Обговорення користувача:Helpcloth

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

)

Сторінки значень[ред. код]

Вітаю. Ви додали картки для прізвищ до кількох статей, але є один важливий момент. Річ у тім, що це сторінки значень (або дизамбіги), а такі сторінки повинні містити лише перелік статей і більше нічого, див. Вікіпедія:Неоднозначність#Створення_сторінок_значень. Відповідна картка була б доречною у стаття про прізвища. У нас поки не для всіх прізвищ такі статті є, але можна глянути у інших вікіпедіях (напр. en:Shevchenko) і створити за аналогією. Якщо потрібно буде обговорити стандарт для таких сторінок, то можна започаткувати обговорення у Кнайпі. --yakudza 17:05, 19 березня 2021 (UTC)

Сторінку Список найпоширеніших прізвищ в Україні номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список найпоширеніших прізвищ в Україні, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 квітня 2021. Що ще можна зробити? --Helpcloth (обговорення) 13:40, 19 квітня 2021 (UTC)

Стаття Росіяни[ред. код]

Вітаю. Своїми останніми редагуваннями Ви спотворили посилання в статті Росіяни, - просто подивиться на список у розділі - "Примітки" після Вашого редагування [1]. Тому я зробив відкіт Вашим редагуванням. А в статті "Етноніми росіян", де Ви додали текст зі статті "Росіяни", у розділі "Примітки" - відсутнє посилання [2]. Може спочатку треба навчитися робити редагування у себе в Чернетці, а вже потім редагувати статті? --Lanamy (обговорення) 21:24, 2 травня 2021 (UTC)

Будь ласка, змініть свій зарозумілий тон, я не потребую ваших порад. Якщо знайшли конкретну помилку будь ласка виправте, а не займайтесь вандалізмом, видаляючи у весь текст підкріплений джерелами. --Helpcloth (обговорення) 21:32, 2 травня 2021 (UTC)
ps. до речі тег Balanovsky - давня помилка у статті, була рада вам допомогти її виправити. --Helpcloth (обговорення) 21:47, 2 травня 2021 (UTC)