Обговорення користувача:Mr.Rosewater

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архів 2009—2010 р.р.Архів січень-серпень 2011 р.Архів вересень-грудень 2011 р.Архів січень-квітень 2012 р.Архів травень-вересень 2012 р.Архів жовтень-грудень 2012Архів січень-березень 2013 р.Архів квітень-червень 2013 р.Архів липень-вересень 2013 р.Архів жовтень-грудень 2013Архів січень-квітень 2014 р.Архів травень-вересень 2014 р.Архів жовтень-грудень 2014Архів січень-березень 2015Архів квітень-червень 2015Архів квітень-червень 2015Архів липень-вересень 2015Архів жовтень-грудень 2015Архів січень-березень 2016Архів квітень-червень 2016Архів липень-вересень 2016Архів жовтень-грудень 2016Архів січень-березень 2017Архів квітень-червень 2017Архів липень-вересень 2017Архів жовтень-грудень 2017Архів січень-березень 2018Архів квітень-червень 2018Архів липень-вересень 2018Архів жовтень-грудень 2018Архів січень-березень 2019

Місячник ілюстрування Вікіпедії[ред. код]

привіт! даруйте, що турбую. запрошую долучитися до місячника ілюстрування Вікіпедії. уже кілька років проводяться фотоконкурси «Вікі любить пам'ятки» (конкурс об'єктів культурної спадщини) та «Вікі любить Землю» (конкурс пам'яток природи), але ще не так багато світлин ілюструють статті. цими світлинами можна поліпшувати статті про населені пункти, наприклад. списки пам'яток культури Миколаївська область (можна також за районами) чи й інші регіони України: Вікіпедія:Wiki Loves Monuments/Ukraine --アンタナナ 15:31, 15 квітня 2019 (UTC)

Масове некоректне відображення alma mater через вікідані[ред. код]

Я так розумію, це переважно Ви робили з категорією випускників біологічного факультету КНУ, що зараз всім за замовченням висвічується як alma mater «Навчально-науковий центр „Інститут біології“», як Протопопова Віра Вікторівна - тут навіть поверх того що там написана коректна назва на час випуску в коді. Це абсолютно некоректно і неприпустимо. По-перше, alma mater — це університет, а не його підрозділ, у всіх цих людей в цьому розділі має бути написано просто «Київський університет», а тут навіть не має в назві що це КНУ, якийсь інститут. По-друге, 99,99 % людей у кого це висвічується закінчили КНУ до того як цей підрозділ з'явився і це абсолютно некоректно, не було тоді ніякого ННЦ коли вони вчились. Виправляти місце народження за якимось адмін-поділом, що існував 100 років протягом року — це ок, а тут треба сучасну назву тулити, від якої всіх тіпає? І, нарешті, це навіть не актуальна поточна назва, стара назва що використовувалась років 5! Це все про ННЦ як alma mater треба прибрати з вікіданих і залишити як alma mater просто КНУ. Якщо це Ви зробили — виправте будь-ласка, або підкажіть хто.--Igor Balashov (обговорення) 14:32, 1 травня 2019 (UTC)

@Igor Balashov: категорія випускників тут ні при чому. Під «alma mater», думаю, мається на увазі — це тільки університет, а місце, «де хтось виховувався, набув професійних навичок». У статті Протопопова Віра Вікторівна були некоректні назви параметрів шаблону, тому їх значення ігнорувались і брались з вікіданих - я їх виправив. Назва «alma mater» береться з елемента вікіданих Q12131981. Я його так, як було, не називав, але виправив його назву на актуальну. --Олег (обговорення) 23:02, 2 травня 2019 (UTC)
Я розумію що саме категорія ні до чого, але на вікіданих зробили тоді ж і Ви там теж щось редагували. Це мало що вирішує, як тут наприклад Іваненко Валерія Володимирівна і купа інших - яке ННЦ, людина закінчила універ в 1951 році, це новостворений підрозділ на основі факультету, а не те саме. Має бути актуальна назва на момент випуску, або просто університет, або нічого у вікіданих, в таких випадках наприклад ми не пишемо ж що "народився в м. Кропивницький, Україна": Жовтенко Валерій Тимофійович. Або тут ми не пишемо, що "помер у м. Стамбул, Туреччина": Акакій Константинопольський? Це типовий приклад де намудрили у вікіданих те чого просто не треба було робити.--Igor Balashov (обговорення) 00:04, 3 травня 2019 (UTC)
І наведіть тоді авторитетне джерело, де написано, що alma mater може вважатися окремий факультет, а не університет в цілому, я такого просто ніколи в житті не бачив.--Igor Balashov (обговорення) 00:08, 3 травня 2019 (UTC)
Igor Balashov я Вам навів цитату зі словника іншомовних слів Мельничука, де наводиться друге значення «альма-матер». У вікіданих не намудрили, а недомудрили. Я вніс зміни в елемент вікіданих Q12131981: Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, але щоб він коректно працював, потрібно пододавати властивість «час/дата закінчення» до параметра «альма-матер» на вікіданих випускників. Приклад. --Олег (обговорення) 08:35, 3 травня 2019 (UTC)
Ну і хто буде це робити? Результат все одно непрофесійне убожество. Запишіть тоді і дитсадки всім у alma mater, і автошколи. "друге значення", а в анкеті воно у першому значенні. Покажіть хоч одну відому людину в англійській вікіпедії, де в alma mater написано щось крім назви університету чи коледжу. Зробили маячню, а тепер за вуха притягуєте невідомо що аби не виправляти, супер.--Igor Balashov (обговорення) 09:57, 3 травня 2019 (UTC)

