Обговорення:Нігоян Сергій Гагікович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

...[ред. код]

Треба описати що Він є першою жертвою на Євромайдані. Це той кому можна дати героя України!

Це перша з жертв, про які стало відомо. Однак могли бути і загиблі раніше. Того ж Вербицького знайшли 22 січня, але померти він міг ще 21.--Анатолій (обг.) 16:39, 23 січня 2014 (UTC)

А це він?[1] --Анатолій (обг.) 18:20, 22 січня 2014 (UTC)

"Презыдент Армянской диаспоры в городе Днепропетровске!Нигоян Сергей Гагиковыч!" <- Так, він. Sensetivity (обговорення) 23:29, 22 січня 2014 (UTC)

На сторінці Вконтакте пише, що день народження 2 серпня, у вас- березня, виправляйте помилку.

Виправлено.--Анатолій (обг.) 22:28, 25 січня 2014 (UTC)

Статистика[ред. код]

Обговорення сторінки обговорення :-) А що за війня за шаблон {{Стат}}? Статистика навіть зареєстрованим/залогіненим доступна лише якщо увімкнути в налаштування/додатки/зовнішні інструменти. Анонімам недоступна взагалі. На шаблон є купа посилань з купи сторінок, чому тут його не повинно бути? --ReAlв.о. 16:32, 26 січня 2014 (UTC)

"Статистика навіть зареєстрованим/залогіненим доступна лише якщо увімкнути" А з чого ви вирішили, що тим, хто її не увімкнув, її потрібно бачити на багатьох СО, багато з яких тільки для того і створені? Он ще ж гаджет для посилання за ID, теж корисний. Може це посилання теж на всі СО додавати?
Але раз такий великий попит, то увімкнув гаджет за замовчуванням, в тому числі для анонімів. --DixonD (обговорення) 17:07, 26 січня 2014 (UTC)

По батькові[ред. код]

Для уникнення суперечок перевірив і встановив, що у селі Березнуватівка проживає двоє братів — Нігоян Гарнік Серьожаєвич та Нігоян Гагік Серьожаєвич, і це різні імена. Батьком Сергія був Гагік, а от кошти збирав Гарнік, тому й виникла плутанина. Правильне по батькові, як видно, Гагікович — NickK (обг.) 00:12, 27 січня 2014 (UTC)

Плутанина виникла, бо на Громадському, коли показували інтерв'ю з батьком, підписали «Гарнік».--Анатолій (обг.) 00:30, 27 січня 2014 (UTC)

Достоверные данные[ред. код]

Внимание всем редакторам данной статьи! Я являюсь служителем Армянской Апостольской Церкви в Днепропетровске, а потому имел возможность выяснить о Сергее все данные непосредственно от его родителей, когда был в селе Березноватовка в воскресение 26 января на похоронах и на следующий день на панихиде. Поэтому, прошу принять все мои поправки к статье как несомненные факты и впредь не исправлять их ссылаясь на всякого рода публикации, какими бы авторитетными они кому-то не казались. По моей просьбе одним из присутствующих на панихиде были сделаны фотографии в доме Сергея и на могиле. Эти фотографии я выставлю позже, когда мне передадут файлы. Вот основные факты, что вызывают споры и сомнения:

1. Его звали Сергеем, и никак не Самвелом. Он так назван в честь своего деда Сергея, и таково его имя по паспорту. Никто, никогда, ни по какому поводу Самвелом его не называл. Его отца зовут Гагиком, то есть он Гагикович, и никак не Гарникович. Но как я заметил, со стороны его односельчан-украинцев, иногда звучало обращение "Гарик", и это ситуация типичная, поскольку мне известны другие примеры, когда украинцы или русские Гагиков называли Гариками. Фамилия семьи Нигоян, и никак не Никоян. Фмилия эта идет от пра-пра-деда по имени Ниго.

2. Семья Гагика и Венеры переселилась в Украину в 1992 году и НЕ из Карабаха, а из города Берд Тавушской области Армении.

3. Сергей реально был украиноязычным, потому что родился и вырос в украиноязычной среде села Березноватовки.

4. В никаких террористических группах состоять не мог физически. Тем более не мог быть членом так называемой АСАЛА, и это хотя бы потому, что такой организации не существует. Он был просто юношей-максималистом и на Майдан его привела романтическая натура. Логитип Асалы на его страничке ВКонтакте - это распространненная "шалость" армянских юношей с национально-патриотическим мировоззрением. АСАЛА и солидарность с ней им кажется чем-то "крутым".

