Обговорення:Фінклер Юрій Едуардович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Залишено Ця стаття — колишній кандидат на вилучення, що була залишена.

Пояснення причин і відповідне обговорення ви можете знайти на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/20 листопада 2011.

Повторне виставлення статті на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА.

Вилучення статті[ред. код]

Увага! Ця сторінка була створена підступним способом, без жодного узгодження зі мною. Вважаю, що подібні акції здійснювати в односторонньому порядку підло. Модератор відмовляється стерти цю сторінку, посилаючись на «свободу» Вікіпедії. Вікіпедія є вільною енциклопедією, але тільки тому, що в ній вільно можна обговорювати будь-які персони і події, але ж створювати слащаві сторінки без згоди персон, яким вони присвячені, не є синонімом свободи… Тому даруйте, я не хотів ніколи потрапляти в будь-які енциклопедії чи словники, вважатись вченим чи публіцистом, це занадто для моєї скромної персони, яка робить свою роботу – так само, як свою роботу робить наша двірничка, мій ректор, голова кооперативу, мійник машин і не більше, ніж вони. Але на то була чиясь зла воля. З повагою до відвідувачів – Юрій Фінклер. — Це написав, але не підписав, користувач Bubabu (обговореннявнесок).

Пане Юрію. Вікіпедія є вільною у тому сенсі, що інші користувачі можуть писати на будь-які теми (їх список ширший за, напр., БСЕ чи УРЕ), але вони мають відповідати критеріям значимості (див. ВП:БІО). Оскільки згідно з цих критеріїв значимості, значення Вашої особи є безумовним (Ви маєте значні наукові досягнення, хоча б звання професора та ступінь доктора наук), то причин вилучення сторінки немає. Ви можете написати будь-якому адміністраторові української вікіпедії з проханням вилучити сторінку, давши чітке законодавче обґрунтування, оскільки просто так видалити сторінку, яка проходить за критеріями значимості адміністратори не мають права.
Особисто я пишаюсь, що в нашій країні є такі чесні та скромні люди, як Ви, але водночас вважаю, що науковці також мають бути представлені в украномовному енциклопедії. Якщо говорити про начальника ЖЕКу чи прибиральницю, які також виконують певну роботу, але вони не досягли своєю працею певних висот чи суспільнго визнання. Сподіваюсь на Ваше розуміння. З повагою, --Kharkivian 14:59, 20 листопада 2011 (UTC)

Юрій Едуардович, сторінка у тому вигляді якою вона є станом на цей момент Вас влаштовує? --Mhotamy 14:03, 20 листопада 2011 (UTC)

Юрій Едуардович воліє взагалі прибрати цю сторінку, що я цілий день безрезультатно намагаюсь зробити!--Zlata1973 14:10, 20 листопада 2011 (UTC)

Ганьбища тим, хто модерує Вікіпедію! Я протягом цілого дня уклінно благаю цих хлопців зняти мою сторінку. Без жодного сенсу. Ну що робити? Я не хочу бути учасником цієї енциклопедії, як і будь-яких інших. ХЛОПЦІ, ДОРОГЕНЬКІ! ВИЛУЧІТЬ СТОРІНКУ!!! Я прошу Вас. Я, старша, сива, хвора і немічна людина, просить молодих, зухвалих і безсовісних молодих людей! БУДЬ ЛАСКА!!! Це справа моєї честі! Юрій Фінклер — Це написав, але не підписав, користувач Bubabu (обговореннявнесок).

Юрій Едуардович, Ваша завзятість викликає підозри. Чого ви так боїтесь? Що хтось захоче перевірити вашу дисертацію/диплом? --Mhotamy 19:30, 20 листопада 2011 (UTC)
Наступним Вашим кроком може бути вимога прибрати всі згадки про Вас в Інтернеті з мотивацією «Не хочу брати в цьому участі» :) --Kronk 18:53, 1 грудня 2011 (UTC)

Воістину! Вчиш студентів комунікаційній етиці, необхідності поважати чужу думку, обговорюєш серйозні і реальні проблеми, допомагаєш їм вийти із критичних ситуацій - а тут безсилий зробити щось, щоби зрозуміли тебе самого... — Це написав, але не підписав, користувач Bubabu (обговореннявнесок).

