Обговорення користувача:Rausch

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Юдея і Самарія[ред. код]

Чому було скасовано моє правлення на Єгуда ве-Шомрон? Це єврейська територія, територія держави Ізраїль згідно з законами Ізраїлю. Чому ми маємо робити так, як ООН вказує? Ми що, підпорядковуємось їхнім рішенням напряму, чи як? Поясніть, будь ласка, я ніц у цьому не розумію.

Редагування[ред. код]

Вітаю. Щоб не було плутанини, я заблокував ваш додатковий обліковий запис, з якого ви редагували до сьогодні. --yakudza 17:56, 23 січня 2019 (UTC)

 • yakudza, дякую! Зніміть лише автоблокування по ip, бо я тебер і з цього не можу редашувати :) --Rausch (обговорення) 18:31, 23 січня 2019 (UTC)
  Перепрошую, зняв. --yakudza 21:23, 23 січня 2019 (UTC)

Прибирання службового шаблону[ред. код]

Звертаю Вашу увагу, що шаблон прибирається разом із закриттям номінації на вилучення. --Mcoffsky (обговорення) 15:58, 27 січня 2019 (UTC)

Зона митного контролю → Контроль на кордоні[ред. код]

Вітаю, Rausch! Я не погоджуюся з перейменуванням Зона митного контролю, оскільки: 1) контроль на кордоні є діяльністю, а зона - місцем. Стаття зовсім не про те; 2) контроль на кордоні - це прикордонний контроль, а зона митного контролю - це митний контроль. Це різні речі.--Dgho (обговорення) 14:25, 29 січня 2019 (UTC)

Google+[ред. код]

Доброго вечора. Не потрібно вилучати Google+ зі статей, як-от тут. Так, він закриється, але замість вилучення, будь ласка, архівуйте відповідне посилання (наприклад, web.archive.org) або замінюйте на відповідник публікації на іншій платформі. Просте вилучення джерела не дозволяє потім знайти, звідки взято інформацію — NickK (обг.) 18:08, 4 лютого 2019 (UTC)

Тиждень математики[ред. код]

Вітаю. У Вікіпедії стартував тиждень математики. Ви багато редагуєте з цієї теми, тож думаю Вам буде цікаво. Також зочу звернути Вашу увагу на майбутній Місячник 10000 необхідних статей. Там з математики та фізики є що робити. Буду радий Вашій участі!--DiMon2711 00:30, 16 лютого 2019 (UTC)

Будь ласка виправте ваше недавнє порушення ВП:УКР та ВП:Іншомовні джерела[ред. код]

Вітаю, Одне з ваших останніх редагувань порушило ВП#УКР та ВП#Іншомовні джерела відповідно до редагування у статті Вибори Президента України 2019 що додало туди іншомовні посилання, на які існує рівнозначне джерело з того ж сайту українською мовою. Оскільки це українська Вікіпедія, слід використовувати джерела українською мовою, щоб полегшити читачам задачу перевірки даних, що наведені у статтях. Для зручності читачів української ВП треба за можливості завжди приводити україномовні джерела.

Будь ласка приділіть особливу увагу офіційним правилам Української ВП щодо важливості завжди надавати преференцію україномовним джерелам:

 1. Читач Української ВП за замовчуванням розуміє українську мову, тому слід завжди намагатися використовувати україномовні джерела, де це можливо.
 2. Відповідно, ви можете допомогти суттєво поліпшити статтю, якщо заміните ваше попереднє посилання на іншомовне джерело на версію з цього ж джерела але українською мовою.

Якщо ви не впевнені чому ви отримали це попередження, ви завжди можете звернутися до одного з адмінів Української ВП за роз'ясненням щодо того як редактори можуть впевнитеся що їхні редагування не порушуються ВП#УКР та ВП#Іншомовні джерела. Зверніть увагу, що у разі продовження масового ігнорування цього правила Української Вікіпедії та відмови вами його виконати, навіть після попередження, це можуть розцінити як зумисний підрив нормального функціонування Української Вікіпедії що може призвести до вашого заблокування від редагувань.

Редагування через яке ви отримали це повідомлення: diff
Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії. За правилами укрвікі ви мали використати https://ukr.lb.ua/news/2019/03/01/420974_gnap_zayaviv_pro_znyattya_svoiei.html --piznajko (обговорення) 19:31, 1 березня 2019 (UTC)

Храми vs. Церкви[ред. код]

Вітаю! Я днями почав впорядкування категорій стосовно православних і християнських культових споруд, і ще не всюди навів лад, тому може бути мішанина. Прошу утриматися від перейменування у категоріях храми > церкви. Термін «Церква» не годиться для назв категорій культових споруд, бо він а) англ. 'church body' — означає організацію високого рівня (Православна церква України, Японська православна церква), б) англ. 'parish church', 'local church' — зібрання вірних у певному місці = Парафія, в) 'church building' — лише один із видів християнських культових споруд, який відрізняється від собору, каплиці, базиліки і т.д., і присутніх у всіх деномінаціях (і в католиків, і в православних, і в протестантів) поруч з багатьма іншими типами споруд (костьоли у деяких католиків, мегацеркви у деяких протестантів і т.д.). Статті ж про культові споруди — це в першу чергу статті про архітектуру, а «храм» поєднує у собі всі види — і собори, і церкви, і базиліки, і костьоли і все інше. Окремо слід розглядати лише монастирі (з храмами їх можна об'єднати в категорію «православні споруди», «християнські споруди», «релігійні споруди» — залежно від того, про кого іде мова, але це на майбутнє, поки що це недоцільно — замало підкатегорій споруд крім храмів і монастирів). Тож для категоризації церковних будівель треба використовувати саме «храм» (ну або «церковна будівля/споруда», але це незручно), а вже в назвах статей писати так, як вони називаються — Церква святого Миколая, Собор Преображенння Господнього і т.д., і всі вони мають бути в одній категорії. Бо будь-яка церква може стати собором, якщо там буде кафедра єпископа, і так само будь який собор може стати церквою, якщо єпископ переїде. Постійно ж міняти категорії незручно, хіба у дуже великих категорія храми можна групувати за типом.

