Обговорення користувача:В.Галушко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, В.Галушко!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 08:34, 17 вересня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

В.Галушко вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичної літератури, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 12:21, 28 серпня 2017 (UTC)

Доброго дня та дякую ще раз за реєстрацію! Окрім заявлених планів, прошу ще приділити увагу якимось з названих раніше французьким творам. Чи авторам творів, про які створили статті раніше. Та особливо хотілося б поліпшення незавершеної минулого місячника Велика премія уяви. Або можна виокремити в окремі статті Велика премія уяви за найкращий французький роман, Велика премія уяви за найкращий іншомовний роман тощо--Yasnodark (обговорення) 16:47, 30 серпня 2017 (UTC)

В.Галушко Вітаю, нагадую, що сьогодні, 20 вересня, розпочалася офіційна частина місячнику, у якому ви зареєструвалися, тож буду радий новим статтям, прошу вас також висловитися на підтримку банера на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 13:15, 20 вересня 2017 (UTC)

В.Галушко доброго дня! Чи не могли б ви також написати статті про кілька франкомовних фантастичних романів обговорюваних раніше:
@Yasnodark: я переклав би одну-дві невеликих статті, але зараз маю певні технічні проблеми, тому редагую виключно з мобільного пристрою, це відбивається на продуктивності і якості. Коли вдасться полагодити стаціонарний пристрій, невідоме. Але я не забув своєї обіцянки і маю намір дописувати на цю важливу тему. З повагою --В.Галушко (обговорення) 15:26, 17 жовтня 2017 (UTC)
В.ГалушкоДякую за позитивну відповідь. І роблю вам підказку, як можна за бажання вийти з ситуації, можливо ви такий варіант не розглядали: враховуючи те, в якому великому місці ви живете раджу у разі проблем з інтернетом створити переклад у вордоку, а потім завітати до інтернет-центру у якійсь з бібліотек міста з безкоштовним інтернет-доступом (я певен такі існують), де можна буде перекинути текст до вікіпедії. Чи навіть увесь процес робити на місці, якщо проблеми не з інтернетом, а з компом та буде вільний час для відвідин. Або перекласти рукописно, а там лише набрати. Головне, щоб у вас у бібліотеках були такі центри. З повагою. --Yasnodark (обговорення) 16:52, 17 жовтня 2017 (UTC)
@Yasnodark: річ у тім, що це було б ще півбіди, якщо в мене був несправний тільки інтернет-зв'язок. Але несправний саме стаціонарний комп'ютер. Не знаю, коли вдасться полагодити. Мене зацікавив незвичайний сюжет «Храму минулого», тому я постараюся перекласти статтю про нього, коли все буде уладнано. З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:40, 21 жовтня 2017 (UTC)
@В.Галушко: Гадав, що це ви вже встигли, а виявляється вас випередили, тож доведеться обрати якийсь інший роман з вище наведених чи «Нюрк» Вуля. Ну, і за бажання також можна буде поліпшити існуючу статтю. Тож плани змінюються, проте сподівання залишаються.
P.S. Співчуваю що технічних проблем, проте спробуйте пошукати інтернет-центри в провідних біб-ках міста. Це може бути виходом, якщо це звісно безпечно у ваших краях.--Yasnodark (обговорення) 12:25, 22 жовтня 2017 (UTC)
@В.Галушко: Дякую за поліпшення ще раз! Знайшов для вас кілька не дуже великих статей про романи «Термінус 1» , «Жива смерть[fr]», Вуля та «Троянда в раю» , «Необережний мандрівник» , «Шторм (роман)» Баржавеля, візьметесь за можливістю?--Yasnodark (обговорення) 17:37, 1 листопада 2017 (UTC)
В.Галушко вітаю та сподіваюся на пару обіцяних коротких ваших статей з французької тематики!
Також планую поступово провести анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список з 50 найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.--Yasnodark (обговорення) 16:59, 1 грудня 2017 (UTC)
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
 1. Рене Баржавель «Ніч часів[fr]» (фр. «La Nuit des temps», 1968), https://www.litmir.me/br/?b=552589
 2. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read

