Обговорення:Пацюк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

щур/пацюк[ред. код]

щодо назви "щур/пацюк" див. сторінку "пацюк чорний/чорний щур"

Пацюк 'свиня'[ред. код]

У львівської ґвари пацюк це 'свиня'. Ryba g (обговорення) 16:50, 5 листопада 2013 (UTC)

На Слобожанщині «паця» теж свиня.--Dim Grits 09:02, 21 квітня 2014 (UTC)

Немає АД[ред. код]

Якщо ставиться шаблон немає АД, то потрібно навести джерело, а не видаляти. Слова "Не є точним з погляду сучасної української зоології," доволі амбіційні і повинні бути підтверджені авторитетними науковими українськими джерелами... Я не бачу в тексті жодного українського наукового джерела. Або дану фразу перефразувати, щоб була більш нейтральною, або ж вказати джерело. З точку зору правил вікіпедії дуже негарно видаляти шаблон... -- Volodimirg (обговорення) 21:25, 3 березня 2016 (UTC)

АД успішно наведені, може їх ще більше - але біологи із зоологами цим у нашій Вікі не переймаються, змушені займатися пошуком джерел інші користувачі. Мені, зокрема, медицини вистачає з головою, ще зоологічні джерела шукати. Але до попереднього редактора - варварами нікого називати у короткому опису змін не треба, навіть якщо ви переповнені емоціями. --АВШ (обговорення) 22:00, 3 березня 2016 (UTC)
Вибачаюсь за деяку емоційність, справді не варто було:). Я думаю що усе вже вирішилось:) Мені теж не дуже хочеться вникати в зоології, оскільки мені більш цікаво розбиратися в комп’ютерній термінології, тому просто поставив шаблон, щоб звернути увагу на відсутність джерел. Напис Джерело? повинно стимулювати не до видалення його, а до покращення статті через показ на її слабкі місця та щоб менше було війн редагувань. -- Volodimirg (обговорення) 12:35, 4 березня 2016 (UTC)
Ми порозумілися. Я теж необачно змінив ваші правлення. --АВШ (обговорення) 20:55, 4 березня 2016 (UTC)