Обговорення користувача:Nerozgadanyi

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --AS 20:43, 9 січня 2010 (UTC)

Значимість...[ред. код]

Думаю необхідно якомога швидше зробити ось що - дати посилання на статті у вторинних джерелах - тобто публікації в газетах, незалежних інтернет-сайтах, хоча би на тих, що у вас на сайті в "друзях". Без цього жоден аргумент проти вилучення не буде вагомим. Я навіть не зміг на вашому офіційному сайті знайти інформацію про те, що гурт має дві перемоги на всеукраїнських фестивалях. Інша справа якщо Ви знайдете статтю про ті фестивалі і там буде згадка про "нерозгаданих" - це вже солідно. --А1 21:29, 10 січня 2010 (UTC)

Можете ще дати посилання на список переможців фіналу фестивалю "Рок у твоєму місті"-2008? Я лише знаходив інформацію про переможців відбіркових виступів, цікаво якими були результати в другому колі (серед тих 14-ти). --А1 09:47, 11 січня 2010 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 19:05, 17 січня 2010 (UTC)

Вікі любить музику[ред. код]