.--Yasnodark (обговорення) 16:59, 1 грудня 2017 (UTC)

@Yasnodark:, добре, де я маю опублікувати список? --В.Галушко (обговорення) 17:24, 1 грудня 2017 (UTC)
@В.Галушко: дякую, створить у чернетці Користувач:В.Галушко/Чернетка 1. Фантастичні романи . Потім може ще на щось перейменуємо.--Yasnodark (обговорення) 17:33, 1 грудня 2017 (UTC)

В.Галушко вітаю, хотів спитати як просувається справа з переліком найкращих романів?--Yasnodark (обговорення) 16:41, 7 грудня 2017 (UTC)

@Yasnodark: почав складати список, але от проблема: 50 авторів не набирається. Звичайно, якщо лічити всі фантастичні твори, буде більше, та тільки це буде не зовсім за правилами… Що робити? До речі, Термінус 1 переклав, тільки не знаю, кого вона зацікавить. Якщо Ви вважаєте, що мати ці статті в укрвікі доцільно, я продовжу. --В.Галушко (обговорення) 18:21, 7 грудня 2017 (UTC)
@В.Галушко: Можливо ви не всіх пригадали. Наприклад якісь фантастичні романи могли вами сприйматися як дитячі, філософські, пригодницькі чи історичні твори. Якщо не вийде ще когось згадати, ви спочатку опублікуйте у чернетці скорочений варіант, щоб я подивився кого ви могли забути. А якщо це буде остаточним варіантом, додасте найліпші з других романів.
@В.Галушко: Дякую за черговий твір Вуля, так я вважаю доцільним, бо оті небагацькі перегляди найчастіше виявляються переглядами з боку людей, причетних до книговидання. І наявність статті може посприяти виданню твора, бо воно нашу вікі використовують як дороговказ. За останні три роки перекладено до 30 жанрових книг, про які є статті у вікіпедії. Поки до французів не дійшло та хто знає. Бо вже переклали багато книг, на перклад яких і не сподівався: Проблема трьох тіл, Відьма, Оповідь служниці, На двох планетах, Нейромант, Фундація, готуються до видання Кантата за Лейбовіцем, тощо.--Yasnodark (обговорення) 13:47, 8 грудня 2017 (UTC)
@Yasnodark: прошу вибачення, що не міг вчасно відповісти. Останніми днями був прикро засмучений: моя боротьба з росіянізацією укрвікі і з порушеннями правил пішла нанівець, і мені здається навіть іноді, що якістю нашої вікі ніхто не переймається. Пишуть як-не-як, з «чего-нибудь и как нибудь». Істотним гальмом є і ще один мій недолік: не можу пройти мимо статті з дикими мовними помилками, виправляю і витрачаю на це весь час. Глянеш на годинник, скільки часу минуло, а так нічого і не зробив, нічого не написав, виправляючи чужу халтуру. На цій справі я вже назвичаїв руку, а от укладати списки фантастичних романів — це для мене першинка. Може Ви виправите мою халтуру? З повагою --В.Галушко (обговорення) 21:42, 11 грудня 2017 (UTC)
В.Галушко Раджу вам не чіпати тих спірних мовних питань: лиш дарма витрачати на те емоції та час. Дешевше вийде.
А от щодо списку, на першому романі я навів приклад оформлення. Якою мовою ви читали неважливо, з серій, як от "Хроніки Нарнії" чи "місячна дилогія" Верна варто обрати лиш один найкращий роман. І сподіваюся, що це не увесь ваш список, а лише початок для консультацій. Бо хочеться побачити більш потужний кількісний склад переліку. А так якщо не брати до уваги недоліки оформлення та зауваження, для початку цілком нормально.---Yasnodark (обговорення) 16:59, 15 грудня 2017 (UTC)