5. Сергей действительно занимался каратэ и имеет несколько грамот и медали за соревнования.

Прошу редакторов сделать необходимые правки.

Вірш Максимишин-Корабель[ред. код]

Прибрав вірш пані Максимишин-Корабель, оскільки виглядає, що це єдиний відомий твір цієї поетеси (в Інтернеті можна знайти ще кілька віршів, але всі вони неопубліковані деінде), тож це виглядає більше піаром пані Максимишин-Корабель, ніж вшануванням пам'яті Нігояна — NickK (обг.) 00:35, 9 лютого 2014 (UTC)

Це звичайно не моя справа, але у вас дуже хворий погляд на це все--zmi (обговорення) 08:50, 9 лютого 2014 (UTC)
Наразі в статті є вшанування пам'яті Нігояна трьома безумовно значимими особами. Ви ж додаєте туди вірш нікому не відомої поетеси, про яку до цього вірша ніхто й не чув. Якщо ви хочете, я вам можу сходу знайти мінімум ще три вірші незначимих поетів про Нігояна — і що це додасть? Саме тому я пропоную залишити в статті лише значимих діячів, бо якщо ми перейдемо до віршів незначимих поетів, або їх треба буде подавати всіх (і їх може виявитися багато), або ми будемо вибирати найкращих на свій смак (як ви вибрали пані Максимишин-Корабель на свій власний смак). Ні те, ні інше не є добрим — NickK (обг.) 11:42, 9 лютого 2014 (UTC)
Якщо вас дратує мій вибір вірша, то може було б добре вказати в статті, що молоді поети і поетки присвятили свої вірші Сергію. Без імен. Але вказати.--zmi (обговорення) 20:15, 9 лютого 2014 (UTC)
Гм, я не бачу великої значимості в тому факті, що незначимі поети присвячували вірші Нігояну, ця подія не мала такого резонансу. Якщо пошукати на сайтах на кшталт http://www.poetryclub.com.ua/ або https://www.stihi.ru/ , то можна знайти вірші, присвячені практично будь-якому діячу (від Юрія Луценку до Людмили Янукович, хоч будь-кому іншому). Це не є така непересічна подія у порівнянні з написанням творів всесвітньо (або хоча б у цілій країні) відомими особами — NickK (обг.) 22:54, 9 лютого 2014 (UTC)

ім'я[ред. код]

може трба написати справжнє ім'я -- Самвел здається--Vovchyck (обговорення) 21:24, 22 березня 2014 (UTC)

Читаємо вище коментар священика, який правив похоронну службу: Его звали Сергеем, и никак не Самвелом. Он так назван в честь своего деда Сергея, и таково его имя по паспорту. Никто, никогда, ни по какому поводу Самвелом его не называл.NickK (обг.) 23:34, 22 березня 2014 (UTC)

Фотографии[ред. код]

Я обещал выставить фотографии связанные с Сергеем, но так и не понял как тут их загружать. Поэтому просто предлагаю редакторам скопировать их из моего ЖЖ - http://grigor-yan.livejournal.com/260252.html

Не все получилось снять в нормальном качестве (снималось на планшет), поэтому выставил только три. По крайней мере фотография могилы на фоне его села будет уместна в этой статье. grigor-yan.

Для того, чтобы загрузить фото, вам необходимо зарегистрироваться (ссылка на создание учётной записи вверху), и далее перейти на мастер загрузки фото — https://commons.wikimedia.org/wiki/Special:UploadWizard . К сожалению, мы не можем загрузить фото сами, так как вы не указали лицензию (условия), на которых вы разрешаете использовать ваши фото — для Википедии важно, чтобы фото были доступны для использования другими при указании авторства и источника (как и весь материал Википедии). Вы можете сами загрузить фото или разместить в своём блоге информацию о том, что вы как автор фото разрешаете их использовать на условиях лицензии Creative Commons Attribution/Share-Alike 3.0 (это стандартная лицензия Википедии). Спасибо — NickK (обг.) 23:44, 10 квітня 2014 (UTC)
Написал "Я как автор фотографий разрешаю их использовать на условиях лицензии Creative Commons Attribution/Share-Alike 3.0". Можете смело использовать.
Загрузил File:Bereznuvativka Serhiy Nigoyan Grave.jpg и добавил в статью, спасибо — NickK (обг.) 14:09, 12 квітня 2014 (UTC)

ВКонтакте[ред. код]

Я так розумію, це його сторінка у соцмережі ВКонтакте: http://vk.com/id135274323 ?
Тоді можна додати до статті.