Обговорення користувача:Mr.Rosewater

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архів 2009—2010 р.р.Архів січень-серпень 2011 р.Архів вересень-грудень 2011 р.Архів січень-квітень 2012 р.Архів травень-вересень 2012 р.Архів жовтень-грудень 2012Архів січень-березень 2013 р.Архів квітень-червень 2013 р.Архів липень-вересень 2013 р.Архів жовтень-грудень 2013Архів січень-квітень 2014 р.Архів травень-вересень 2014 р.Архів жовтень-грудень 2014Архів січень-березень 2015Архів квітень-червень 2015Архів квітень-червень 2015Архів липень-вересень 2015Архів жовтень-грудень 2015Архів січень-березень 2016Архів квітень-червень 2016Архів липень-вересень 2016Архів жовтень-грудень 2016Архів січень-березень 2017Архів квітень-червень 2017Архів липень-вересень 2017Архів жовтень-грудень 2017Архів січень-березень 2018Архів квітень-червень 2018Архів липень-вересень 2018Архів жовтень-грудень 2018Архів січень-березень 2019Архів квітень-червень 2019Архів липень-вересень 2019Архів жовтень-грудень 2019Архів січень-березень 2020

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03

Translation request[ред. код]

Hello.

Can you create and upload the article en:Wildlife of Azerbaijan in Ukrainian Wikipedia? It certainly does not need to be long.

Yours sincerely, Karalainza (обговорення) 20:27, 2 квітня 2020 (UTC)

Чому вилучили статтю Жарнікова Анастасія Анатоліївна?[ред. код]

Вся інформація в статті була підтвердженою. Я знайомий з акторкою тому, що моя сестра її краща подруга. Я писав до користувачів, щоб вони написали, що не так і, що добавити тому, що я тут новенький. Прошу відновити. -- Любитель дубляжу (обговорення) 17:10, 5 квітня 2020 (UTC) Любитель дубляжу (обговорення) 14:09, 5 квітня 2020 (UTC)

@Любитель дубляжу: Вітаю. У підсумку вказана причина вилучення. А саме - невідповідність Вікіпедія:Критерії значимості/Особи#Діячі мистецтва. Почитайте їх, будь ласка. Стосовно «Я знайомий з акторкою тому, що моя сестра її краща подруга» — почитайте, офіційне правило проекту Вікіпедія:Перевірність. Крім усього іншого, зверніть, будь ласка, увагу на вимогу — «Критерієм для включення у Вікіпедію є саме перевірність (тобто, можливість перевірки за наведеним джерелом), а не істинність.» --Олег (обговорення) 16:07, 5 квітня 2020 (UTC)

Категорія:Працівники Кіностудії ім. Довженка[ред. код]

  • Доброго дня. У цій категорії — ваше останнє редагування. Пропоную об'єднати обидві категорії (Категорія:Працівники Кіностудії ім. Довженка і Категорія:Персоналії:Кіностудія ім. О. Довженка) та залишити тільки Персоналії, тому що працівники — це десь на заводі або в ЖЕКу... Та ж історія з Одеською кіностудією (Категорія:Персоналії:Одеська кіностудія + Категорія:Працівники Одеської кіностудії). З повагою.
    Вітаю. Скажу відверто — Ваш аргумент проти працівників не переконливий. На кіностудіях люди працюють, як і в інших місцях. Врешті, Президент України нагороджував саме працівників кіностудії. Я міг би Вам ще з десяток авторитетних джерел навести, де вживається словосполучення працівники кіностудії, але Ви і самі їх легко знайдете. У мене зараз немає настрою сперечатись — я міг би об'єднати у категорію Персоналії, але є автори категорій Працівники, наприклад, в тій же Категорія:Працівники Одеської кіностудії, і там дуже багато елементів. Тому я Вам пропоную обговорити це на ВП:ОК, пінганувши цих авторів. Було б, звичайно, добре уніфікувати назви категорій. --Олег (обговорення) 14:22, 6 квітня 2020 (UTC)