Загалом спрощена категоризація має бути такою:

 • Культові споруди (за країною/організацією і т.д.) — Category:Religious_buildings
  • Християнські храми (за країною/організацією і т.д.) — Category:Church_buildings
   • Православні храми (за країною/юрисдикцією (бо Православна церква — це єдина спільнота)/посвятою і т.д.) — Orthodox church buildings Category:Eastern Orthodox church buildings
    • Православні собори
    • Православні церкви
    • Православні каплиці
    • Православні базиліки
    • і т.д. (якщо буде потреба, я особисто поки не бачу сенсу так сильно деталізувати)

Сподіваюся, ми не збільшуватимемо плутанину, а спільно наведемо нарешті лад у всіх цих категоріях.--Demetrios (обговорення) 15:38, 3 березня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Автопатрульний[ред. код]

Вітаю. Номінував Вас на права автопатрульного. Прошу Вашої згоди. Що пробити Ви знаєте. З повагою, DiMon2711 13:05, 10 березня 2019 (UTC)

 • Я згідний, але навряд чи дадуть. --Rausch (обговорення) 13:06, 10 березня 2019 (UTC)
  Проблем зі статтями у Вас не було (в крайньому разі на деномінації ніхто про це нічого не казав), тож чому їх не дати?--DiMon2711 13:25, 10 березня 2019 (UTC)

Позов на арбітраж[ред. код]

Вітаю. Дізнавшись про Ваше "хоббі" створювати віртуалів та блокування в росвікі, подав позов на арбітраж ВП:ПЗВ115. Прошу дати свої коментарі. Сподіваюся на розуміння--DiMon2711 21:24, 13 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.--Tespaer (обговорення) 00:53, 16 березня 2019 (UTC)

Пиво для вас![ред. код]

Export hell seidel steiner.png Побачила, що попередні зміни на сторінці "Трофимчук Олександр Миколайович" переглядали Ви. Щиро дякую!

Є ще сторінки науковців, які реагую. Буду вдячна за перевірки. P.S. Пиво чеське, оригінальне, випробуване особисто. Ольга Кряжич (обговорення) 15:13, 20 березня 2019 (UTC)

Права патрульного[ред. код]

Переглянув ваш внесок і рекомендую вам подати заявку на права патрульного. Це полегшеть завдання інших патрульних і ваші правки вже не треба буде затверджувати патрульним. --Jphwra (обговорення) 07:36, 28 березня 2019 (UTC)

вже подавався, не дали, і не дадуть. Тому, на жаль, більше не буду подаватися. --Rausch (обговорення) 07:55, 28 березня 2019 (UTC)
а скільки часу з того моменту пройшло? Я на адміна подавався тричі і лише друга та третя спроби були вдалі, а патрульного отримав з першої тож думаю що це варто того щоб спробувати ще раз. --Jphwra (обговорення) 08:06, 28 березня 2019 (UTC)

Видалення інформації з шаблону[ред. код]

Шановний Rausch! В статті Стороженко Олекса Петрович Вами видалено із картки Письменник позиції Місце поховання і Національність, а також змінено запис про Місце смерті на менш точний (виключено хутір Тришин). Навіщо це зроблено? З повагою.--Редкан (обговорення) 09:02, 29 березня 2019 (UTC)

 • Доброго дня вам! Бо ці параметри не підтримуються шаблоном. --Rausch (обговорення) 09:03, 29 березня 2019 (UTC)
 • Поясніть, будь ласка, для чайника, що означає не підтримується шаблоном. Адже інформація в картці була, я вносив зміни про дату народження, точне місце смерті, національність і мову творів, а інші користувачі – про місце поховання. І раптом – не підтримується. Є там інформація, яку слід видалити – це Родичі. Олекса Стороженко приходився братам Ревуцьким троюрідним дідом по жіночій лінії і помер до їх народження, тому така інформація в біографії письменника не є важливою. Я отримав принципову згоду на видалення від користувача Avatar6, але не знаю, як це зробити. З повагою. --Редкан (обговорення) 09:56, 29 березня 2019 (UTC)

Прошу допомоги з видаленням зайвого зображення[ред. код]

Шановний Rausch, дякую за Ваші редагування статті Діпромісто. Маю прохання до Вас прохання. На цій сторінці Діпромісто двічі відображається логотип інституту. Це пов'язано з тим, що на вимогу росіськомовної спільноти Вікіпедії мені довелося завантажити файл у форматі PNG, але видалити файл JPG я не змогла. Тепер, після заміни посилання з JPG на PNG, і в українській, і в російській версіях статті відображаються по два файли. Мене влаштує видалення будь-якого з них. В англомовній версії досі лишилося первинне відображення одного зображення лого у форматі JPG. Допоможіть, будь ласка, навести лад. Дякую! --OleAna (обговорення) 11:36, 7 квітня 2019 (UTC)