Молодіжний чемпіонат Європи з футболу 2011 (кваліфікація)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Молодіжний чемпіонат Європи з футболу 2011 кваліфікація
Деталі турніру
Господар Данія Данія
Дата 27 березня 2009 - 13 жовтня 2010
Кількість команд 52 (з УЄФА конфедерацій)
2009
2013

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи з футболу серед молодіжних команд 2011 розпочався 27 березня 2009 року і тривав до 13 жовтня 2010 року. У ньому брали участь 52 збірні, що змагалися за сім місць у фінальному раунді, який пройде в Данії.

Груповий етап[ред. | ред. код]

Матчі відбіркового раунду проводилися з 27 березня 2009 року по 7 вересня 2010 року. Переможці десяти груп відбіркового раунду і чотири найкращі збірні з числа тих, що фінішували в таблиці на другому місці, продовжили боротьбу в стадії плей-оф. При цьому для визначення найкращих других збірних враховувалися тільки матчі з командами, що фінішували на перших, третіх, четвертих і п'ятих місцях.

Групи[ред. | ред. код]

Учасники[ред. | ред. код]

Команди, які забезпечили місце в плей-офф, виділені зеленим кольором, в їх відповідних кваліфікаційних групах. Команди відсортовані за остаточними результатами кваліфікаційних матчів.

Група 1 Група 2 Група 3 Група 4 Група 5
Румунія Румунія Швейцарія Швейцарія Італія Італія Нідерланди Нідерланди
Іспанія Іспанія
Чехія Чехія
Ісландія Ісландія
Росія Росія
Молдова Молдова
Латвія Латвія
Фарерські острови Фарерські острови
Андорра Андорра
Туреччина Туреччина
Грузія Грузія
Вірменія Вірменія
Естонія Естонія
Ірландія Ірландія
Уельс Уельс
Угорщина Угорщина
Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина
Люксембург Люксембург
Фінляндія Фінляндія
Польща Польща
Ліхтенштейн Ліхтенштейн
Німеччина Німеччина
Північна Ірландія Північна Ірландія
Сан-Марино Сан-Марино
Група 6 Група 7 Група 8 Група 9 Група 10
Швеція Швеція Хорватія Хорватія Україна Україна Греція Греція
Англія Англія
Шотландія Шотландія
Білорусь Білорусь
Ізраїль Ізраїль
Чорногорія Чорногорія
Казахстан Казахстан
Болгарія Болгарія
Словаччина Словаччина
Сербія Сербія
Норвегія Норвегія
Кіпр Кіпр
Бельгія Бельгія
Франція Франція
Словенія Словенія
Мальта Мальта
Португалія Португалія
Литва Литва
Північна Македонія Північна Македонія
Австрія Австрія
Албанія Албанія
Азербайджан Азербайджан
  • 1) різниця м'ячів;
  • 2) кількість голів;
  • 3) кількість голів на виїзді;
  • 4) рейтинг «фейр-плей»;
  • 5) жеребкування.

Якщо після закінчення групового етапу дві або більше команд набрали однакову кількість очок, для визначення першості застосовувалися такі критерії:

  • 1) кількість очок, набраних у матчах між даними командами;
  • 2) різниця м'ячів у матчах між даними командами;
  • 3) кількість забитих голів у матчах між даними командами;
  • 4) кількість голів у матчах між даними командами, забитих гостями.

Якщо після застосування критеріїв 1, 2, 3 і 4 дві команди, як і раніше мають рівні показники, ці ж критерії застосовуються ще раз вже тільки для цих двох команд. Якщо і це не призводить до результату, застосовуються критерії 5 і 6.

  • 5) результати всіх матчів у групі: 1) різниця м'ячів, 2) кількість забитих голів;
  • 6) жеребкування.

Група 1[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Румунія Румунія 10 8 1 1 23 6 +17 25
Росія Росія 10 7 1 2 22 6 +16 22
Молдова Молдова 10 4 2 4 9 13 -4 14
Латвія Латвія 10 4 1 5 16 15 +1 13
Фарерські острови Фарерські острови 10 3 2 5 8 16 -8 11
Андорра Андорра 10 0 1 9 3 25 -22 1


Група 2[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Швейцарія Швейцарія 10 6 2 2 15 8 +7 20
Туреччина Туреччина 10 5 1 4 13 11 +2 16
Грузія Грузія 10 4 3 3 12 9 +3 15
Вірменія Вірменія 10 4 1 5 18 19 -1 13
Естонія Естонія 10 3 3 4 9 16 -7 12
Ірландія Ірландія 10 1 4 5 11 15 -4 7