Савченко Владислав Ігорович[ред. код]

Доброго дня, Mr.Rosewater! Мені дуже потрібна Ваша допомога. Я створив сторінку про громадського діяча Владислава Савченко. Персона відповідає за загальними принципами (як лауреат премії «Людина року»), а також пункту 8, ВП:КЗПГД. Колега поставив статтю на видалення, з незрозумілою для мене аргументацією. Зокрема написав таке «Єдине досягнення - премія людина року, яка хоч і достатньо відома, але останнім часом її рівень дуже впав і, ймовірно, ці звання можуть куплятися за гроші». Якщо колега так говорить, значить він повинен надати факти. Дуже прошу вас допомогти з підведенням підсумку. Дякую! Dizengoff TLV (обговорення) 13:57, 7 квітня 2020 (UTC)

@Dizengoff TLV: Вітаю. Вам нема чого хвилюватись, підсумок в будь-якому разі буде підведений. Без підсумку статтю не вилучать. Обговорення триває мінімум тиждень. Буває більше. --Олег (обговорення) 14:51, 7 квітня 2020 (UTC)
@Mr.Rosewater: добре! Дякую за відповідь! Dizengoff TLV (обговорення) 15:39, 7 квітня 2020 (UTC)
Ще раз добрий день, Mr.Rosewater. Наскільки я розумію, термін обговорення статті вже підійшов до кінця і будь-який адміністратор повинен підвести підсумок. Багато учасників в обговоренні пишуть про незначність премії «Людина року», при цьому не надаючи аналітичних матеріалів в авторитетних ЗМІ про те, що «премія вже не та». Я добре знаю критерії значущості персоналій у Вікіпедії. Я писав статтю про Владислава відповідно за загальними критеріями, де значимі лаурети загальнонаціональних премій. Я не знаю вже до кого звернутися з приводу підведення підсумку, тому пишу Вам з проханням про допомогу. Можете будь ласка підвести підсумок в обговоренні! Я дуже не хочу, щоб статтю видалили, тому я буду вам дуже вдячний, якщо Ви допоможете! Дякую велике! Dizengoff TLV (обговорення) 17:23, 14 квітня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Цікавинки[ред. код]

Візьмусь за проєкт. Я так розумію, ти не проти. Питання - відбраковані цікавинки - так було дуже-дуже давно - ідуть в якийсь архів, чи просто прибираються? --IgorTurzh (обговорення) 07:15, 13 квітня 2020 (UTC)

Я не проти — обома руками за. Так, відбраковані цікавинки я переміщаю в архів. Правда, давно вже не чистив сторінку пропозицій. Я бачив, що цікавинки, які змінилися на головній Ви перемістили в архів. Я ще додаю на сторінку обговорення статті шаблон {{Повідомлення ЧЗВ}}. Приклад Обговорення:Прапор Парагваю. Швидко можна знайти, яка цікавинка вже була пов'язана зі статтею, яка анонсується, хто і коли її запропонував. Взагалі, якщо треба, отут я коротко описав, що потрібно робити. Я не наполягаю, щоб Ви цього дотримувались, але, можливо, буде корисно. Ще одне. Ви, я бачу, помітили, що під кожною цікавинкою я закоментовую її автора. Це для статистики, яку я регулярно вів з 2013 року. Вона тут. Крім того, Ви, мабуть, помітили, на початку кожного року я за допомогою шаблону {{Герой ЧВЗ}} надсилав привітання учасникам проекту, цікавинки яких потрапили га головну у році, що минув. Підрахунок по кожному учаснику робився напівавтоматично у програмці, написаній мною в ікселі. Ця ж програмка формувала таблицю за рік для Дошки пошани. Для того, щоб вона правильно рахувала, авторів потрібно записувати якось однаково. Наприклад, я записував так <!--[[Користувач:IgorTurzh]] -->, бо вона підраховувала у тексті, перенесеному в іксель з архіву, кількість «IgorTurzh». Якщо записувати авторів у форматі <!--[[Користувач:IgorTurzh|IgorTurzh]] -->, вона порахує Вас двічі за кожну ціквинку, а, наприклад, мене, - один раз. Можна, звичайно, її переписати і під інший формат, але важиво, щоб було уніфіковано. Це, якщо Ви буде продовжувати вести статистику. Крім того, наявність автора під цікавинкою дозволяє потім вставити автора у шаблон {{Повідомлення ЧЗВ}}. Я думаю, принаймні деяким редакторам приємно, що вони значаться авторами цікавинок і це хоч трохи стимулює для участі а проекті. --Олег (обговорення) 16:04, 13 квітня 2020 (UTC)
Дещо роблю, зробив. Дещо підзабув, дещо нове - робитиму. Якщо наглядатимите - буду вдячний. На якийсь час підхоплю естафету. --IgorTurzh (обговорення) 19:22, 13 квітня 2020 (UTC)
Добре. Дякую. --Олег (обговорення) 07:00, 14 квітня 2020 (UTC)

