Обговорення користувача:AnatolyPm

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Шаблон Edited у статті Дж. Б. Гатто[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дж. Б. Гатто був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:25, 21 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Fathers and Sons[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Fathers and Sons був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:16, 23 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:22, 1 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Адрія (готель, Київ) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Адрія (готель, Київ), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 грудня 2018. Що ще можна зробити?--178.95.27.98 00:56, 3 грудня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Привіт.[ред. код]

А чому перестав писати на хокейну тематику? Я вже там підтягнув купу чемпіонатів, збірних і навіть НХЛ лише три сезони в червоному поки лишились. І плюс є хокейний інкубатор, такий самий як футбольний. --Jphwra (обговорення) 21:12, 7 травня 2019 (UTC)

Привіт. Бо задовбався сперечатися через картки, оформлення, зміст і т.п.; я прихильник мінімалізму (краще маленька стаття, але якісна) і естетики. Останній раз писав влітку 2015 року. Останнім часом частіше за футболом слідкую, особливо за Серією А. Статті створені Вами досить хороші. --AnatolyPm (обговорення) 16:33, 9 травня 2019 (UTC)
Давай так. Я зараз накопичив сили на позов в арбітраж на блокування двох редакторів через яких якраз чимало народу покинуло проект і плюс вже всім остогидло то просування анахронізму яке вони влаштовують та постійне порушення ВП:НО, ВП:Е та ВП:МОВА і якщо все буде гаразд, то вертайся. Там купа червоних в американських лігах. І чимала кількість хокеїстів відсутня. Нас там зараз двоє думаю до кінця травня закрити всі сезони НХЛ. І перейти до драфтів та матчів всіх зірок, а також зробити чемпіонати Швеції, Чехословаччини. Мені потрібен надійний помічник який не буде влаштовувати ВР, а буде допомогати. --Jphwra (обговорення) 21:21, 9 травня 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті HAHNENKRATT[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті HAHNENKRATT був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:57, 17 травня 2019 (UTC)