Група 3[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Італія Італія 8 5 1 2 12 5 +7 16
Уельс Уельс 8 5 1 2 15 6 +9 16
Угорщина Угорщина 8 4 1 3 9 7 +2 13
Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 8 2 2 4 4 8 -4 8
Люксембург Люксембург 8 1 1 6 2 16 -14 4


Група 4[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Нідерланди Нідерланди 8 7 0 1 19 5 +14 21
Іспанія Іспанія 8 6 1 1 15 5 +10 19
Фінляндія Фінляндія 8 3 1 4 11 7 +4 10
Польща Польща 8 3 0 5 11 13 -2 9
Ліхтенштейн Ліхтенштейн 8 0 0 8 1 27 -26 0


Група 5[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Чехія Чехія 8 7 1 0 25 4 +21 22
Ісландія Ісландія 8 5 1 2 29 11 +18 16
Німеччина Німеччина 8 3 3 2 26 10 +16 12
Північна Ірландія Північна Ірландія 8 2 1 5 12 16 -4 7
Сан-Марино Сан-Марино 8 0 0 8 0 51 -51 0


Група 6[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Швеція Швеція 8 6 1 1 15 5 +10 19
Ізраїль Ізраїль 8 5 1 2 18 8 +10 16
Чорногорія Чорногорія 8 4 1 3 9 11 -2 13
Казахстан Казахстан 8 1 2 5 7 17 -10 5
Болгарія Болгарія 8 1 1 6 8 16 -8 4


Група 7[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Хорватія Хорватія 8 5 2 1 17 10 +7 17
Словаччина Словаччина 8 4 2 2 11 1 0 14
Сербія Сербія 8 4 1 3 14 12 +2 13
Норвегія Норвегія 8 2 1 5 14 18 -4 7
Кіпр Кіпр 8 2 0 6 8 13 -5 6


Група 8[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Україна Україна 8 4 4 0 13 5 +8 16
Бельгія Бельгія 8 4 3 1 8 5 +3 15
Франція Франція 8 4 3 1 12 6 +6 15
Словенія Словенія 8 2 2 4 6 10 -4 8
Мальта Мальта 8 0 0 8 0 13 -13 0


Група 9[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Греція Греція 8 6 1 1 13 7 +6 19
Англія Англія 8 5 2 1 15 7 +8 17
Португалія Португалія 8 4 1 3 12 8 +4 13
Литва Литва 8 1 2 5 3 11 -8 5
Північна Македонія Північна Македонія 8 0 2 6 9 19 -10 2


Група 10[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Шотландія Шотландія 8 5 2 1 16 7 +9 17
Білорусь Білорусь 8 5 2 1 16 11 +5 17
Австрія Австрія 8 4 2 2 17 11 +6 14
Албанія Албанія 8 1 1 6 11 20 -9 4
Азербайджан Азербайджан 8 1 1 6 8 19 -11 4


Плей-оф[ред. | ред. код]

Перший матч плей-оф відбувся 9 жовтня 2010 року, а другий матч 13 жовтня 2010 року.

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Англія Англія 2–1 Румунія Румунія 2–1 0–0
Нідерланди Нідерланди 3–3 (г) Україна Україна 1–3 2–0
Іспанія Іспанія 5–1 Хорватія Хорватія 2–1 3–0
Швейцарія Швейцарія 5–2 Швеція Швеція 4–1 1–1
Ісландія Ісландія 4–2 Шотландія Шотландія 2–1 2–1
Чехія Чехія 5–0 Греція Греція 3–0 2–0
Італія Італія 2–3 Білорусь Білорусь 2–0 0–3

Рейтинг команд, що посіле друге місце[ред. | ред. код]

Команда І В Н П ГЗ ГП РГ О
Іспанія Іспанія 8 6 1 1 15 5 +10 19
Англія Англія 8 5 2 1 15 7 +8 17
Білорусь Білорусь 8 5 2 1 16 11 -4 17
Ісландія Ісландія 8 5 1 2 29 11 +18 16
Ізраїль Ізраїль 8 5 1 2 18 8 +10 16
Уельс Уельс 8 5 1 2 15 6 +9 16
Росія Росія 8 5 1 2 14 6 +8 16
Бельгія Бельгія 8 4 3 1 8 5 +3 15
Словаччина Словаччина 8 4 2 2 11 11 0 14
Туреччина Туреччина 8 3 1 4 9 11 -2 10


  • 1) Всього очок
  • 2) різниця м'ячів;
  • 3) кількість голів;
  • 4) кількість голів на виїзді;
  • 5) рейтинг «фейр-плей»;
  • 6) жеребкування.

Посилання[ред. | ред. код]