В.Галушко вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! Та сподіваюсь на продовження формування списку та нові статті з французької фантастики. --Yasnodark (обговорення) 16:30, 30 грудня 2017 (UTC)
@Yasnodark: Вас так само з прийдешнім Новим роком! Список продовжую, хоча й не певен, що вдасться довести до 50 пунктів. Це Ви фахівець з фантастики, Ви згадаєте і 100, а я подібної літератури читав порівняно мало. Хотів перекласти ще кілька статей з цієї теми, але дрібниці відволікають, останній час майже нічого серйозного не написав. Багато клопоту завдають вандали і просто некомпетентні користувачі, яким втомлюєшся пояснювати правила оформлення і написання статей, а допомогти мені в цій справі майже нема кому. У проекті «Фантастика» я насправді малоактивний, бо: 1) мало розуміюся в цьому питанні; 2) статті малопопулярні серед читачів, а ми боремося за відвідуваність; 3) нема українських перекладів творів, а перекладати назви самому — близько до ОД; 4) треба виправляти стан з мовознавством, оскільки зараз боротьба за українську мову — одна зі стратегічних задач, а укрвікі ледь не єдиний популярний ресурс, що може протидіяти псевдонауковим українофобським мовним теоріям. Хотілося б вірити, що в наступному році ми зможемо розв'язати деякі гострі питання і згладити наші певні розбіжності в поглядах (вони хоча й незначні, але присутні). Прагнення до цього повинно бути запорукою створення нової української нації. «Ще нам, браття молодії, Усміхнеться доля…». --В.Галушко (обговорення) 17:37, 30 грудня 2017 (UTC)
В.Галушко навзаєм! Буду вдячний, дякую за обіцянку, наступного року дам вам списки для полегшення згадування. Звісно у мене проблема інша: який роман виключити з переліку, навіть спроби використати особисті вимоги для себе 1 автор - 1 роман та виключно прочитані особисто романи - не дуже допомогло. Щодо відвідуваності вважаю це не головним, бо переклади часто з'являються саме завдяки вікіпедії, бо видавці статті читають і це дає більшої користі, ніж якщо 1000 пересічних перегляне статтю про якогось Розенблата. На жаль франузьких перекладчів поки небагато та сподіваюсь, що ваші статті все ж допоможуть видати і франкомовні романи.--Yasnodark (обговорення) 17:50, 30 грудня 2017 (UTC)
В.Галушко вітаю! Хочеться, щоб ви все ж довели до логічного завершення ваш варіант списку. Бодай для початку додати назви творів вже зазначених авторів найдостостойніших романів на ваш погляд.
І також був би вам дуже вдячний за продовження створення бодай 1-ї на місяць статей французької тематики зі списку вище, наприклад «І планета вибухнула...» . Цей роман значною мірою передер Казанцев: так радянські читачі отримали книгу "Фаети".--Yasnodark (обговорення) 16:21, 10 квітня 2018 (UTC)
@Yasnodark: статтю переклав, а щодо закінчення списку поки не знаю, я не такий вже знавець фантастики. --В.Галушко (обговорення) 09:52, 12 квітня 2018 (UTC)
В.Галушко вітаю, тоді розраховую, що ви бодай заповните у вже зазначених авторів конкретні романи.
І сподіваюсь на поновлення вашого французького внеску:

