Обговорення користувача:Бондар О.С.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Бондар О.С.!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:09, 12 березня 2015 (UTC)

Перші кроки...[ред. код]

Шановна Олено Сергіївно! Вітаю з початком роботи в Українській Вікіпедії! Спробуйте для початку самостійно оформити свою сторінку Користувача згідно власного смаку. Поподорожуйте сторінками інших користувачів Вікі і, використовуючи лінк "Редагувати код", Ви можете повибирати собі елементи, які сподобалися) Після чого, перенесіть їх собі на сторінку. Удачі!

--Nocturnus (обговорення) 12:32, 15 березня 2015 (UTC)

Прикра помилка[ред. код]

Шановна Олено Сергіївно! Сталася прикра помилка. У джерелі, яке ми використовували на занятті було невірно вказано по-батькові особи, про яку Ви створювалися сторінку. Саме тому, Ваша стаття Чирко Іван Карлович поставлена на видалення, адже вся інформація про цього видатного перекладача наведена в статті Чирко Іван Корнійович. Будь-ласка, за можливістю і бажанням, створіть коротеньку статтю про якогось видатного хіміка, біографії якого немає в Українській Вікіпедії. Якщо Ви маєте таку інформацію, то скористайтеся прикладами статей з категорії , а також довідкою про структуру статті. Якщо Ви не знайдете такої інформації, то нічого страшного. На наступних заняттях ми запропонуємо щось інше. Дякую за розуміння. З повагою --Nocturnus обг 14:36, 21 березня 2015 (UTC)

Шаблони[ред. код]

Добрий день, Олено Сергіївно!

Дякую за створення статті Будников Петро Петрович. До неї ще треба додати шаблон. Ну, так як Ви робили до Семенуха Роман Сергійович. Так, як це хімік, то можемо взяти шаблон із якогось хіміка. Наприклад, Менделєєв Дмитро Іванович. Завжди додавайте шаблон-карточку до своїх статей! До статей, які НЕ мають карточок, теж ТРЕБА додавати карточки, хоч Ви і не є їх автором. Це такий принцип Вікіпедії. Тут всі статті - спільні. Тут статті-сироти - швидше виняток. А так все спільне, як у раю! :-) На все добре! :-) --Nickispeaki (обговорення) 10:52, 9 квітня 2015 (UTC)

ПС. Ще таке - гляньте російську версію (ліворуч є посилання - русский), там є повно інформації! Можна звідти брати і додавати. Принаймні, гляньте, щоб бути в курсі, що там є і як можна доробити статтю. На все добре! --Nickispeaki (обговорення) 11:13, 9 квітня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Хімія[ред. код]

Шановна Олено Сергіївно! Враховуючи Вашу сферу діяльності, можливо, Вам буде цікаво приєднатися до проекту Хімія. Зичу всього якнайкращого у ці світлі дні! З повагою --Nocturnus обг 16:47, 9 квітня 2015 (UTC)

Статус Файл:Одержання 1,2,3 триазолів.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Одержання 1,2,3 триазолів.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 14:19, 23 квітня 2015 (UTC)

Статус Файл:1,2,4 триазол.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:1,2,4 триазол.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Andriy.v (обговорення) 10:19, 28 лютого 2016 (UTC)