Обговорення користувача:Babaev Denis

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Babaev Denis!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і вказівки
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

--Divega (обговорення) 18:11, 30 листопада 2012 (UTC)[відповісти]

Відповідь на ваші питання (дубль з моєї сторінки)[ред. код]

1.Відео немає, є лише посилання нагорі вашої сторінки обговорення. 2.Картинки додаються ліворуч, пункт "Панелі інструментів" -- "Завантажити файл" 3.Так важливо, інформація ж нізвідки не береться. 4.Не обов'язково, але гов.уа як правило вельми достовірні джерела. 5.Як на мене окрім практики, ніяк. Про приз нічого не знаю, це не до мене, я не задля призів тут статті пишу.--Divega (обговорення) 20:48, 3 грудня 2012 (UTC)[відповісти]

Перепрошую за втручання у бесіду, але можу уточнити:
  1. http://www.youtube.com/watch?v=3iN5jQAcjtQ — відео (20 хв), яке описує початки роботи у Вікіпедії
  2. Картинки — річ досить нетривіальна. Розберіться спершу з текстом. (Але якщо ви хочете брати участь у фотоконкурсі щодо Закарпаття, то я поясню).
    Щоб додати статтю на конкурс треба написати на сторінці обговорення створеної сторінки такий текст: {{Пишемо про Закарпаття}}
  3. Посилатися важливо. При чому контент у Вікіпедії має бути цілком унікальним (таким, щоб це не вважалося плагіатом). Наприклад, якщо ви скомпілюєте два різних джерела з різними даними, це буде вважатися оригінальною статтею. Якщо наявне лише одне джерело, слід дуже переформульовувати (переказувати своїми словами). Натомість, якщо ви скопіюєте одне джерело — це плагіат і порушення правил Вікіпедії.
    Водночас ВСЯ інформація у Вікіпедії має бути з посиланням на джерело.
  4. Так, посилання на авторитетний сайт — краще ніж на блог, персональну сторінку чи саморобний сайт. Останній вид посилань вважається неавторитетним.
  5. Найкраще відкрити кілька випадкових статей і подивитися як вони написані.
Щасти вам у Вікіпедії, конкурсі та в житті ;) --Α.Μακυχα 22:14, 4 грудня 2012 (UTC)[відповісти]

Порушення авторських прав у статті Мукачівська загальноосвітня школа № 1[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Мукачівська загальноосвітня школа № 1, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із сайту http://osvitamukachevo.ucoz.ua/index/mukachivska_zagalnoosvitnja_i_iii_stupeniv_shkola_1_im_o_s_pushkin/0-118. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Мукачівська загальноосвітня школа № 1. Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал статті на умовах ліцензії GFDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор даної статті, але розмістили її на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки зі статтею повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті, і вона буде відновлена.