Обговорення користувача:Submajstro

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Це також користувач Реборн і Basio --Submajstro (обговорення) 14:05, 27 червня 2019 (UTC)

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Submajstro!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:39, 25 квітня 2019 (UTC)

Submajstro[ред. код]

Привіт, Submajstro. Я звернув увагу, що голосуючи на ВП:ЗПА, Ви послались в т. ч. і на мою критику щодо кандидата. Я мушу визнати, що моя критика в основі була несправедлива. Я помилився. Щойно переніс свій голос у «за». Можливо, й Ви переглянете. Вибачте, що турбую.--Aeou 12:49, 23 травня 2019 (UTC)

Aeou проблеми з авторськими правами були там, де Ви не вказувала. Крім того користувач порушує принципи щодо живих людей. Пояснення у моєму голосі, який не буду змінювати. --Submajstro (обговорення) 18:01, 23 травня 2019 (UTC)
Я це розумію, але мусив, принаймні, повідомити про ситуацію на моїй «ділянці».--Aeou 18:05, 23 травня 2019 (UTC)
Aeou тоді я Вас не розумію. --Submajstro (обговорення) 18:09, 23 травня 2019 (UTC)

Права відкочувача[ред. код]

Вітаю. За результатами обговорення вам надано права відкочувача. --Helixitta (t.) 19:56, 30 травня 2019 (UTC)
також вітаю і раджу подати заявку на патрульного. --Jphwra (обговорення) 06:36, 2 червня 2019 (UTC)

Jphwra можливо подам, але не раніше як через 22 дні. --Submajstro (обговорення) 06:51, 2 червня 2019 (UTC)

Прошу вас утриматись від видалення даних зі сторінок. Новинарня — об'єктивне джерело. --Goo3 (обговорення) 12:09, 4 червня 2019 (UTC)

Goo3 по-перше потрібно давати назву розділу, по-друге потрібно надавати конкретне видалення, щоб не шукати, по-третє я дав пояснення, зокрема про то ще це можлива подія, хто такий Коломойський, та й не така новина, щоб вказувати у вступі, по-четверте є обговорення на подібну тему Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Захист редагування сторінок на гострополітичні теми, по-п'яте я вилучаю цей кусок, а Ви обґрунтуйте його потребу. --Submajstro (обговорення) 20:36, 4 червня 2019 (UTC)

Повертайтеся[ред. код]

Ну, от серйозно. Чого Ви домоглися? Бачив два-три збурення. Почерк у Вас характерний: активних по Кнайпах у нас осіб 100. Люди пізнають легко, не реагують. Треба на ЗППА давно, розумію. То треба робити рішуче, бо розмови тут зайві. 20 дифів по методу Підліснюка. І так з кожним. А ще треба нові правила. Провокації не допоможуть. --Brunei (обговорення) 19:20, 24 червня 2019 (UTC)

Сторінку Правило трусиків номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Правило трусиків, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 19:22, 14 липня 2019 (UTC)

Пояснення[ред. код]

Прошу пояснити це редагування ред.№ 25734806. Де вам тут побачився вандалізм, що дало вам право використати ШВ? --Goo3 (обговорення) 16:54, 19 липня 2019 (UTC)

@Goo3: ШВ був здійснений випадково, через повільне завантаження сторінки і зміною положення курсора. Я повернув Вашу версію зразу ж, як передбачено в правилі ШВ. Напевне краще було б скористатися скасуванням з поясненням, але результат від цього не змінився б. --Submajstro (обговорення) 17:24, 19 липня 2019 (UTC)

Нейтральність[ред. код]

Вітаю. Ви писали про ненейтральність вікі. Давайте спробуємо вирішити деякі проблеми. Я стараюся, але там я в явній меншості. Постійні ВР з адмінами та погрози від них мене дістали. Прошу Вашої допомоги. Це сторінка Обговорення:Крим#Вступ. Дякую--DiMon2711 11:30, 31 липня 2019 (UTC)

@Dimon2711: якщо маєте на увазі Ваше останнє редагування, то воно порушує нейтральність. За міжнародним правом Крим належить АРК і тому не можна так протиставляти. --Submajstro (обговорення) 12:04, 31 липня 2019 (UTC)
але ж є думка мільйонів росіян та уряду Росії, якою неможна нехтувати. Нейтральність - висвітлення з усіх поглядів, у тому числі й російських--DiMon2711 16:47, 31 липня 2019 (UTC)
@Dimon2711: Яка думка? Нейтральність це висвітлення з усіх поглядів на основі АД. Давайте напишемо в статті про Україну, що в ній фашистський режим, бо є така думка. --Submajstro (обговорення) 17:16, 31 липня 2019 (UTC)
давайте це не тут обговорювати, а на СО статті. А щодо Респуьліки Крим, джерела є, беззаперечно. І навіть авторитетні. Хочете, пошукайте. Я пишу з телефону, тому не моду цього зробити--DiMon2711 18:23, 31 липня 2019 (UTC)

Подяка за поліпшення статей[ред. код]

Wiki puzzle construction.svg
Заслуженому поліпшувачу
Вдячні Вам за героїчне поліпшення статей Вікіпедії, зокрема у відповідному проекті.
Вашими зусиллями якість Української Вікіпедії невпинно зростає.
Наснаги, пишіть ще, ми це цінуємо! )

Вітаю. Хочеться відмітити тих небагатьох, хто потроху поліпшує статті на ВП:ПОЛ. Дякую. --Brunei (обговорення) 16:36, 6 серпня 2019 (UTC)

Автори неакадемічних досліджень[ред. код]

Вітаю. Все-таки автором неакадемічних досліджень можна назвати Сократа чи Джордано Бруно - тих, хто проводив дослідження за межами академічних структур. Гаряєв чи Бебік не є дослідниками, вони міфотворці під виглядом науки, апологети своїх помилок чи вигадок, автори псевдонаукових концепцій.--Brunei (обговорення) 17:41, 9 серпня 2019 (UTC)

@Brunei:, назва категорії невірна, запозичена з рувікі, де нашій Псевдонауці відповідає Неакадемічні напрямки досліджень. Має бути Псевдонауковці, це потрібно перейменувати, але я вважаю, що після того як поточна категорія наповниться, можливо створяться в ній ще підкатегорії. --Submajstro (обговорення) 17:53, 9 серпня 2019 (UTC)
Так само (міфотворці під виглядом науки, апологети своїх помилок чи вигадок, автори псевдонаукових концепцій) певно називали і Бруно і Галілея у їх часи. Над Шліманом і його "вигадками" про Трою теж сміялися, Фред Гойл не вірив у "Великий вибух", а багато хто сумнівався у можливості знаходження боза Гіггза. Час розсудить і краще використовувати більш нейтральну існуючу назву. З усією повагою.--Yasnodark (обговорення) 13:10, 11 серпня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Категорія:Дослідники рикетсіози[ред. код]

Вітаю. Дослідники рикетсіозів. Змініть будь-ласка. --АВШ (обговорення) 00:33, 21 вересня 2019 (UTC)

@Шкурба Андрій Вікторович: YesТак Зроблено --Submajstro (обговорення) 06:59, 21 вересня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:48, 2 листопада 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Вівчарство[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вівчарство був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:38, 4 листопада 2019 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
дякую Legal Pride (обговорення) 13:46, 20 листопада 2019 (UTC)