Обговорення користувача:Mr.Rosewater

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архів 2009-2010 р.р.Архів січень-серпень 2011 р.Архів вересень-грудень 2011 р.Архів січень-квітень 2012 р.Архів травень-вересень 2012 р.Архів жовтень-грудень 2012Архів січень-березень 2013 р.Архів квітень-червень 2013 р.Архів липень-вересень 2013 р.Архів жовтень-грудень 2013Архів січень-квітень 2014 р.Архів травень-вересень 2014 р.Архів жовтень-грудень 2014Архів січень-березень 2015Архів квітень-червень 2015Архів квітень-червень 2015Архів липень-вересень 2015Архів жовтень-грудень 2015Архів січень-березень 2016Архів квітень-червень 2016Архів липень-вересень 2016Архів жовтень-грудень 2016

До відома[ред. код]

Корисний ідіот (useful idiot) — не те, що ви подумали. А якщо взялись прибирати образи і випади — прибирайте усі, а не вибірково. ОК? Наперед дякую --Павло (обговорення) 19:11, 12 квітня 2017 (UTC) P.S. Якщо не знаєте куди писати — пишіть у себе на СО і пінгуйте, я побачу. А на тій сторінці не пишіть — сповіщення через e-mail у мене відключене ;)

Шановний Павле. Ніхто не можете знати, що я подумав. Можливо, я подумав, щось не те, але воно може виявитися зовсім не тим, що Ви подумали про те, що я подумав. ) Перепрошую, я відразу не помітив особистого випаду у відповіді Вашого опонента — він не такий очевидний, як Ваш, але він, справді, є. Знаєте, не дуже зручно не писати на Вашу СО. Якби комусь з дев'яти Ваших опонентів у тому голосуванні захотілось з'ясувати, на які саме їхні принципові світоглядні позиції Ви натякаєте, їм нікуди звернутись, бо сторінка, на якій вони це прочитали, не призначена для цього. Крім того, в довідці хтось давно написав «Ви можете прикрасити чи організувати Ваші сторінки користувача у спосіб, який вважаєте доречним, але пам'ятайте, що Ваша сторінка обговорення слугує як засіб комунікації між Вами та іншими дописувачами, та вони, ймовірно, почуватимуться роздратованими, якщо вони не зможуть використати Вашу сторінку обговорення для цієї мети.» Напевно, таки має рацію. Звичайно, з поваги до Вас редактори можуть писати на своїй СО і пінгувати, хоч це і виглядає дещо дивно. Але, якщо раптом вони чомусь поміняють ставлення до своєї СО на Ваше — чи не зайдете Ви у глухий кут? --Олег (обговорення) 07:55, 13 квітня 2017 (UTC)
От бачите, «Можливо, я подумав, щось не те, але воно може виявитися зовсім не тим, що Ви подумали про те, що я подумав». Я на сторінці обговорення ДС тільки зазначив, що на мою думку, голосування «проти» щодо даної статті (і не тільки стогодні, а й в багатьох попередніх її номінаціях) обумовлене не недосконалістю самої статті, а світоглядною позицією учасників обговорення. От і все. Я нікого особисто не ображав, ситилістика обгрунтування голосу не порушує ВП:НО і ВП:Е (цитати то не стосується). Твердження, якщо ви уважно прочитали, не спрямоване на когось з «дев'яти моїх опонентів»: Звідки Ви взяли що там проголосували виключно мої опоненти? Чи що їх (опонентів тих) саме дев'ять, а не десять чи п'ятнадцять буде? Отож. Що стосується світогляду, то світоглядні позиції можуть у різних людей бути найрізноманітнішими, від просто «Коли я бачу десь слово х#й — впадаю в кому. Його насправді нема... І ту штуку в пісюньку не совають. Фу!» до «Путін х**ло? Та самі ви усі х****соси!» і ще десяток відгалуджень. Але вони за певних умов вестимуть до однієї дії в конкретній ситуації. І не моя задача розбирати юзерам вікіпедії їх когнітивні розлади. Тож, якщо дуже комусь хочеться просто пописати — хай пишуть в Лігу сексуальних реформ. Щож до моєї репліки у відповідь на конкретний і очевидний закид юзера Коцюба Анатолій Миколайович в мій бік, дійсно, цей лінк можна розцінити як вказане Вами порушення ВП:НО. Каюсь, не подумав. Зауваження врахував (Ви ж бачили мої наступні виправлення?). А випадом на випад я все одно відповідати буду — звик давати відсіч сам, а не жалітись по куткам. Тут вже ваш адмінський вибір, що робити. Що Ви і Ваші колеги часто не хочете бачити відверті провокації щодо одних і відразу реагуєте на (бува й жорстку) відповідь інших приймаю з розумінням: нічого не попишеш, це психологія — люди не можуть сприймати аргументи, які протирічать їх сформованим внутрішнім установкам, і некритично приймають тези, які їм відповідають. Наостанок, щодо СО користувача. Погляньте на ситуацію ширше — вікіпедія має такий чудовий інструмент, як пінгування, а також кучу просторів де можна (і слід) публічно обговорювати ті чи інші питання. Тож відсутність сторінки обговорення користувача не перешкода для спілкування, якщо в цьому виникає потреба. Тупіка тут зовсім нема. Якщо Ви чи хтось інший позначить на своїй СО що не слід на ній писати, легко знайти цільові простори де можна обговорити конкретні питання від кнайпи до СО статей. А «просто поговорити» — вікіпедія не соціальна мережа. От скільки настрочив :) Вибачайте, якщо де помилки — спішу, запізнююсь. Дякую за розумне рішення на СО ВП:ДС. З прийдешнім святом ;) --Павло (обговорення) 09:20, 13 квітня 2017 (UTC)