Ну чому ж. Кожна ситуація, навіть така, нас вчить чомусь новому. --Mhotamy 19:43, 20 листопада 2011 (UTC)

Вікіпедія пише неправду. Претендуючи на останнє слово навіть в дискусіях щодо мого права на мою інформацію, вони відверто брешуть. Отже.

  1. Я ніколи не працював в коледжах - включно із Галицьким. Я працював в Галицькому інституті імені В. Чорновола. На жаль, він вже не існує, його закрили. Власне, тому я і вимушений був піти в УКУ.
  2. Кафедра, якою я керував в Галицькому інституті імені В. Чорновола тривалий час, називалась гуманітарної підготовки та соціальних комунікацій.
  3. Останні мої праці датовані 2011 роком, а не 2008. І всього їх біля 130, а не 110.

Панове з Вікіпедії, будьте уважні! — Це написав, але не підписав, користувач Bubabu (обговореннявнесок).

Цікава інформація по темі: http://poglyad.te.ua/2011/04/vony-vbyvayut-halytskyj-instytut/ Особливо коментарі студентів :) --Shumrurum 07:12, 21 листопада 2011 (UTC) А хто сказав, що це коментарі студентів? Ви перевіряли їх студентські квитки?--Zlata1973 11:29, 21 листопада 2011 (UTC)

Схоже не все так просто, як здавалось спочатку. "Чем дальше в лес - тем толще партизаны". На даний момент це справді коледж. Хоча на початку чього року був інститутом. --Shumrurum 08:33, 21 листопада 2011 (UTC)

http://journalism.ucu.edu.ua/litsenziya/ , питання до знавців, чи термін 'вищий навчальний заклад "університет" це університет чи просто назва організації? --Shumrurum 11:13, 21 листопада 2011 (UTC)

Відповідь від знавця: це університет, навіть не сумнівайтеся. Якщо здається незграбним - претензії до Міносвіти, яке вже років з 10 потому увело такі правила найменування ВНЗ.--Zlata1973 11:29, 21 листопада 2011 (UTC)

У будь-якому випадку бажано почути думку незалежної сторони. --Shumrurum 11:33, 21 листопада 2011 (UTC): А.... Незалежної! Тоді зробіть запит до МОНмолодьспорту.--Zlata1973 11:46, 21 листопада 2011 (UTC)

Наскільки мені відомо, щоб ВНЗ мас статус університету, потрібно виконати цілу низку вимог - як , наприклад, кількість професорів, кількість студентів, матерільна база і т.д. і т.п. ( не буду стверджувати на 100%, адже з тих далеких часів могли і "знизити" вимоги). Хто знає?--Shumrurum 11:36, 21 листопада 2011 (UTC)

Шановний Shumrurum! А ви взагалі про що?! Ви ще не забули, яку сторінку ви обговорюєте? Сторінка Католицького далі!--Zlata1973 11:46, 21 листопада 2011 (UTC)

Може я у наступному році свого сина туди захочу направити на навчання? От і цікавлюсь ліцензією. :) --Shumrurum 11:50, 21 листопада 2011 (UTC)

Вибачте, але без ліцензії в нас навіть водкою не торгують. А ви, мабуть, не про ліцензію, а про рівень державної акредитації? Це різні речі.--Zlata1973 11:55, 21 листопада 2011 (UTC)
Так, про документи що підтверджують що це дійсно університет. --Shumrurum 12:12, 21 листопада 2011 (UTC)

Ой та дайте спокій... в нас тепер все підряд «університет» ... і ветеринарка (парнокопитний) університет, і фізичної культури, аграрний, і бжд і ще купа всяких бурс та технікумів - поназивали університетами. Тільки від цього Університетами вони не стали. А хто хоче віддавати дітей - віддавайте зі спокійною душею в ЛНУ ім. І. Франка. --Щиро Ваш, Дивний 14:05, 21 листопада 2011 (UTC)

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького у Львові називають парнокопитним?))))))) Ви так не жартуйте, мало зі сміху не луснув))))) --Shumrurum 14:41, 21 листопада 2011 (UTC)