ІКАО - ICAO[ред. код]

Доброго дня. Я помітив, що ви перейменували Код аеропорту ІКАО в Код аеропорту ICAO. Цю тему я вже піднімав тут, ІКАО поширена абревіатура, тож чи не має сенс основну назву мати в одній розкладці?--Divega (обговорення) 11:46, 27 травня 2019 (UTC)

@Divega: Вітаю. Перепрошую, я цього обговорення не бачив. Був запит на швидке вилучення категорії Категорія:Списки аеропортів за кодом ІКАО від 5 травня, яка була перенаправленням на Категорія:Списки аеропортів за кодом ICAO. До 21 травня ніяких заперечень з цього приводу не було, то я першу й вилучив. Вона містила статтю Код аеропорту ІКАО, яку я переніс з вилученої категорії до існуючої. Логічним є мати категорію з назвою, яка відповідає назві основній статті, тому я заодно перейменував і статтю. Я перед тим подивився перший сайт, що трапився — там обидві абревіатури. Вибачте, мені слід було бути уважнішим і помітити, що в журналі перейменувань були записи - я не помітив. Мені б не хотілось зараз шукати аргументи на користь якогось з варіантів, тема не зовсім мені цікава — наразі мене влаштує будь-який з них. Якщо Ви наполягаєте — я перейменую назад, враховуючи, що Ваш варіант був доконфліктним. Можливо, якщо Ви не домовитесь з Dimon2711, обговорення буде доцільним перенести на ВП:ПС. Але то на крайній випадок. Там розмір дискусій часто набагато перевершує розмір статей, які обговорюються (Вікіпедія:Перейменування статей/Шербурзькі парасольки → Шербурські парасольки : Шербурзькі парасольки — 5:1) — туди страшно заходити :) --Олег (обговорення) 15:09, 27 травня 2019 (UTC)
Наскільки я зрозумів, то заперечень з боку Dimon2711 не було. Звісно, сьогодні латиниця або кирилиця у назвах міжнародних організацій взагалі не проблема, але ІКАО -- це традиційна назва, як НАТО або ЮНЕСКО (і так наведено у джерелах до статей, зокрема у енциклопедіях). Тож, на мою думку, доцільніше саме ІКАО, а не ІСАО.--Divega (обговорення) 15:31, 27 травня 2019 (UTC)

Вайсензе[ред. код]

Доброго вечора. А як Ви перевіряли, що другого нема? Його поки нема, але має бути... de:Weißensee (Kärnten) --Thevolodymyr (обговорення) 19:41, 4 червня 2019 (UTC)

@Thevolodymyr: Вітаю. Немає сенсу пояснювати. Факт - неправий. Каюсь. --Олег (обговорення) 21:45, 4 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

@Aced: я вже навіть 2 статті створив :) Гомонай Ганна Миколаївна і Фуголь Ірина Яківна. На їхні СО поставив відповідні шаблони. Якщо я правильно зрозумів, заявлятися на участь і заносити статті до спеціального списку не потрібно. Вірно? --Олег (обговорення) 18:33, 5 червня 2019 (UTC)
Дякую! Не потрібно, все добре. Перепрошую, просто пропустив вас, коли редагував список розсилки запрошення ). --Acedtalk 23:17, 5 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Колись ви брали участь у Місяці Швеції — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися! --Aced 11:16, 5 червня 2019 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Cute grey kitten.jpg

Доброго дня. Будь ласка, якщо Вам не важко, розкажіть як зробити таблицю з даними? Там де вказується дата народження, нагороди і т.д. під фото?