Питання від Христина Лапко 2007 (11:09, 22 квітня 2020)[ред. код]

Як розпочати писати свою статтю? --Христина Лапко 2007 (обговорення) 11:09, 22 квітня 2020 (UTC)

@Христина Лапко 2007: Вітаю. Почитайте, будь ласка, Довідка:Створення нової статті. Якщо щось буде не зрозуміло — звертайтесь. --Олег (обговорення) 15:39, 22 квітня 2020 (UTC)

Доброго для!)[ред. код]

Допоможіть бдлска де можна відредагувати (Нещодавно померли · Інші новини… · Вікіновини) на головній щоб додати туди «запропонувати новину». З повагою --UkrainianCossack (обговорення) 12:37, 25 квітня 2020 (UTC)?

Вітаю. Натиснувши у розділі «У новинах» справа «Перегляд», Ви потрапите на Шаблон:Останні новини. Почитайте те, що там написано у рожевому полі і виконуйте це. Після цього тисніть «Редагувати». Успіхів! --Олег (обговорення) 18:29, 25 квітня 2020 (UTC)
ой ні це не підходить...то для новачків=))) а я про глобальну річ того чого в нашій вікі ще немає--UkrainianCossack (обговорення) 16:35, 26 квітня 2020 (UTC)
Можливо, я Вас не розумію. Ви хочете додати «кнопку» «Запропонувати новину», аналогічну «Nominate an article» в англомовному розділі? --Олег (обговорення) 16:58, 26 квітня 2020 (UTC)
Саме так!--UkrainianCossack (обговорення) 18:17, 26 квітня 2020 (UTC)
Це зміна головної сторінки. Як на мене, це корисна зміна, але краще запропонувати це на її сторінці обговорення. --Олег (обговорення) 18:44, 26 квітня 2020 (UTC)
Пропонував неодноразово, завжди більшість за. Проблема лише зробити, скільки не пробував і не питав у інших до поки нічого не виходило. А хто має право на редагування, до кого звернутись? І який uri сторінки?--UkrainianCossack (обговорення) 18:57, 26 квітня 2020 (UTC)
Обов'язково запропоную ще раз на головній перед змінами, але спершу потрібно вирішити те як саме це реалізувати, бо саме в цьому була проблема після минулих 2-3 голосувань за.--UkrainianCossack (обговорення) 11:04, 27 квітня 2020 (UTC)
@UkrainianCossack: я поки що не бачу проблеми у додаванні самої «кнопки». Але перед тим потрібно описати, для чого ми це робимо. Зараз користувачі нашого розділу додають новину відразу у шаблон. Я глибоко не вивчав це питання, але в англвікі, здається, новина проходить спочатку обговорення на en:Wikipedia:In the news/Candidates, а вже потім йде у шаблон. У росвікі, якщо я правильно зрозумів, новину можна додати у шаблон, але якщо є хоч одне заперечення, вона звідти видаляєьться і переміщується на ru:Википедия:Текущие события на заглавной странице/Кандидаты. Нам потрібно описати, як це відбуватиметься в україномовному розділі. Хоча б на Вікіпедія:Проект:Поточні події. З огляду на це, можливо, краще обговорювати на Обговорення Вікіпедії:Проект:Поточні події. Можете дати посилання, де це обговорювалося раніше? --Олег (обговорення) 17:17, 27 квітня 2020 (UTC)

