Обговорення користувача:DixonD

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Увага

Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»uk Українська мова для цього користувача є рідною.
en-2 This user is able to contribute in English at an intermediate level.
ru-4 Этот участник владеет русским языком почти как родным.


ru Этот участник знает русский язык, но разговаривает на нём неохотно

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12
Архів 13 Архів 14 Архів 15
Архів 16 Архів 17

Адміністрування[ред. код]

Вітаю. Півтора тижні тому (27 січня) позбавили прав адміністратора користувача Helgi. Ваша активність зараз не набагато краща. Скажіть, Ви збираєтеся відновити активність, чи вже все? Можете поглянути зроблену мною статистику адміністраторів. Ви, поки що, наймалоактивніший адміністратор. Можете також вважати дане повідомлення наміром подати запит на позбавлення Вас прав адміністратора. Але 3 дні, імхо, це мало, тож зачекаю до наступної суботи (16 лютого). Сподіваюся на розуміння.--DiMon2711 20:27, 4 лютого 2019 (UTC)

Доброго вечора! Я не планую наразі відновлювати активність навіть близько до того обсягу, що я робив у минулому. Інколи мені потрібно адмінправа, щоб обійти фільтри редагування, коли архівбот не може зберегти архівну сторінку, або захистити сторінку від вандалізму. Ваше право звісно ж подавати заявку на позбавлення прав адміністратора, якщо вважаєте, що від цього буде якась користь проекту. --DixonD (обговорення) 20:47, 4 лютого 2019 (UTC)
Дякую за відповідь. В такому разі подавати заяку я не буду. Але все-таки прошу Вас відновити активність хоча б трохи.--DiMon2711 22:51, 4 лютого 2019 (UTC)

Знову добрий день! Вирішив знову переглянути Ваші редагування та перечитати аргументи. Щодо бота та фільтра, то, думаю, адміни не будуть проти зробити так, щоби фільтр на ваших ботів не діяв. Тому це відпадає. А щодо захисту, то останній захист ви зробили 2 вересня 2016, а до цього 29 листопада 2014. Таким чином і це слабенький аргумент. Тому я все-таки відновлюю свої наміри щодо позбавлення вас прав адміністратора. Також не міг не звернути увагу на те, що Ви є адміном інтерфейсу. Тут я нічого проти не маю, але скажу, що двофакторна авторизація для них обов'язкова. Якщо Вам права адміна не потрібні (бо із Вашої активності випливає саме це), то краще подайте заявку добровільно. Переглянувши журнали, я помітив, що Ви зробили дуже багато корисного Вікіпедії і Ваші дії викликали у мене повагу до Вас. Але адмін-прапорець це не звання, а професія. Можливо, варто піти на пенсію після багаторічної відпустки? З повагою, DiMon2711 20:16, 29 березня 2019 (UTC)

  • Ви знехтували довірою спільноти. Я це просто так не залишу. Я знову маю наміри позбавити вас прапорця, адже ви ним не користуєтеся. Хотів зачекати до прийняття правила про неактивність, але це, як я бачу, буде не скоро. Через три дні я вас деноміную. Час пішов--DiMon2711 20:15, 28 червня 2019 (UTC)

Бот-архіватор на ВП:ЗА[ред. код]

Доброго вечора.

Підкажіть, а навіщо ви вилучили ред.№ 23837748 вашого бота з ВП:ЗА? Там було встановлено два якраз із тим наміром, щоб сторінка чистилася частіше, хай і ботами від різних авторів — ми не можемо примушувати когось запускати щось регулярно, тому покладаємося на два різних. --VoidWanderer (обговорення) 21:31, 23 листопада 2018 (UTC)

Коли я писав код свого бота, я не розраховував, що та сама сторінка буде архівуватися іншим ботом. Тому невідомо як він буде поводитися, там щонайменше неправильний маркер архів сторінки стояв. --DixonD (обговорення) 21:49, 23 листопада 2018 (UTC)
Може, авторам ботів треба якось скооперуватися, і додату нову фічу? Щоб їх боти не тільки оновлювали власний індекс архіву після роботи, але й здійснювали пошук іншого бота і йому також змінювали той індекс?
Або, що було б ще більш надійно, — здійснювали б перевірку розміру сторінки у архіві, і при її заповненості переходили до перевірки наступної. Таким чином навіть скинуті до 1 індекси, при запуску бота, автоматично підлаштовувалися б до поточного номеру архіву після перебору. --VoidWanderer (обговорення) 21:59, 23 листопада 2018 (UTC)

Архівування обговорень[ред. код]

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, а ваш бот, який архівує обговорення ще живий? Намагався ним скористатися, поставив код собі на сторінку обговорення, а нічого не відбувається. - Inflicted Voodoo (обговорення) 22:27, 16 грудня 2018 (UTC)

Доброго вечора! Я його запускаю у ручному режимі, останнім часом раз в кілька місяців. --DixonD (обговорення) 17:57, 19 грудня 2018 (UTC)
Щойно помітив. Дякую! - Inflicted Voodoo (обговорення) 19:01, 20 грудня 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії DixonD!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Касательно статьи https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_Шарія[ред. код]

В этой статье Анатолий Шарий представлен как украинофоб с пророссийскими взглядами, что не соответствует действительности. Учитывая, что в виде примера "украинофобства" была приведена вырезка видео вырванная из контекста это на дает основания создателям статьи освещать его и его партию именно в таком ключе. Прошу исправить статью в соответсвии с русскоязычной версией. Спасибо.