JuliaGalkinaSMM (обговорення) 12:36, 24 червня 2019 (UTC)

@JuliaGalkinaSMM: Вітаю! Ви можете використовувати Шаблон:Особа — його повну або скорочену форму, яку Ви вставляєте у статтю і заповнюєте параметри: дата народження, нагороди і т. д. Можна всі параметри не заповнювати. Також Ви можете вибрати більш спеціалізований шаблон з категорії Шаблони:Картки:Особи, тобто Шаблон:Науковець, Шаблон:Письменник, Шаблон:Музикант і т. ін. --Олег (обговорення) 15:27, 24 червня 2019 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Kitten in a helmet.jpg

Дякую!

JuliaGalkinaSMM (обговорення) 17:27, 25 червня 2019 (UTC)

Прохання запобіги ВР[ред. код]

Вітаю. Прохання запобігти ВР на сторінці Балаян Роман Гургенович - нещодавні редагування diff @NV: без жодного згадування позиції джерел де вказано що "Балаян - російський режисер" є дивним (я ще з самого початку казав що НТЗ буде сказати "російський радянський та український радянський", адже на обоє тези є АД джерела з енциклопедій). Дяки.--piznajko (обговорення) 03:16, 4 липня 2019 (UTC)

Місячник зв'язності 2[ред. код]

привіт! запрошую долучитися до місячника зв'язності. у нас понад 55 тисяч статей-сиріт, було б добре спробувати зменшить цей показник. минулого разу нам вдалося «зв'язати» майже 4700 статей. тут можна глянуть власні статті-сироти: [1] --アンタナナ 19:50, 18 липня 2019 (UTC)

Зображення[ред. код]

Вітаю! Зображення Файл:Arctocephalus philippii 1.jpg і Файл:Nikon1 j1 10 30 vr kit 10mm silver.jpg доведеться видалити тому що у них є заміна, можете це зробити? --Vova-goc (обговорення) 20:59, 24 липня 2019 (UTC)

Вітаю! Вилучив. Дякую за добропорядність! --Олег (обговорення) 21:13, 24 липня 2019 (UTC)

Ще Файл:Hylotelephium ewersii 1.jpg, Файл:Hylotelephium ewersii 2.jpg, дуже шкода, гарні фото, але згідно правил зображення не повинні бути CC-NC або CC-ND, для статті з Файл:Xestospongia testudinaria.jpg є заміна --Vova-goc (обговорення) 21:10, 4 серпня 2019 (UTC)

Так, вилучив. У статтях замінив вільними. Дякую! --Олег (обговорення) 05:31, 5 серпня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у тематичному Тижні гуманності[ред. код]

--Glorin (обговорення) 00:17, 26 серпня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Доброго дня! У вересні пройде тематичний тиждень сучасної європейської літератури. Ви вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитесь літературою — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього проекту.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із сучасною європейською літературою. Найактивніші учасники тижня отримають сувеніри від ГО «Форум Видавців» та ГО «Вікімедіа Україна». Якщо вас цікавить цей проект, записуйтеся до списку учасників тижня; також буду вдячний за допомогу із розширенням списку пропонованих до створення/поліпшення статей. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 20:41, 28 серпня 2019 (UTC)

Жінки у STEM[ред. код]

Вітаю! Я надіслав вам важливого листа вікіпоштою щодо конкурсу «Жінки у STEM». Перевірте пошту, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 23:32, 1 вересня 2019 (UTC)

Ндрійович Любомир Федорович[ред. код]

Вчора було вилучено сторінку з ім'ям Андрійович Любомир Федорович. Ця людина є відомою в місті Долина, Івано-Франківської області. Людям цього регіону буде цікаво дізнатись про цю людину більше. Маю фотографії документів, які мені передали, а також вірші і листи. Все, що потрібно можу надати, всі деталі біографії, тому прошу у вас допомоги у створенні цієї сторінки, як належить. Я в вікіпедії новачок, але надіюсь, що в мене буде і більший статус. Дякую за підтримку. Znavets (обговорення) 04:27, 5 вересня 2019 (UTC)

@Znavets: Статті у вікіпедії пишуться на основі незалежних вторинних авторитетних джерел. Вікіпедія не є місцем, де можна вперше оприлюднювати інформацію (проводити оригінальні дослідження). Під цим розуміється використання у Вікіпедії фактів, тверджень та ідей, у підтвердження яких не існує опублікованих джерел. Будь ласка, прочитайте правила, зокрема Вікіпедія:Авторитетні джерела, Вікіпедія:Жодних оригінальних досліджень і Вікіпедія:Перевірність. Дякую за розуміння. --Олег (обговорення) 04:32, 5 вересня 2019 (UTC)