Це дуже чудово! Ось наткнувся , але це з останого і трохи задіває Обговорення шаблону:Останні новини#Про особливий порядок редагування шаблону «Останні новини».Зараз спробую найти більш старіші голосування--UkrainianCossack (обговорення) 18:01, 27 квітня 2020 (UTC)

ось ще Обговорення_шаблону:Останні_новини/Архів_2#Пропоную_зробити_щоб_новину_можна_було_пропонувати_(як_у_En-wiki)_з_голосуванням--UkrainianCossack (обговорення) 18:04, 27 квітня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Натан Розен[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Натан Розен був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 18:11, 4 травня 2020 (UTC)

Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/28 квітня 2020#Молодий театр (Київ)[ред. код]

Шановний колего, ціную Вашу роботу, і з радістю перейняв цікавинки :), єдине малесеньке зауваження по ВП:ВИЛ - підсумок має бути обґрунтований, тобто згідно голосів, або згідно аргументів - це не висновок, адже нема посилання на пункти правил, КЗ або на хід власне Вашої думки, зрештою, не зрозуміло, на які аргументи принаймні Ви спираєтесь (простого переліку, бажано з відсилкою на КЗ чи правила досить). Жодним чином не маю бажання Вас ущемити, але це саме те, чого не відразу добилися від мене. Довелось вивчити КЗ на зубок :). Упевнений і знаю, Ви розділяєте мою упевненість, — правила одні для всіх. Дякую і з повагою, --IgorTurzh (обговорення) 07:13, 13 травня 2020 (UTC)

@IgorTurzh: Вітаю. Так, звичайно, розділяю. У нас з Вами, все ж таки, напевно, були трохи різні ситуації. Якщо я правильно пригадую, Ви виносили без обґрунтування рішення у спірних випадках, коли були голоси і «за» і «проти», причому часто деякі з них були без аргументів, або не спиралися на правила, що викликало оскарження. В цьому випадку аргументи, що ґрунтувались на правилах, були наведені у номінатора і заперечень проти них не було. Саме на них я недвозначно і послався. Мені здалося, що це зрозуміло. Іноді, у складних випадках, коли аргументів багато і не всі вони коректні, я виношу рішення на кшталт «Згідно з аргументами Користувача такого то», якшо у цього користувача зрозуміла аргументація, яка спирається на правила цього проекту. Мені здається, в таких випадках немає потреби дублювати наведені аргументи, якщо зрозуміло, на основі яких адміністратор виніс своє рішення. Можливо, Вам здається, що в цьому випадку не вистачило активного посилання на правила, якого не було і в номінатора (до речі, тут випадок пов'язаний не з КЗ), то я його після Вашого звернення навів ред.№ 28013339. Стосовно цікавинок — Ви чудово, як і раніше, справляєтесь. Правда, не знаю, хто зробив би це краще, і я Вам щиро вдячний, що перейняли, бо я вже майже за 9 років морально видохся (насправді, ще раніше). Іноді у мене, звичайно, виникають деякі зауваження до формулювань, але вони досить дрібні і, можливо, суб'єктивні, тому не втручаюся. --Олег (обговорення) 16:39, 13 травня 2020 (UTC)
Я написав чітко, що постарався врахувати свої помилки. З приводу аргументів - адміністратор приймає рішення, яке подеколи викликає неоднозначну реакцію, тому обґрунтування з його боку, як на мене, бажане. І про цікавинки - будьте вільні у порадах, хай 9 років не тиснуть, а допомагають і надалі :) --IgorTurzh (обговорення) 16:46, 13 травня 2020 (UTC)
Добре. Тоді, сподіваюсь, Ви поставитесь з розумінням до того, що я невдовзі не підтвержу одне з Ваших давнішніх оскаржених рішень на ВП:ВИЛ. Я сьогодні вранці його помітив, але наразі у мене немає натхнення починати складну дискусію, бо там в опонентах будете, напевно, не лише Ви. Я, справді, поважаю Ваш внесок до цього проекту, але, як можна бачити, бувають непорозуміння або різні погляди на деякі речі. При дотриманні певних правил це не заважатиме успішно співпрацювати, бо спільного, я думаю, все одно ж набагато більше. --Олег (обговорення) 19:32, 13 травня 2020 (UTC)
Так, звісно, я за співпрацю. І я ціную, що Ви цінуєте мою позицію. Повірте, я теж цінуватиму Ваші будь-які рішення. --IgorTurzh (обговорення) 19:53, 13 травня 2020 (UTC)