«Необережний мандрівник».--Yasnodark (обговорення) 16:40, 6 червня 2018 (UTC)

В.Галушко вітаю!, хотів вас спитати, чи вам не хочеться перекласти статтю ще про якийсь з вище згаданих творів чи їх авторів, також хочу порадити почитати один з романів мого улюбленого автора Джона Бойда[en] https://coollib.net/a/9444 , http://bookfi.net/book/1066947 , http://lux.bookfi.net/book/1532807 , http://lux.bookfi.net/book/1532807 . Хотілося б почути враження про ці не надто відомі оригінальні твори.--Yasnodark (обговорення) 12:34, 22 липня 2018 (UTC)
@Yasnodark: вітаю! Збираюсь перекласти з французької статтю про один з романів Баржавеля. Романи Бойда гляну. З повагою --В.Галушко (обговорення) 12:40, 22 липня 2018 (UTC)
@В.Галушко: вітаю! Сподіваюся на чергове поповнення вами французького фантастичного доробку, адже вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь.--Yasnodark (обговорення) 14:44, 31 серпня 2018 (UTC)
@Yasnodark: зареєструвався --В.Галушко (обговорення) 16:25, 2 вересня 2018 (UTC)
@В.Галушко: вітаю, нагадую, що сьогодні, 20 вересня, стартує офіційна частина фантастичного тематичника, в якому ви зареєструвалися, чекаю на ваш новий французький внесок.--Yasnodark (обговорення) 12:33, 20 вересня 2018 (UTC)
@В.Галушко: доброго дня, дякую за Дюї, сподіваюся на продовження, можливо це буде чеговий роман Баржавеля чи один з романів Барбе чи Брюсса або статті про твори та письменників з цього з переліку:

--Yasnodark (обговорення) 13:49, 8 жовтня 2018 (UTC)

@Yasnodark: я ознайомився з Вашою пропозицією. Зараз маю мало часу і наснаги, але до закінчення Місячника постараюсь перекласти деякі статті зі запропонованих. З повагою --В.Галушко (обговорення) 20:39, 9 жовтня 2018 (UTC)
Дякую В.Галушко, сподіваюся на якнайшвидшу реалізацію цього задуму. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 12:33, 10 жовтня 2018 (UTC)
В.Галушко вітаю та сподіваюся на відновлення створення вами франко-фантастичих статей.--Yasnodark (обговорення) 15:12, 23 листопада 2018 (UTC)
В.Галушко вітаю! Ви якийсь мій іронічний коментар (не пам'ятаю де, звістку тоді побачив на останній хвилині редагувань за день) сприйняли за особистий випад, то не так. Вітаю у новому році і давайте наші непорозуміння залишимо у минулому. --Yasnodark (обговорення) 14:27, 26 січня 2019 (UTC)
Є приємна звістка від вид-ва «Богдан»: буде перекладено українською «Чарівник[fr]», Рене Баржавеля https://www.chytomo.com/svizha-verstka-na-iaki-novynky-chekaty-u-2019-mu/ . Тож недарма ми з вами цю тему просували. І ваша стаття про автором згодиться скоро читачеві, сподіваюя що ви захочете створити статтю іпро цей єдиний фентезійний роман автора чи чи інші, згадані вище.--Yasnodark (обговорення) 14:27, 26 січня 2019 (UTC)
До речі, вас досі нема серед тих презентантів місячника 2017, що отримали нагороду, що скажете з цього приводу? Чи дійшов до вас презент?--Yasnodark (обговорення) 14:27, 26 січня 2019 (UTC)
@Yasnodark: Ви праві, звістка приємна. Але з чого Ви взяли, що вони вирішили його перекласти саме завдяки нашому просуванню теми? Я дивився статистику переглядів моїх статей з фантастики, вона ледь менша, ніж нульова. І які непорозуміння Ви маєте на увазі? Іронічний коментар? Вже не пам'ятаю… Роботи багатенько, нема місця в голові на такі дрібниці. Та й сьогодні вперше за кілька днів по-справжньому удозволився. Подарунка поки не отримав, бо не зміг оформити заявку. Значить, мушу знову відволікатися на стороннє, замість того, щоб писати у Вікіпедії. Ось тобі й маєш. --В.Галушко (обговорення) 18:13, 29 січня 2019 (UTC)
В.Галушко вітаю! Переглядають мало, бо мало народ знає про категорії і ніхто з організації про них не розповідає і гугляться вони погано (колись Аватар зробив штуку, що вони гарно гуглились, та це швидко прикрив один адмін зі стажем), проте ті перегляди переважно якраз від людей причетних, зокрема видавців, бо вони користуються вікі як дороговказом. Перекладають художку зазвичай у нас лише з перекладеного раніше російською та рідше те, що є в укрвікі чи тих авторів. Це останній випадок, бо створили статтю. Хоча не виключаю також і того, що це і відгук на мою розмову з редактором вид-ва 4-5-річної давнини, де я рекомендував цього автора зокрема. Я сам не пам`ятаю на якій сторінці ви писали, то й нехай там і загуде. А які проблеми з заявкою? Сподіваюсь на подальше франкофонне співробітництво.--Yasnodark (обговорення) 16:46, 30 січня 2019 (UTC)
До речі, може все ж у тих авторів, у вашому переліку найкращих романів, де ви не зазначили творів - зазначите їх, бо навесні-влітку планую підбивати проміжні підсумки, а нижню частину вашого переліку порахувати не зможу.--Yasnodark (обговорення) 16:46, 30 січня 2019 (UTC)

