Обговорення користувача:Редкан

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Редкан!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:09, 12 липня 2014 (UTC)

Про родичів Олекси Стороженко[ред. код]

Вітаю. Бачив Ваше прохання. Родичі в картці підвантажуються з Вікіданих, вніс їх користувач Avatar6, при чому без посилань на джерела. Обговоріть це з ним, якщо він не напише тут, то через деякий час зверніться до нього. --Basio (обговорення) 15:29, 14 березня 2019 (UTC)

Шановний Basio! Дані про Ревуцьких з’явилися після редагування користувачем Олюсь 13 травня 2015 р. Я йому написав, але поки-що не отримав відповіді. Мені незрозуміло, чому того редагування не бачить опція [ред. код]. --Редкан (обговорення) 9.22, 15 березня 2019 (UTC)

Поясню як це працює. Олюсь не зробив цього. Він додав у текст картку Письменник, яка не має пам'яті, тобто вона заповнюється на даний момент, не на дату версії сторінки. Причому вона заповнюється всі поля картки, а не тільки ті, які є в тексті. Якщо у статті якесь поле незаповнене або відсутнє, то воно заповнюється з Вікаданих, якщо воно не пусте. Перехід на Вікідані для статті робиться зліва Редагувати посилання в Іншими мовами. Для цієї статті це. У 2018 році Avatar6 заповнив поле Родич, тому воно появляється у картці. Щоб цього не було, потрібно це вилучити, але це узгодьте з Avatar6. --Basio (обговорення) 08:05, 15 березня 2019 (UTC)
Basio дякую за допис. Я спромігся пояснити Власнику цієї СО, колезі Редкан, як це "сховище даних" працює в подібних випадках, — що нема приводів-причин перейматися темою обговорення, коли і якщо онтологічні Твердження (тобто тут — "інформація з Вікіданихⁿ) є true, тобто є стверджена в тексті вікістатей — що є головне джерело наповнення Вікіданих. Для Тверджень Вікіданих обов'язковим є наявність його у вмісті вікітексту (картки, категорій, посилань — для автозаповнення Вікіданих). Наявність джерел (у властивості P248: джерело, перепрошую,) є контраверсійно-технологічно бажаним уточненням — , можливо - неможливо, опція-привід, бажана, але компліментарно недосяжна в масиві, ентропійний критерій-параметр, який є "бажаним", але не є обов'язковим критерієм (через функціональну складність створення цілісного із джерелом твердження, як юзером, так і роботом).

Користувач. і бот створює Твердження, (без джерел) справедливість яких не є булева апріорі, але — є твердженням-похідним з тексту-вмісту вікі, який або є із вмісту власне вікістатті (без посилань на джерело цього твердження) або вміст-посилання можна протрасувати — тобто Твердження є trully true, sourced true, або містять або потребують додавання "автора". Перепрошую за сумбур...---Avatar6 (обговорення) 19:23, 15 березня 2019 (UTC)

Дякую за пояснення, з яких я нічого не зрозумів. Залишаюся при своїй думці, параметр "|родичі =" можна застосовувати лише тоді, коли інформація доповнює, а не викривлює біографію персони. З повагою.--Редкан (обговорення) 08:00, 16 березня 2019 (UTC)

) перепрошую тричі. Онтологія вважає, що інформацію-твердження можна і треба застосовувати завжди!, і завжди приймати до уваги "стан походження", загалом "стан" інформації. Користувач розбереться із інформацією, — але лише тоді, і якщо Він буде її (інформацію) мати! А якщо він буде мати "стан інформації" — її обробка-аналіз-сприйняття прискориться-спроститься. АЛЕ, в разі відсутності будь-якої інформації в Твердженні — користувач лишається "неінформованим загалом", стосовно Твердження. — Тобто вимушений або непомічати відсутності, у разі відсутності потреби саме в цьому Твердженні-"полі інформації", або шукати самому особисто-додатково де-інде, якщо є запит на це Твердження. Тож, імхо, варто давати к-чу інформацію початково, — економія витрат часу к-ча на пошук інформації, звісно "за умови адекватності обробки ним параметрів" "якості отриманої інформації". Перепрошую знову за "специфічні сентенції". :) Втім — як вважаєте — дійте. Зрештою, Ви більш зацікавлені в темі обговорення, — бо Ви є автор статті-теми. І у Вас цілком доречне ставлення до збереження інформації, концептуально, як я бачу. Green tickТак.--20:26, 17 березня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:44, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:12, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:50, 3 жовтня 2019 (UTC)