Прохання об'єднати[ред. код]

Добридень! Прохання об'єднати дві статті про один і той самий вид - Psephellus sumensis та волошка сумська. --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 09:46, 13 травня 2020 (UTC)

@Maxim Gavrilyuk: Об'єднав. Довелось під третьою назвою Волошник сумський, бо вид вивели з роду волошка. --Олег (обговорення) 14:59, 13 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Категорія «Анталія (іл)»[ред. код]

Будь ласка, не додавайте цю помилкову категорію до статей. Використовуйте правильну: «Анталія (провінція)». Звісно, це стосується й інших аналогічних категорій. İl («іль») з турецької перекладається як «провінція». Слово «іл» — вигадка російськомовної Вікіпедії. Не треба тащити звідти той мотлох. --Thorn0 (обговорення) 12:53, 22 травня 2020 (UTC)

Категорія:Загиблі в авіакатастрофі на Суперзі[ред. код]

Доброго дня. Навіщо шаблон повторювати категорією? В різних мовних розділах поєднують цю групу людей шаблоном або категорією. У нас спочатку була спочатку категорія, потім вирішили обмежитися шаблоном. І здається мені, що правила категоризації проти дублювання інформації. ) --Roman333 (обговорення) 10:25, 23 травня 2020 (UTC)