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Для того, щоб передати Вам сувеніри за участь у місячнику, нам необхідно з Вами сконтактуватися. Будь ласка, активуйте для цього вікіпошту: необхідно увійти до Вікіпедії під своїм логіном та паролем, перейти на сторінку Налаштування (зверху сторінки), поставити галочку біля «Дозволити електронну пошту від інших користувачів» і зберегти конфігурації. І відпишіть на eventsAt sign.svgwikimedia.org.ua, що Ви це зробили, вказавши назву свого облікового запису. Дякуємо!--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:01, 6 вересня 2018 (UTC)

@VikaIvankiv (WMUA): не можу підтвердити адресу електронної пошти. Відкриваю посилання в поштовій скриньці, і видає повідомлення «Невірний код підтвердження, або термін дії коду вичерпався» --В.Галушко (обговорення) 20:53, 6 вересня 2018 (UTC)


Вітання, @ В.Галушко! Напишіть, будь ласка, тоді на мій мейл, щоб ми могли уточнити інформацію для відправки відзнаки. vika.ivankiv@wikimedia.org.ua Чекатиму від Вас сповіщення.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 14:46, 19 листопада 2018 (UTC)
Доброго дня, @ В.Галушко! Чи можете підтвердити, що це ви написали мені на мейл сьогодні щодо отримання сувенірів? --VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 12:40, 8 лютого 2019 (UTC)

@VikaIvankiv (WMUA): так, це я. Ім'я в логіні справжнє, прізвище — псевдонім. --В.Галушко (обговорення) 18:58, 8 лютого 2019 (UTC)

Потрібна допомога[ред. код]

Вітаю! Допомога потрібна ось з чим: користувач-новачок створив статтю Історичний Чернігів, яка є дублікатом вже наявної Історія Чернігова. Що в цьому випадку потрібно робити? Чи доцільно номінувати її на швидке вилучення як дублікат? Kyslinka27 (обговорення) 06:57, 25 жовтня 2018 (UTC)

@Kyslinka27: якщо стаття дублює іншу, є сенс їх об'єднати. Річ у тім, що в дублі може міститися інформація, відсутня в першій статті. Ви можете перенести весь вміст з дублікату до ранішої статті, зробивши його перенаправленням. Статтю «Історія Чернігова» слід переписати так, щоб інформація з «Історичний Чернігів» органічно увійшла до неї. Для більш наочної інформації про авторів об'єднаних статей бажано зробити запит до адміністраторів на об'єднання їхніх історій редагувань. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:29, 25 жовтня 2018 (UTC)
Перечитавши вміст статей, я не бачу сенсу їх об'єднувати, оскільки інформація майже ідентична. І, на жаль, я ще не вмію робити перенаправлення :( --Kyslinka27 (обговорення) 11:20, 26 жовтня 2018 (UTC)
@Kyslinka27: робити перенаправлення просто. Досить замінити текст сторінки таким кодом: #ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ [[Назва сторінки, на яку потрібно перенаправлення]], варіант латиницею #REDIRECT [[Назва сторінки, на яку потрібно перенаправлення]]. Я перенаправив, гляньте. --В.Галушко (обговорення) 14:09, 26 жовтня 2018 (UTC)
Дякую за перенаправлення! А також за інформацію як це робити. :) --Kyslinka27 (обговорення) 16:49, 29 жовтня 2018 (UTC)

