Міжнародна гідрографічна організація

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Міжнародна гідрографічна організація
Засновано 1921
Тип міжурядова організація
Штаб-квартира Монако
Веб-сайт iho.int

Міжнародна гідрографічна організація (англ. International Hydrographic Organization, (IHO)) — міжнародна організація, створена в 1921 році для координації діяльності національних гідрографічних служб, уніфікації морських карт і документів, прийняття надійних та ефективних методів проведення гідрографічних досліджень і використання їхніх результатів, розвитку наук, які пов'язані з гідрографією, і технологій, які використовуються в описовій океанографії. Міжнародна гідрографічна організація має статус спостерігача в ООН.

Спочатку організація називалася «Міжнародне гідрографічне бюро» (англ. International Hydrographic Bureau). Штаб-квартира розташована в Монако.[1] Можна ознайомитися з текстом Конвенції про міжнародну гідрографічну організацію[2]. </ref> Представником України в МГО є державна установа «Держгідрографія»[3].

Періодичність і місце проведення засідань керівного органу міжнародної організації: Міжнародні гідрографічні конференції проводяться один раз на п`ять років у м. Монте-Карло (Монако)

Участь України в Міжнародній гідрографічній організації[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Література[ред. | ред. код]