@Roman333: Вітаю. Прошу вибачити, чесно кажучи, я не звернув уваги, що є шаблон і не бачив того обговорення, де вирішили обмежитися шаблоном. Я створював категорію, аналогічну до Категорія:Загиблі в авіакатастрофі під Медельїном‎, Категорія:Загиблі в авіакатастрофі під Ярославлем 7 вересня 2011, Категорія:Загиблі в авіакатастрофі під Смоленськом, де загинула велика кількість енциклопедично значимих людей. Ця категорія вирішувала відразу дві проблеми — категоризували цих футболістів за місцем смерті і до жертв авіакатастроф, чого не робив шаблон, принаймні в нинішньому вигляді. Я з Вами згоден, когось з них можна вилучити. Я б волів би лишити категорію, бо вона замінює відразу дві вищезгаданих категорії і може виконувати ту саму функцію, що і шаблон. Взагалі, я не дуже добре ставлюся до переважної більшості навігаційних шаблонів — вони можуть бути корисними як службові списки, коли ще не всі його елементи мають статті, але потім лише сильно заважають, створюючи інколи сотні псевдозв'язків між статтями. Особливо це стосується населених пунктів. Іноді я їх тимчасово відключаю, щоб отримати реальні зв'язки між статтями для доповнення стабів про населені пункти (наприклад, щоб доповнити подіями, пам'ятками або людьми, що мають стосунок до нього, або для категоризації людей, що народились, мешкали чи померли в населеному пункті). Я бачу, що Ви створили шаблон, тому навряд чи погодитесь на його вилучення. Давайте так, саме цей випадок мені не надто принциповий, бо це глобальна проблема, яку треба вирішувати комплексно, тому зважаючи на те, що шаблон був створений раніше, я, якщо Ви наполягаєте, можу вилучити категорію. --Олег (обговорення) 17:52, 23 травня 2020 (UTC)
Доброго дня. Перепрошую за тривале мовчання.
Колись я напрапив на повідомлення, у якому йшла мова про розвиток вікіпедії. В одному з пунктів зазначалося, що шаблони більш перспективні за категорії. До шаблону також можна додавати категорію «Жертви авіакатостроф» і якщо всі загинули — за місцем смерті. Вони автоматично будуть відображатися на всіх сторінках.
Для мене позитивом стосовно шаблонів є безпосередній перехід з однієї сторінки на іншу. Я бачив шаблони, що об'єднують всілякі нісенітниці.
По-друге: У другій половині 40-х років впав у Ла-Манш літак. На його борту декілька гравців хокейного клубу ЛТЦ (Прага). Команда летіла до Британій на трьох-чотирьох машинах. Чи потрібна така категорія? У 1950 році під Єкатеринбургом загинула хокейна команда ВПС. Зараз маємо шість сторінок. Далі: Зіткнення над Дніпродзержинськом. У складі «Пахтакора» (Ташкент) було два гравці збірної СРСР. Можуть інші користувачі взяти за взірець ваші категорії і наробити категорії для двох-трьох сторінок. --Roman333 (обговорення) 16:56, 1 червня 2020 (UTC)
@Roman333: Вітаю. Як я говорив, не з усім згоден, але не хочу сперечатися. Шаблон переробив, категорії зазараз повилучаю. --Олег (обговорення) 06:26, 2 червня 2020 (UTC)
Можете залишити і категорію, і шаблон — на ваш розсуд. На мій погляд, для саме таких випадків, шаблон є більш інформативним [1]. --Roman333 (обговорення) 08:59, 2 червня 2020 (UTC)
У французів так само стосовно загиблих в авіакатастрофі на Суперзі (fr:Valerio Bacigalupo), але я вже її вилучив. Грець з нею ). --Олег (обговорення) 14:22, 2 червня 2020 (UTC)

Сон розкритий[ред. код]

Вітаю! Там, на жаль, увесь чи майже увесь внесок KatherineGorgo складається з, формально, копівіо. Але я вагався, чи тотальне вилучення не виб'є її безповоротно з рамок. Думаю, людина просто поки що не навчена, як використовувати джерела. Не знаю, як вчинити. Написав їй, може буде реакція, від цього можна було б іти крок далі. Mykola Swarnyk (обговорення) 14:01, 6 червня 2020 (UTC)

@Mykola Swarnyk: Сумнівно, але, можливо, варто було спробувати. Дякую. --Олег (обговорення) 18:07, 6 червня 2020 (UTC)

Назва категорії[ред. код]

Привіт, а що це за прикол: Категорія:Населені пункти, зникли 2012? Або Населені пункти, що зникли... Або Населені пункти, зниклі... Або підрядне речення і дієслово, або дієприкметниковий зворот) --ДмитрОст (обговорення) 21:52, 13 червня 2020 (UTC)