Вітаю! А як щодо Історія Великих Сорочинець? Доцільно робити перенаправлення на Великі Сорочинці#Історія? --Kyslinka27 (обговорення) 17:09, 15 січня 2019 (UTC)

@Kyslinka27: стаття без джерел, самостійної значимості, очевидно, не має. Можна перенаправити. --В.Галушко (обговорення) 10:51, 16 січня 2019 (UTC)

Ураган Отто[ред. код]

Добрый день! Можете попробовать дополнить статью об урагане. У меня статья есть в черновике. С уважением,--Станислав Савченко (обговорення) 14:25, 5 листопада 2018 (UTC)

@Станислав Савченко: добре, спробую --В.Галушко (обговорення) 17:55, 5 листопада 2018 (UTC)
Не заняты ли вы? Долго ли ждать? Когда сможете попробовать? Сделать заготовку (стаб)? С уважением,--Станислав Савченко (обговорення) 19:00, 6 листопада 2018 (UTC)
@Станислав Савченко: добрий вечір! Я насправді зайнятий сьогодні. Скажіть, Вам треба терміново? Для реферату? А якщо я перекладу українською, чи все Вам буде зрозуміло, і чи зможете Ви її правильно перекласти на російську? Тоді краще прямо на російську. З повагою --В.Галушко (обговорення) 19:15, 6 листопада 2018 (UTC)
Нет, мне не надо срочно сейчас. Мне надо освободить "кладовку" (подстраницы). Я не смогу, но хочу я попробовать. Лучше на русский язык. Можете вы отправить текст по вики-почте (письмом)? Ещё я в блокировки нахожусь сейчас. Виду только 24 ноября. У меня ТП (топик-бан). Не заблокируют ли меня сейчас? С уважением,--Станислав Савченко (обговорення) 19:38, 6 листопада 2018 (UTC)
@Станислав Савченко: де на Вас наклали персональні обмеження? У рувікі? Загалом так: я нічого не обіцяю, але постараюсь перекласти статтю українською мовою. Ви на своїй чернетці в укрвікі спробуєте її перекласти на російську. Я перевірю. Я не знаю, чи в моїх правилах Вам допомагати, але я Вас розумію, бо сам був у конфлікті з адміністраторами. Якщо Ви маєте намір надалі не займатися деструктивом, все можна поправити. З повагою --В.Галушко (обговорення) 21:05, 6 листопада 2018 (UTC)
Хорошо, надеюсь я что вы сделайте. С уважением,--Станислав Савченко (обговорення) 15:24, 7 листопада 2018 (UTC)
Добрый вечер, сегодня сможете? Сегодня очень вы заняты? C уважением,--Станислав Савченко (обговорення) 16:35, 7 листопада 2018 (UTC)
Мне ответить сможете?--Станислав Савченко (обговорення) 18:42, 7 листопада 2018 (UTC)
@Станислав Савченко: сьогодні не обіцяю, надто багато роботи з упорядкування. Далі буде видно. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:52, 7 листопада 2018 (UTC)
Понял, спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 19:07, 7 листопада 2018 (UTC)

Технокомунізм[ред. код]

Доброго дня, шановний пане В.Галушко! Чи можете висловити свою думку на оцій сторінці? Деякі товариші мене звинувачують у "ангажованості" і ОД. Причому сами використовують ангажовані аргументи. Якщо стаття написана на основі опублікованої статті в виданні ВАК (зізнаюсь, мого авторства) - це ОД? З повагою, --Гуманіст (обговорення) 12:00, 7 листопада 2018 (UTC)

Щира дяка!--Гуманіст (обговорення) 15:17, 7 листопада 2018 (UTC)

Доробка статті Гармата[ред. код]

День добрий! Скажіть, у Вас є якісь думки та пропозиції стосовно частини "Виробництво" у даній статті? Бо я тут у легкому "ступорі"..--Muravov (обговорення) 13:11, 7 листопада 2018 (UTC)