Дякую дуже за розширену відповідь. Маю бажання розвивати українську вікіпедію. Чи можу в подальшому обговорювати ж вами ту чи іншу статтю? Надіюсь в поюалхшому в мене буде більше досвіду,але зараз мені потрібна підтримка. Дякую. Znavets (обговорення) 04:46, 5 вересня 2019 (UTC)

Так, звичайно, можете звертатися за допомогою. --Олег (обговорення) 04:57, 5 вересня 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Список родів родини орхідних[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список родів родини орхідних був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:05, 6 вересня 2019 (UTC)

Щодо шаблону {{Потрібні україномовні джерела}}[ред. код]

Вітаю @Mr.Rosewater:! Дякую за ваш коментар diff у обговоренні {{Потрібні україномовні джерела}}. Прочитавши його у мене закралась підозра що ви не повністю зрозуміли призначення та чітко обмежену дію шаблону. Можете будь ласка відновити документацію шаблону (тут та тут) та ознайомитися з нею - думаю вам стане більш зрозуміло що деякі ваші притензії до нього diff є все таки безпідставними (що не є вашою виною в жодному разі, бо 1) без документації шаблона важко зрозуміти його ціль та 2) поточна назва "Потрібні україномовні джерела" його зараз трохи збиває з панетлику людей (як видно з вашого коментаря Ви подумали що шаблон застосовують для ВСІХ джерел, але наспавді він має дуже обмежену дію лише на ті джерела де є рівнозначні укрмовні еквіваленти (e.g. Чоловік вкрав пляшку горілки і помер проти Мужчина украл бутылку водки и умер)--piznajko 22:08, 8 вересня 2019 (UTC)

Вітаю @Piznajko:. Я зрозумів призначення шаблону з обоговорення в номінації. Тому написав, що без затвердженого переліку багатомовних джерел, що мають україномовний аналог, його не варто застосовувати. Причому посилання на цей перелік повинно бути в самому шаблоні. В такому разі ми маємо право вказувати, що україномовне джерело існує і його треба поміняти. Я цілком підтримую позицію приоритетності україномовних джерел перед рівнозначними іншомовними. Але вважаю, що цей шаблон мав би діяти так, як шаблон про {{Порушення авторських прав}}, тобто бути доказовим і наводити пряме посилання на рівнозначне україномовне джерело, бо на відміну від шаблону {{без джерел}} зі статті не очевидно, що вона має недолік, на який вказує шаблон. Очевидно також, що вставляти посилання в шаблон немає сенсу, бо можна поставити його прямо у статтю і той, хто вилучить це посилання, порушить ВП:УКР. В принципі, я повторюю те, що говорив або мав би говорити на ВП:ВИЛ. --Олег (обговорення) 08:56, 9 вересня 2019 (UTC)
Те про що ви говорити неможливо зробити з практичної точки зору (e.g., у тексті статіт згадати десятки й десятки усіх там gazeta.ua, 24tv.ua, hromadske.ua тощо тощо де є рівнозначні україномовні джерелела). Скажу чесно не поділяю вашу думку щодо необхідності вказувати у шаблоні-попередженні всі можливі джерела де є україномовні аналоги до іншомовни - але я вашу думку поважаю. Наостанок скажу - прохання ознайомитися з документацією шаблону - думаю тоді вам стане більш зрозуміліше що шаблон вже й так повідомляє редакторові що перед тим як його розмістити на сторінці статті слід повідомити на СО які саме джерела у статті мають вади. Цитую з документації :--piznajko 10:30, 9 вересня 2019 (UTC)
  • Використовуйте цей шаблон лише коли вами було ідентифіковано серйозні проблеми щодо ВП#УКР та ВП#Іншомовні джерела.
  • |Похідне тегання рішуче не вітається. Редактор, який дадає тег має одночасно додати детальне пояснення на сторінці обговорення, пояснюючи у деталях конкретні приклади недоліків, у рамках правил, чому саме він вважаєте що ця проблема існує у даній статті. У випадку якщо такого обговорення не було додано на СО сторінки, або якщо залишаються сумніви щодо порушення ВП#УКР та ::* ВП#Іншомовні джерела, цей тег може бути миттєво вилученим зі статті будь-яким редактором.
  • |Мета таких покращувальних шаблонів, привернути увагу широкого кола редакторів щодо необхідності редагування статей, що потребують додаткового внеску. Цей шаблон не повинен використовуватися як клеймо ганьби[en]. Не використовуйте цей шаблон аби "застерегти" читачів про вміст статті.
  • Цей шаблон слід ставити лише для статей де можна достатньо-обґрунтовано стверджувати що є проблеми з використанням у статті іншомовних джерел, хоча й існують рівнозначні україномовні джерела. У цьому питанні рівнозначність, надійність та якість, має набагато вищу цінність ніж кількість; редактори мають замінувати іншомовні джерела надійними україномовними джерелами, керуючись рівнозначністю, надійністю та якістю, а не простою погонею за кількістю. Кількість ≠ якість.
@Piznajko: Якийсь дивний термін «Похідне тегання». Я мав на увазі не проставляння переліку всіх можливих джерел у шаблоні, а посилання на цей перелік, зроблений, скажімо, в документації. Якщо у мене у статті, як Ви кажете, десятки усіх там gazeta.ua, 24tv.ua, hromadske.ua …, звідки мені знати яке саме з цих десятків я маю замінити, якщо я не знаю в яких з них взагалі є обов'язково українськомовний аналог, а в яких немає? --Олег (обговорення) 15:57, 10 вересня 2019 (UTC)
@Mr.Rosewater: Я ВП:ПДН тому припускаю що ви дійсно щось не зрозуміли тут. Вам (як редактору статті який додав джерело що порушує ВП:ІД ВП:УКР НЕ потрібно знати десятки і сотні сайтів укрнету де є рівнозначні відповідники статей і українською і російською, бо на недолік іншомовного джерела вам вкажуть (після того як проставлять цей шаблон у статті) на СО статті - це детально описано у документації шаблону. Тобто якщо хтось поставив цей шаблон-попередження але водночас НЕ описав вади статті на СО - то автор може відразу ж прибрати цей шаблон-попередження зі статті (це до речі відноситься до УСІХ шаблонів-попереджень: не можна просто "тегати-клеймити" статтю без того щоб описати проблему на СО). Будь ласка (дуже) прохання цю докуменацію шаблону перечитати ще раз, бо мені здається ви не зрозуміли застосування шаблону.--piznajko 17:43, 10 вересня 2019 (UTC)