Старша Едда[ред. код]

Доброго дня Mr.Rosewater! Прошу проаналізувати масові вандальні від`ємні редагування користувача та вжити дії по відгорненню катастрофічно наполегливої праці відомого користувача у статті-заголовку та в інших статтях Пенелопа Фіцджеральд, Корабельна катастрофа, Вільям Фолкнер, Франкенштейн, або Сучасний Прометей, Боконон, Боконізм, Джеймс Келман, Ісаак Башевіс Зінгер, Олег Гаврилишин, Часодії, Добрі знамення, Алан Голлінггерст, Українська радянська енциклопедія, Марлон Джеймс, Убити пересмішника, Джеральд Даррелл, Максим Оса (фільм), Джон Максвелл Кутзее, Євгеній Онєгін, Мандельштам Надія Яківна, Галас і шаленство, Славинський Максим Антонович, Нікколо Мак'явеллі, Ернст Юнгер, Бійцівський клуб (роман), Ілюзія спокою, Пуститися берега, Толстая Тетяна Микитівна, Жан-Жак Руссо, Ніч у Лісабоні, Disney Channel Ukraine, Вулиця Сезам, Гамлет, Томас Гоббс, Дівчина у потягу (книга), Родченко Олександр Михайлович, Вольтер, Маяковський Володимир Володимирович, Пушкін Олександр Сергійович, Так Треба Продакшн, Джон Фаулз,Сліпа, Людвіг фон Мізес, Білоцерківський Василь Якович, Рокові яйця тощо. Добрі дії тут припускати недоречно. Системність дій є беззаперечною.--Yasnodark (обговорення) 14:30, 13 квітня 2017 (UTC)

Вітаю, @Yasnodark: Добрі дії наразі, на жаль, перекриваються завданням шкоди, але поки що будемо припускати добрі наміри. Ще раз спробував пояснити на його СО. Взагалі, не можна сказати, що з джерелами у статтях все нормально і з ними не треба працювати, але, звичайно, не так фанатично, як він робить. У статті Рокові яйця, наприклад, він вилучив всі посилання, що підтверджували факти. Я їх поновив. Два з них були мертвими, я одне замінив на живе, біля іншого поставив відповідний шаблон. Поновив частину корисних посилань у статті Артур Кларк, але вони були сильно недоопрацьовані — виправив ред.№ 20120802. Одне посилання переніс у розділ джерела, бо там була інформація, присутня у статті, але відсутня у джерелах. Частина посилань, справді, була зайвою, бо цілком дублювала інформацію з іншого посилання, причому з прямим посиланням на нього. Частина — не працюють, біля таких навіть не варто ставити шаблон, якщо вони не були джерелами, можна просто вилучити. В принципі, кожна стаття потребує ретельного аналізу і, можливо, виправлень — швидко, одним відкиданням, цього не зробиш. Так що, теж підключайтесь, будь ласка. Сподіваюсь, користувач, після того, як йому стільки разів робили зауваження і пояснювали, принаймні, утримається від війн редагувань і продовження деструктиву. --Олег (обговорення) 05:19, 14 квітня 2017 (UTC)

Категорія:Бойовики Великої Британії[ред. код]