Пише Юрій Фінклер. Наголошую ще раз: ця сторінка створена без жодних узгоджень зі мною, з чисельними помилками та абсурдними твердженнями. Мої неодноразові спроби зв’язатись з особами, відповідальними за контент, призвели до незначних виправлень. Головний з них – мешканець януковицького Донецька, який заблокував мене і не давав певний час виправляти некоректну інформацію про себе (АБСУРД!), – взагалі заховався і не виходить на зв'язок. Пане YAKUDZA, Ви живі??? Сподіваюсь, що так. Мені соромно за людей, які створили цю сторінку, а надто – за модераторів Вікіпедії (як би вони не називались!), що здійснили несанкціоновану мною подачу величезної кількості непідтверджених даних про мене. У зв’язку з тим, що ці персони тут висловлювали сумнів з приводу того, чи дійсно щось там пише Ю.Фінклер, надаю свої координати: 067 9391878, мейл bubabu@meta.ua. Дзвоніть, пишіть.— Це написав, але не підписав, користувач 194.44.33.158 (обговореннявнесок) 18:36, 26 листопада 2011‎.

Шкода, що сталося таке непорозуміння. Моя рекомендація така: нехай пан Юрій відредагує статтю на власний розсуд. І видалить із неї все, що на його думку не повинне там знаходитися. Тоді, я думаю, результат задовільнить усі сторони. --Щиро Ваш, Дивний 12:45, 28 листопада 2011 (UTC)

тут Shumrurum навів допис з якогось форуму, суть якого — що Фінклер Юрій нехороший --AS 15:09, 28 листопада 2011 (UTC)
І взагалі де тоді буде об"єктивна інформація, коли так всі будуть тільки про себе "що хочуть" писати?--Shumrurum 13:05, 28 листопада 2011 (UTC)

Вибачаюсь, ну і навіщо Ви написали тут цей коментар? Що він у даному випадку, у даній ситуації (людина вимагає видалення статті про себе) повинен доводити, підкреслювати? Це все нам треба? Ми ж у Вікіпедії, а не на форумі міста Тернополя. Чи Ви для себе цього не розрізняєте - сторінку обговорення статті Вікіпедії і сторінку форуму міста N? Шановний, на СО статті Вікіпедії повинен обговорюватися текст даної статті Вікіпедії, а не базарні плітки міста N, чи не так?... :) Serg7255 13:18, 28 листопада 2011 (UTC)
Я привів текст, як приклад того, що якщо інформація йде з одного джерела - вона не завжди достовірна. І може бути декілька поглядів. Я не стверджую що то все правда, але хто знає, а якщо таки правда? І якщо у вікі хочете подавати саме недостовірну однобоку інформацію - що ж рухайтесь таким шляхом далі - далеко зайдете. Особливо після подій зі Слюсарчуком.--Shumrurum 13:21, 28 листопада 2011 (UTC)
Не подумайте тут що я хочу щось додати з розряду "жовтої преси" але було б непогано якби до статті була додана незалежна інформація з різних джерел. --Shumrurum 13:29, 28 листопада 2011 (UTC)
«Я привів текст, як приклад того, що якщо інформація йде з одного джерела - вона не завжди достовірна.» Звісно, це так. Але що, Ви пропонуєте у якості альтернативного джерела для статті взяти дописи на деякому інтернет-форумі? Наскільки мені відомо, дописи на інтернет-форумах авторитетним джерелом для Вікіпедії не є. А якщо це так, і Ви це знаєте, то тоді залишається тільки одна відповідь - те, що Ви вирішили організувати на цій СО філіал інтернет-форуму. :) Serg7255 13:42, 28 листопада 2011 (UTC)
Звісно, форуми, не є авторитетним джерелом. але це поштовх до того щоб намагатись знайти аторитетні джерела по темі статті. Наприклад, тими користувачами вікі, хто проживає у Тернополі. --Shumrurum 13:46, 28 листопада 2011 (UTC)
  • Увага! Юрій Едуардович зараз взагалі не працює в Галицькому інституті - ані за сумісництвом, ані у штаті. Прошу цього більше не писати!--Zlata1973 21:14, 28 листопада 2011 (UTC)

Маєте:)[ред. код]

Краще б зв'язались вживу із Фінклером, переконались, чи це справді він вимагав видалення і видалили б до біса. Замість цього заморочили йому голову придирками та флудом - чоловік геть заплутався і написав пасквіль, де безнадійно змішав слонів та моркву (при цьому запевняє, що не публіцист:). Та ще й Kharkivian йому в усьому винен.--Сергій (oбг.) 18:12, 8 січня 2012 (UTC)