідепортіво (3) 1:0 Кадіс (3)
Кордова (2) 2:1 дч Райо Вальєкано (2)
15 вересня 2010
Алькоркон (2) 1:1 пен. 3:1 Понферрадіна (2)

1/16 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
26 жовтня/10 листопада 2010
Реал Мурсія (3) 1:5 Реал Мадрид 0:0 1:5
Сеута (3) 1:7 Барселона 0:2 1:5
27 жовтня/9 листопада 2010
Кордова (2) 3:3 (ч) Расінг (Сантандер) 2:0 1:3 дч
Реал Вальядолід (2) 1:3 Еспаньйол 0:2 1:1
27 жовтня/10 листопада 2010
Реал Уніон (3) 1:10 Севілья 0:4 1:6
Херес (2) 4:4 (ч) Леванте 2:3 2:1
Полідепортіво (3) 1:3 Вільярреал 1:1 0:2
Реал Бетіс (2) 2:2 (ч) Реал Сарагоса 2:0 1:3 дч
Універсідад (Лас-Пальмас) (3) 1:6 Атлетіко (Мадрид) 0:5 1:1
27 жовтня/11 листопада 2010
УД Логроньйос (3) 1:7 Валенсія 0:3 1:4
Португалете (4) 1:1 (ч) Хетафе 1:1 0:0
Мальорка 5:3 Спортінг (Хіхон) 3:1 2:2
Еркулес 2:3 Малага 0:0 2:3
28 жовтня/10 листопада 2010
Алькоркон (2) 0:3 Атлетік (Більбао) 0:1 0:2
Осасуна 2:3 Депортіво (Ла-Корунья) 1:1 1:2
Реал Сосьєдад 3:5 Альмерія 2:3 1:2

1/8 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
21 грудня 2010/5 січня 2011
Кордова (2) 2:4 Депортіво (Ла-Корунья) 1:1 1:3 дч
Атлетік (Більбао) 1:1 (ч) Барселона 0:0 1:1
21 грудня 2010/6 січня 2011
Валенсія 2:4 Вільярреал 0:0 2:4
22 грудня 2010/5 січня 2011
Севілья 8:3 Малага 5:3 3:0
22 грудня 2010/6 січня 2011
Реал Бетіс (2) 4:3 Хетафе 1:2 3:1
Альмерія 8:6 Мальорка 4:3 4:3
Атлетіко (Мадрид) 2:1 Еспаньйол 1:0 1:1
Реал Мадрид 8:2 Леванте 8:0 0:2

1/4 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
12/18 січня 2011
Вільярреал 3:6 Севілья 3:3 0:3
12/19 січня 2011
Барселона 6:3 Реал Бетіс (2) 5:0 1:3
13/19 січня 2011
Альмерія 4:2 Депортіво (Ла-Корунья) 1:0 3:2
13/20 січня 2011
Реал Мадрид 4:1 Атлетіко (Мадрид) 3:1 1:0

1/2 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
26 січня/2 лютого 2011
Севілья 0:3 Реал Мадрид 0:1 0:2
Барселона 8:0 Альмерія 5:0 3:0

Фінал[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]