Вибори в арбітражний комітет[ред. код]

Вітаю. Висунув вашу кандидатуру на вибори до арбітражного комітету. Сьогодні останній день для висунення кандидатур, тож прошу підтвердити або відхилити згоду, маєте час до півночі щоб подумати. З повагою.

P.S: Вибачаюсь що написав на вашій сторінці користувача;)--Andriy.v (обговорення) 09:14, 9 вересня 2019 (UTC)

@Andriy.v: дякую за довіру! Наразі ще морально не готовий до додаткових обов'язків. P.S: не страшно ) --Олег (обговорення) 15:23, 10 вересня 2019 (UTC)

дякую за швидку відповідь[ред. код]

Вітаю, Олеже!

Дякую за швидку відповідь. Розумію, що то було ненавмисне. Вилучив як слова, які мене збурили, так і свою скаргу: особисті питання там це офтопік, відволікають увагу, дуже не люблю. Не проти того, щоб приховати кілька правок в історії. Втім, хто зна, це може навіть бути зразком для швидкого пригашення можливих конфліктів.

Ще раз дякую за увагу і розуміння.

З повагою,

Юрій Дзядик в) 16:56, 9 вересня 2019 (UTC).

Питання[ред. код]

Дякую за ваше пояснення. Щоб уникнути подальших непорозумінь, прошу додатково пояснити наступне:

  • Чи є діючим адміністратором редактор Fessor?
  • Які настройки потрібні для індикації статусу учасників?

Заздалегідь вдячний, Ashec (обговорення) 08:26, 12 вересня 2019 (UTC)

  • @Ashec: Вітаю. Так, Fessor є діючим адміністратором. Це можна перевірити щонайменше трьома способами. 1) Зайти на сторінку Вікіпедія:Адміністратори і подивитись список. 2) Зайти на сторінку Спеціальна:Список користувачів і набрати у верхньому полі його нікнейм, натиснути «Показати». 3) Зайти на сторінку редактора, або його сторінку обговорення, натиснути зліва «Внесок користувача», в самому низу сторінки, що відкриється, натисунти «Права». --Олег (обговорення) 09:13, 12 вересня 2019 (UTC)
Благодарю за подробный ответ. Мой вопрос №2 был о другом, а именно: существует ли в укрвики доступ к гаджету, помечающему статус участников (см. MediaWiki:Gadget-markadmins.js на странице Википедия:Гаджеты/Флаги участников) ? Ashec (обговорення) 11:02, 12 вересня 2019 (UTC)
Вибачте, не зрозумів. Мені про це наразі невідомо. --Олег (обговорення) 11:25, 12 вересня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:26, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:26, 11 жовтня 2019 (UTC)