Якщо ви взялися її видаляти, то зробіть шось з 95 сторінками, які там залишилися. https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F:%D0%91%D0%BE%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%91%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%97&action=edit&redlink=1 А взагалі, не робіть так більше. Дякую.--Andrei Kurbiko (обговорення) 15:41, 16 квітня 2017 (UTC)

те саме https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F:%D0%91%D0%BE%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D0%A1%D0%A8%D0%90&action=edit&redlink=1 --Andrei Kurbiko (обговорення) 15:42, 16 квітня 2017 (UTC)

взагалі, от: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0:%D0%9F%D0%BE%D1%82%D1%80%D1%96%D0%B1%D0%BD%D1%96_%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%97 --Andrei Kurbiko (обговорення) 15:44, 16 квітня 2017 (UTC)

це ж фактично вандалізм --Andrei Kurbiko (обговорення) 15:46, 16 квітня 2017 (UTC)

@Andrew J.Kurbiko: будь-ласка, не кидайтесь такими словами. Будьте ввічливі. Припускайте добрі наміри. Якщо Ви перейдете на сторінку вилученої сторінки Категорія:Бойовики Великої Британії, то побачите там на рожевому фоні у розділі «Попередження» причину вилучення Вікіпедія:Перейменування статей/Категорія:Бойовики → Категорія:Фільми-бойовики. Виконуючи рішення, досягнутого в обговоренні, я перейменував зо два десятки подібних категорій. Перенаправлень між категоріями у такому вигляді бути не повинно, тому я їх вилучив. З півтора десятка вилучених категорій я попереносив статті до перейменованих категорій. Лишились шість найбільших категорій, де треба було зробити те саме. Доцільніше це було провести роботом, а не людиною, тому я звернувся до ботовласників Вікіпедія:Завдання для роботів#Категорія:Бойовики. Щоб Ви, або будь-хто могли помітити це, я лишив по одному активному посиланню на ці категорії. Це досить просте завдання для ботовласників, яке вони з якоїсь причини поки ще не виконали, але будь те певні — обов'язково виконають. Якщо Вам некомфортно з «червоними категоріями» ми можемо тимчасово зробити з них перенаправлення, але такі, які мають бути для категорій. --Олег (обговорення) 05:46, 17 квітня 2017 (UTC)
Дякую ) --Andrei Kurbiko (обговорення) 17:01, 17 квітня 2017 (UTC)

Заявка на бюрократа.[ред. код]

Привіт! Глянь, будь ласка, сюди і дай відповідь. Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 18:34, 19 квітня 2017 (UTC)

ПС. Там вже 10 днів голосують. Всього 4 дні залишилося. ;-) Жартую! ;-) То треба там згода. Тоді ще раз поголосують. Шасти! :-) --Nickispeaki (обговорення) 18:36, 19 квітня 2017 (UTC)

Ну що ж. Може іншим разом. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 19:07, 20 квітня 2017 (UTC)

Крістіан→Християн[ред. код]

Доброго дня! Чим обґрунтоване перейменування Крістіан Ульссон?--Smarty(talk). 06:21, 26 квітня 2017 (UTC)

Вітаю, @Smarty:. Лише цим і розділом Правопис імені Christian українською (…нині активно прокладає собі шлях у сучасній українській мові та має всі підстави закріпитися в ній), більше нічим. Але не наполягаю і не заперечую проти повернення первісної назви. Не дуже принципово. Я б його і не чіпав, але він був «червоним» у новоствореній мною статті. --Олег (обговорення) 06:42, 26 квітня 2017 (UTC)
Дякую, зрозумів. З назвою окремою статті про ім'я питань немає. А от з особами – неочевидно. У тому ж самому роз'ясненні вказано, що імена і прізвища видатних особистостей інколи приходять в українську мову з різних мов і вживаються у ній у формі, прийнятій у мові-джерелі, в питомій для нього формі.--Smarty(talk). 07:01, 26 квітня 2017 (UTC)

В мене ще одне запитання виникло. Ви активно упорядковуєте категорії, то може підкажете. Часто буває, що категорії статей основного простору захламлені шаблонами і зображеннями. Ні у ВП:КАТ, ні у ВП:Ш чітко не сказано, що шаблони категоризуються лише за простором шаблонів, тобто їх не повинно бути у категоріях основного простору. Хоча, на мою думку, з наведених там загальних принципів випливає якраз таке розуміння. Як Ви вважаєте? В англійській та російській версіях ВП:КАТ таке правило є.--Smarty(talk). 07:01, 26 квітня 2017 (UTC)