Привіт. Можливо, Ви праві. Хоча я її не створював, але створив за аналогією іншу. Варто б звернутись до того, хто таку конструкцію започаткував. --Олег (обговорення) 22:05, 13 червня 2020 (UTC)
@ДмитрОст: Якщо перейменовувати категгорії населених пунктів, то й підкатегорії Категорія:Держави і території за роком зникнення теж. --Олег (обговорення) 22:30, 13 червня 2020 (UTC)
@Mr.Rosewater: Олеже, точно) Просто дивлюсь, що ти там щось категоризуєш... Я б робив одразу грамотно) (зниклі) --ДмитрОст (обговорення) 04:26, 14 червня 2020 (UTC)
@ДмитрОст: Я поки що однотипно категоризую те, що ще не категоризоване. Якщо буде вирішено перейменувати, бот швидко все поміняє. Я точно не знаю, який варіант стане остаточним. Можливо, що зникли буде краще. Щось пам'ятаю про небажаність якихось форм дієприкметників. --Олег (обговорення) 05:00, 14 червня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Питання від OlegKostiuk (14:50, 19 червня 2020)[ред. код]

Доброго дня. Чи можу я написати статтю у вікіпедія про свою компанію DOOR in ? Чи це не заборонено правилами вікіпедія --OlegKostiuk (обговорення) 14:50, 19 червня 2020 (UTC)

Доброго дня. Якщо компанія відповідає критеріям значимості і написана на основі незалежних вторинних авторитетних джерел, стаття про компанію може бути написана. Якщо компанія маловідома або відома лише у вузьких колах, стаття про неї, напевно, буде вилучена. Якщо стаття буда містити ознаки реклами, вона, напевно, буде вилучена. Якщо стаття про компанію написана на основі її власного сайту, вона, напевно, буде вилучена. Прочитайте для початку, будь ласка, Вікіпедія:Критерії значимості, Вікіпедія:Авторитетні джерела. Якщо Ваша компанія задовільняє Вікіпедія:Критерії значимості, а джерела задовільняють Вікіпедія:Авторитетні джерела, стаття може бути написана. --Олег (обговорення) 15:02, 19 червня 2020 (UTC)

Digital Postcards and Certifications[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Because of the COVID19 pandemic, there are a lot of countries’ international postal systems not reopened yet. We would like to send all the participants digital postcards and digital certifications for organizers to your email account in the upcoming weeks. For the paper ones, we will track the latest status of the international postal systems of all the countries and hope the postcards and certifications can be delivered to your mailboxes as soon as possible.

Take good care and wish you all the best.

This message was sent by Wikipedia Asian Month International Team via MediaWiki message delivery (обговорення) 18:58, 20 червня 2020 (UTC)

Кулієв Ібрагім Алі-огли[ред. код]

Зря отменили номинацию на удаление. Вне вашего отношения к русскоязычному разделу (где, следом за азербайджанским, статья уже удалена, а в англоязычном - обсуждается с предсказуемым итогом), здесь - застарелая мистификация. Зацепки для быстрой проверки: такого лауреата Сталинской премии и членкора АР СССР никогда не существовало (стянуты вместе с годами жизни из статьи о Фуаде Абдурахманове), Госпремия тогда вообще не существовала, а Нобелевка, в т.ч. "премия мира", не присуждается посмертно. Сам повторять не буду, но (если вам важно качество родного раздела) можете номинировать от себя. Tatewaki (обговорення) 23:02, 21 червня 2020 (UTC)

@Tatewaki: Ви можете поставити статтю на повільне вилучення і обґрунтувати це. --Олег (обговорення) 23:12, 21 червня 2020 (UTC)
Договорились. --Tatewaki (обговорення) 23:33, 21 червня 2020 (UTC)

По-батькові[ред. код]