@Muravov: у розділі «Виробництво» можна додати матеріал за різними країнами. Про Україну ніби все є. Окрім того, слід доповнити розділ «Історія»: описати зміни зарядів з каміння на чавунні ядра, появу картузного заряджання, прояснити момент переходу з дульнозарядних ядер на казеннозарядні снаряди в складі пострілів. --В.Галушко (обговорення) 15:14, 7 листопада 2018 (UTC)

Грицак Василь Сергійович[ред. код]

отпатруліруйте !!! --Панн (обговорення) 18:13, 7 листопада 2018 (UTC)

Город[ред. код]

Добрый день! Добавьте раздел "История" в статью о городе Ричмонд (Каліфорнія), пожалуйста. У меня он есть в моем черновике. Спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 14:45, 9 листопада 2018 (UTC)

@Станислав Савченко: добре. --В.Галушко (обговорення) 15:02, 9 листопада 2018 (UTC)
Извините, что я отвлекаю вас. Заняты вы своими планами, да? Как долго ждать статью? C уважением,--Станислав Савченко (обговорення) 19:30, 10 листопада 2018 (UTC)
Спасибо! C уважением,--Станислав Савченко (обговорення) 08:07, 11 листопада 2018 (UTC)

Старообрядництво[ред. код]

Не встиг закінчити речення в редакції. Отже, в українській немає ніяких «окраїн» — це росіянізм. Словник Білодіда навіть не згадуйте, бо на нього притомні мовознаці плюються. Відповідники підбираємо отут. Край позначає як певну місцевість, так і прикордонну.

З повагою --Skoropadsjkyj (обговорення) 20:17, 10 листопада 2018 (UTC)

@Skoropadsjkyj: це так, але слід мати на увазі, що «край» — це ще назва адміністративно-територіальної одиниці в Росії. Грінченко згадує слово «окрайка» зі схожим значенням, отже обмежене вживання запозиченого «окраїна», коли це уможливлює точніше висловити думку, цілком допустимо. Адже ми вживаємо запозичене «інтерес» замість «уподобання», «цікавість» (втім, останнє теж запозичення). Інший автор може помилково зробити посилання на «край» не в слушному значенні. З повагою --В.Галушко (обговорення) 22:16, 10 листопада 2018 (UTC)
У Московському царстві були лише повіти та розряди. На додачу, вихідне речення з переліком гір і річок навряд чи наштовхне на думку про сучасні одиниці «краї». Якщо вас це не відмовило, ліпше вже переформулювати «у малозаселених і прикордонних місцевостях». --Skoropadsjkyj (обговорення) 01:32, 11 листопада 2018 (UTC)

Щодо статті ґніт[ред. код]

Можете навести джерела, звідки у статті Ґніт взялись кілограми борної кислоти, сірчаної і т.д.?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:49, 11 листопада 2018 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: взяв. здається звідси. Я не знаю, чи можна вважати це джерело авторитетним, тому додав нової інформації з надійнішого джерела. Може є сенс вилучити сумнівні дані. З повагою --В.Галушко (обговорення) 16:40, 11 листопада 2018 (UTC)
Повилучайте.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:03, 11 листопада 2018 (UTC)

Гоголь. Початок[ред. код]

отпатруліруйте, стиль вже виразний !!!! --Панн (обговорення) 07:34, 13 листопада 2018 (UTC)

@Панн: уважно перевірте інформаційну картку. У ній є помилки. --В.Галушко (обговорення) 17:27, 13 листопада 2018 (UTC)

Московська (станція метро, Нижній Новгород)[ред. код]

Проверить!!! --Панн (обговорення) 19:20, 19 листопада 2018 (UTC)

ru:Эктон, Брайан[ред. код]

Не знаю ваша тема или нет? Можете создать страницу? Спасибо! С уважением,--Станислав Савченко (обговорення) 00:41, 21 листопада 2018 (UTC)

В.Галушко

Брайан Эктон (род. 17 февраля 1972) — американский программист и интернет-предприниматель. Является соучредителем (с Яном Борисовичем Кумом) приложения для мобильных телефонов WhatsApp, которое было приобретено компанией Facebook в феврале 2014 года за 19 миллиардов долларов США. Ранее он работал в компании Yahoo. В сентябре 2017 года Эктон объявил, что он покидает WhatsApp.