Ви знаєте, я ще активно не думав над цим. Напевно, окремих шаблонів і зображень не повинно бути в категоріях статей. Принаймні, зображення я інтуїтивно прибирав з категорій статей і переносив до категорій зображень. Але Категорія:Шаблони:Україна‎ і Категорія:Зображення:Україна‎ в категорії Україна видаються не зайвими. Тут вони потрапляють до категорії, але через підкатегорію. --Олег (обговорення) 07:28, 26 квітня 2017 (UTC)
Наведений приклад цілком прийнятний. Але мене цікавить саме доцільність присутності окремих шаблонів у категоріях для статей. Можливо, підніму це питання в Кнайпі.--Smarty(talk). 11:13, 26 квітня 2017 (UTC)
@Smarty: задум реалізовано навшаблоном {{навігація для категорій}} (і·о·д·р··#) — але лише на рівні задуму. ш. додає вимір (dimension) навігації до 1,5-2D-вимірного простору навігації за категоріями вікі-проекту(-ів) (фонду Вікімедіа)--Avatar6 (обговорення) 19:36, 29 квітня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули. Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:39, 12 травня 2017 (UTC)

Дякую, проголосував. --Олег (обговорення) 16:01, 12 травня 2017 (UTC)

Василевський Радомир Борисович[ред. код]

Приветствую (глянула ваш профиль — русским владеете. Напишу на родном.). Хотелось бы понять, почему вы откатили последние правки в данной статье (отменили ряд категорий). По пунктам:
  • Василевский — не советский кинорежиссёр? Почему? Он родился (Челябинск, РСФСР), учился и проработал большую часть жизни в СССР. Работал, в частности, на киностудии «Молдовафильм». На советской «Одесской киностудии» он снял несколько картин, живя в СССР, на деньги налогоплательщиков СССР. С советскими кинозвёздами, на русском языке, для советского кинозрителя. Почему отменена «Категорія:Кінорежисери СРСР»?
  • Василевский — не советский кинооператор? Но в независимой Украине он в качестве оператора не снял ни одной картины. Только советские. Почему отменена «Категорія:Кінооператори СРСР»? Эти категории не причисляют человека к апологетам советской власти — только лишь к стране, в которой жили и трудились. Нравится вам это или нет — это объективный факт.
  • Василевский поставил несколько фильмов о детях — для детей и юношества. Почему отменена «Категорія:Режисери дитячого кіно»?

Я не отношусь к апологетам "совка". Но скажу следующее. Понимаю, многих корёжит от одного упоминания об СССР. Но, ежели вы занимаетесь энциклопедией (пусть и народной), — будьте точны, пишите правду, не перекручивайте факты, не занимайтесь отсебятиной. Смотрите на всё глазами историка, а не ярого националиста. (будь вы историком — получили бы полную дисквалификацию)
Василевский родился и учился в СССР. Получал советские награды (не отказывался от них, не уезжал из страны, не был диссидентом). Так и пишите (хотя бы в разделе «Нагороди»: «Заслужений діяч мистецтв УРСР» (1973), а не Украины. Звание Заслужений діяч мистецтв України утвердили в 2001 году, а Василевский умер в 1998.
Занимаясь Википедией — просто не лгите.
(Понося "совок", стоит иногда смотреться в зеркало. Что действительно ценного сделано в свободной независимой стране? Кто не давал? За 25 лет независимости в Украине не снято ни одного фильма, ставшего по-настоящему всенародно любимым. И дело, разумеется, не в деньгах. И последнее. Какое-то время назад (возможно, полгода) попалось сообщение о смерти некоего члена Украинского союза кинематографистов (не помню его специальности). Любопытства ради глянула профиль усопшего в фб — человек (живший в свободной независимой Украине) истекал ядом в адрес Майдана и его героев... Это так.... к слову.) 93.127.121.37 12:36, 15 травня 2017 (UTC)

Первоисточник: Енциклопедія Сучасної України: Василевський Радомир Борисович
Вітаю. Достатньо було просто поставити питання і не писати по пунктам непотріб і як Ви говорите «отсебятину» — «всенародно любимых» — такого не може бути в принципі. Хіба що в Північній Кореї, і то не факт. Якщо коротко. Перше, що кинулося в очі у Вашому редагуванні — Ви категоризували режисера до фільмів, що було маячнею, тому на інше навіть не подивився і відкинув. Так, все інше, мабуть, можна було залишити. Перепрошую. Повернув. --Олег (обговорення) 15:08, 15 травня 2017 (UTC)
Дякую. Добре було б і почесне звання вказати таким, яким воно було, із зазначенням дати. Це так просто — називати речі своїми іменами. 93.127.121.37 16:43, 15 травня 2017 (UTC)