Вітаю, Олеже! Побачив, що ви перейменували Брикович Роман на Брикович Роман Іванович. Не знаю, може вас оминули великі дискусії, напр. при механічному перейменуванні Ярослава Рудницького на Антоновича і довгої баталії, щоб повернути його оригінальне ім'я, як «людини Заходу» (згідно з буквою чинного правила ВП:ІС). У цій дискусії самого Бриковича згадували як позитивний прецедент особи "без по-батькові". І ось на тобі! Більшості користувачів, чомусь, непринципово - з по-батькові людина чи без, але просто "рука тягнеться" перейменувати на "більш привичне". Я вважаю, і ще кілька таких як я набереться, що механічне перейменування веде до "повзучого" накидання типово російської традиції (безоглядно засвоєної в Україні у радянські часи) на діячів минулого, які до цієї традиції ніколи не належали і в жодних публікаціях так не іменуються. Так, справді, рядові історичних осіб додане по-батькові ЕІУ. Конкретно Брикович (я вважаю, на щастя) в ЕІУ не згадується, зате в ТЕСі та ЕСУ він наведений без по-батькові. Тому, навіть знаючи, що його батько називався Іваном, механічно додавати "Іванович" - це грішити проти історичних реалій та чинного правила ВП:ІС. Дякую за розуміння (або, якщо будуть, за заперечення). З повагою, Mykola Swarnyk (обговорення) 06:02, 1 липня 2020 (UTC)

@Mykola Swarnyk: Швидше, це не вони мене, а я їх оминув. Мене, зазвичай, подібні довгі дискусії з непринципових питань (за сугубо моїм розумінням) засмучують. Особливо, коли вони перетворюються на суперечки «російських агентів» з «українськими патріотами». Може, коли буде відповідний настрій, почитаю. Так, я надаю перевагу найменуванню статей у низці випадків з «по-батькові». Так я розумію правило ВП:ІС-П «Імена осіб з України…». Урешті, так просто зручніше — часто не треба видумувати в дужках уточнення для людей. Мені дивно, чому «по-батькові» так демонізують і піднімають на прапор антирадянського руху. Може тому, що ніколи не заглиблювався в це питання. Але читаючи листування українських діячів дорадянського часу часто бачив у зверненні до співрозмовника конструкцію «ім'я, по-батькові». Наприклад, «Вельмишановні Маріє Миколаївно і Борисе Дмитровичу!…». Тепер конкретно щодо Романа Бриковича. Це, напевно, питання трактування правила. Він народився і більшість життя провів в Україні, тому для мене він «особа з України», але може сприйматися як «особа Західного світу» (як і я, хоч і народився і виріс в Миколаєві, але дві третини життя мешкаю після того в Києві, можу бути і «з Києва», і «з Миколаєва»). Я, мабуть, передбачав, що щось таке буде, тому при перейменуванні написав у коментарі: «або Роман Брикович» ред.№ 28286563. Стаття тоді мала назву «Брикович Роман» — тобто, в енциклопедичному порядку, але без по-батькові (щодо правила — ні те, ні се). Ви перейменували — я з Вами через це воювати точно зараз не стану. Мені здається, для Вас це питання меншою мірою стосується трактування правила, а більше ідеологічне (це не те тому, що я такий проникний, а тому, що Ви цього і не приховуєте :)). Для мене, і як Ви сказали, для більшості користувачів, яким непринципово — з по-батькові людина чи без, це не питання ідеології, тому й непринципово. Однозначного порушення правил, з першого погляду, я не бачу. --Олег (обговорення) 09:55, 1 липня 2020 (UTC)
Дякую за розуміння та конструктивний підхід. Справді без конфліктів більше робиться, і часом вони затягують у негатив. Але без конфліктів не відбуваються зміни, тому, на жаль, їх не уникнути. Заздрю людям, які вміють утримувати баланс. Кажіть, якщо що. Mykola Swarnyk (обговорення) 23:36, 2 липня 2020 (UTC)

Нова категорія[ред. код]

Вітаю! Ви створили категорію «Випускники Московського енергетичного інституту», але в 2019 році інша користувачка створила категорію «Випускники МЕУ», та не пов'язала її з вікіданими. Треба щось з ними обидвома зробити. --Yukh68 (обговорення) 06:03, 2 липня 2020 (UTC)

Дякую, не бачив. Об'єднаю. --Олег (обговорення) 06:06, 2 липня 2020 (UTC)
@Yukh68: YesТак Зроблено --Олег (обговорення) 09:27, 2 липня 2020 (UTC)