Тиждень Миколаївщини 2017[ред. код]

Barnstar of Diligence Hires.svg
За участь у Тижні Миколаївщини 2017
Шановний Mr.Rosewater, дякую Вам за участь у згаданому вікітижні! Хочу відзначити Вас хай віртуальною, але від того не менш цінною нагородою за найбільшу кількість покращених статей (655%), найбільше за розміром покращення (Старий Водопій+43 кб) та найбільшу кількість доданої інформації до вже існуючих статей (9455882%). Не будемо забувати і про друге місце за створення окремої статті (Миколаївський південноросійський робітничий союз17 кб). Перепрошую, якщо десь помилився в розрахунках, нікого не хотів образити ). Сподіваюсь на Вашу активну участь і в наступних вікітижнях, які я організовуватиму ))). — Шиманський હાય! 09:49, 20 травня 2017 (UTC)
@Шиманський Василь:, щиро дякую! Заради справедливості мушу зізнатись, що у сатті Старий Водопій моєю заслугою є лшише оформлення, вікіфікація, зображення і менша частина тексту. Більшу частину тексту я переніс зі статті Водопій (хутір) і об'єднав історії редагувань, бо район Старий Водопій колись і був цим самим хутором. Так що, з тих 43 кб 35 кб були не моїми, і, напевно, хтось інший зробив найбільше за розміром покращення і найбільшу кількість доданої інформації до вже існуючих статей. Вам величезна подяка за організацію і за те, що не полінились передивитись і оцінити внески учасників. Це дуже приємно. --Олег (обговорення) 11:32, 20 травня 2017 (UTC)
Тю, як не хочете брати цю в розрахунок, то за +30 кб в статті «Пам'ятки Миколаєва» все одно своє отримаєте ) і позицію збережете. — Шиманський હાય! 11:57, 20 травня 2017 (UTC)

Translating Ibero-America is back! Come and join us :)[ред. код]

DearMr.Rosewater .
Hope this message finds you well :) On behalf of Iberocoop we are happy to announce that our culture contest is back! It is aims to improve articles regarding our local culture in many other Wikipedias as possible ;) Please find the contest page here Hope to seeing you participating!
Hugs! --Anna Torres (WMAR) (обговорення) 17:04, 4 червня 2017 (UTC)

Смаколики до Місяця Азії 2016[ред. код]

Вітаю!

Дякую, за ваш внесок у рамках Місяця Азії 2016. Хотів би надіслати вам символічний подарунок із Шеньчженя, де я зараз знаходжуся. Чи не могли б ви повідомити свою поштову адресу (бажано, відділення Нової пошти, ПІБ та номер телефону мені на скриньку).

Бажаю наснаги. --Amakuha 14:16, 13 червня 2017 (UTC)

Тиждень покращення статей з біології розвитку[ред. код]

--Helixitta (ut) 15:01, 17 червня 2017 (UTC)

віківишколи на Півдні (Кінбурнська коса, Миколаїв)[ред. код]

привіт! даруйте, що турбую. а чи Ви раптом змогли б провести віківишкіл на Півдні? ) --アンタナナ 14:06, 28 червня 2017 (UTC)

Привіт @Antanana:! Навіть не знаю, що й сказати. Теоретично, мабуть, міг би. Але, не те що ніколи не проводив, навіть не був присутнім на таких заходах. На Кінбурнській косі буваю майже не щороку, тому дуже вражений вибором місцем для віківишколу. Дуже специфічне для цього заходу, якщо проводити його не перед пеліканами ). Ще один момент — деякою мірою зв'язаний двома роботами в Києві, тому, маю знати точні дати, щоб під них підлаштуватись. --Олег (обговорення) 14:46, 28 червня 2017 (UTC)
коса — то для реклами ) мова звісно про півострів (покровське, якщо не помиляюся). добре, дякую. як визначимося із датами, то гукну ще раз --アンタナナ 15:28, 28 червня 2017 (UTC)

Перейменування сторінки[ред. код]

У лютому 2017 року Ви перейменували «Аварія імператорського потяга» на «Аварія імператорського потягу». Чим пояснюється таке дивне перейменування? Адже родовий відмінок слова «потяг» (у значенні транспортний засіб) — «потяга». --В.Галушко (обговорення) 16:12, 20 липня 2017 (UTC)

Якби Ви відразу спитали — я б Вам відповів. Якби я відразу вказав причину перейменування — Ви б, можливо, і не питали б. Дав маху. Не пам'ятаю вже. Можливо, недодивився, що в УЛІФі 2 значення з різними закінченнями і помітив лише перше. Очевидно, помилився. Перепрошую. --Олег (обговорення) 17:02, 20 липня 2017 (UTC)

Вікіконференція-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 20:47, 25 липня 2017 (UTC)

Джоель Боломбой[ред. код]

якщо не український, то американський? Не можна лишати його без ознак держави. --Jphwra (обговорення) 17:32, 26 липня 2017 (UTC)

Якраз роздумував, що з ним робити, коли побачив подяку від Вас. Відволікся. Футбол почався, потім подумаю :) --Олег (обговорення) 17:36, 26 липня 2017 (UTC)
З перемогою! Чому «поки що вважаємо українським»? Є передумови для отримання американського? --Jphwra (обговорення) 18:53, 26 липня 2017 (UTC)
Вас також! Я не знаю. З того, що про нього знайшов — у баскетбол грав поки лише у США, яке громадянство — невідомо, маю підозру, американське, але у статті побачите, чому є надія вважати його українським. --Олег (обговорення) 19:05, 26 липня 2017 (UTC)

Прорегуйте[ред. код]

Заблокуйте і/або захистіть ‎тут --Basio (обговорення) 06:56, 27 липня 2017 (UTC)

Base vs Arxivist[ред. код]

Олеже, ось тут ви гримнули на Arxivist`a і з почуттям добре виконаної роботи «закрили справу». Але ж по суті проблему не вирішили... Троль задоволений вашими адміндіями, шановні формалісти Facepalm3.svg --93.126.95.15 11:56, 29 липня 2017 (UTC)

Чому така обдарована людина сама воліє потихеньку тролити адмінів, а не виконує їх роботу? --Олег (обговорення) 13:29, 29 липня 2017 (UTC)
Тому що шаблони до ШВ мають вилучати АДМІНІСТРАТОРИ, і попередження порушникам ВП:НГП і ВП:НДА видавати теж. ОК, Зробив, як ти кажеш, за вас --93.126.95.15 18:21, 29 липня 2017 (UTC) P.S. Більше не маю часу гратись, розрулюйте далі самі ;)
Гаразд, відчуваєте, яке це почуття добре виконаної роботи? --Олег (обговорення) 20:05, 29 липня 2017 (UTC)

Нагорода за загальний внесок до Вікіпедії[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у липні 2017 отримала +209 542 переглядів!

Це 13-те місце серед усіх вікіпедистів!

--Perohanych (обговорення) 14:10, 4 серпня 2017 (UTC)

Вибори арбітрів[ред. код]

Вітаю! Запропонував Вас в арбітри. Дайте будь ласка відповідь. --Jphwra (обговорення) 17:11, 10 серпня 2017 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю! Заблокуйте і почистіть цього --Basio (обговорення) 09:41, 13 серпня 2017 (UTC)

Напевне потрібно заблокувати на декілька годин діапазон 46.133.0.0/17 --Basio (обговорення) 09:53, 13 серпня 2017 (UTC)

46.133.53.51[ред. код]

його треба заблокувати, бо він в ще в одній статті вандалить. --Jphwra (обговорення) 09:50, 13 серпня 2017 (UTC)
Економіка України потребує захисту, а 46.133.219.143 блокування. --Jphwra (обговорення) 10:01, 13 серпня 2017 (UTC)

Вибори до Арбітражного комітету[ред. код]

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру було висунуто на виборах Арбітражного комітету наступного скликання. Вашу кандидатуру автоматично буде відхилено, якщо до опівночі 15 серпня ви не підтвердите згоду на участь у виборах у якості кандидата. Прошу висловитися тут. Дякую! --Lystopad (обговорення) 09:26, 15 серпня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Mr.Rosewater вітаю! У вас ще є шанс приєднатися Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада. Не хочете трохи перемкнути фокус уваги і у зв`язку з початком Універсіади написати про якісь види спорту на цих змаганнях в рамках Неолімпіади чи про Всесвітні ігри?--Yasnodark (обговорення) 14:25, 20 серпня 2017 (UTC)

Добре, я подивлюсь, що зможу зробити до среди, бо потім тиждень доступу до інтернету майже не буде. --Олег (обговорення) 18:46, 20 серпня 2017 (UTC)