@Станислав Савченко: де Вам потрібна ця сторінка? У Російській чи Українській Вікіпедії? Зараз навряд чи вийде: треба працювати над упорядкуваням вже наявного матеріалу. Якщо Ви знаєте хоч трошки англійську мову, спробуйте доповнити російську статтю. Наскільки мені відомо, Ваше обмеження стосується тільки створення нових статей. Так же ж? --В.Галушко (обговорення) 00:53, 21 листопада 2018 (UTC)

Файл:Taxi2 movie.png[ред. код]

отпатрулирувуй!--Панн (обговорення) 19:19, 22 листопада 2018 (UTC)

Гоголь. Страшна Помста и Гоголь. Початок[ред. код]

проверить!!!! --Панн (обговорення) 19:35, 22 листопада 2018 (UTC)

@Панн: у Гоголь. Початок треба переписати українською прізвища учасників в інформаційній картці нагорі. --В.Галушко (обговорення) 20:04, 26 листопада 2018 (UTC)

Файл:Верховний лідер Сноук.jpg[ред. код]

проверить!!!! --Панн (обговорення) 19:41, 28 листопада 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --В.Галушко (обговорення) 16:51, 1 грудня 2018 (UTC)

Блокування користувачів.[ред. код]

Чи можна заблокувати користувача 63473Тихон за його "внесок" у статтю Форма рельєфу і як це можна зробити? Дякую. --Kyslinka27 (обговорення) 13:03, 30 листопада 2018 (UTC)

@Kyslinka27: такі дії розглядаються у Вікіпедії як вандалізм. У разі виявлення подібного слід подавати запит до Вікіпедія:Запити до адміністраторів. З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:09, 30 листопада 2018 (UTC)

О[ред. код]

« словник Даля є авторитетним джерелом... »
 1. ...російської мови. Це словник буквально «вєлікарускава язика».
 2. Відповідно, немає жодної приписки в самому словнику про поширеність наведеного словосполучення в українській або всьому «рассійскам/русскам язикє» – у тодішньому розумінні, сукупності білоруської, української та російської;
 3. Українського джерела або такого, що стосується української мови, щодо наведеного «факту» я не знайшов. Як маєте, будь ласка, додайте.

--Skoropadsjkyj (обговорення) 17:15, 30 листопада 2018 (UTC)

@Skoropadsjkyj: цей факт стосується російської мови. --В.Галушко (обговорення) 17:22, 30 листопада 2018 (UTC)

Шаблон: Пила[ред. код]

отпатрулируйте!!!! --Панн (обговорення) 08:55, 1 грудня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --В.Галушко (обговорення) 16:52, 1 грудня 2018 (UTC)

Сормовсько-Мещерська лінія[ред. код]

отпатрулируйте!!! --Панн (обговорення) 09:00, 1 грудня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --В.Галушко (обговорення) 16:50, 1 грудня 2018 (UTC)

Відступи[ред. код]

Перепрошую, я зауважила, що ви робите чималі відступи при відповіді в обговореннях. Насправді ж достатньо збільшувати відступ лише на одну двокрапку при наступній відповіді (інакше розмова дуже швидко відсувається далеко вправо) і можна не робити відступ, якщо ви пишете ще однин коментар під своїм попереднім (а то потім читачу нелегко зрозуміти, що чого стосується). Дякую. --Ата (обг.) 13:59, 1 грудня 2018 (UTC)

@Ата: дякую за зауваження. Річ у тім, що робив редагування з мобільного пристрою і нашвидку, подумав, що краще на два відступи більше, ніж взагалі без нього. Буду уважнішим. --В.Галушко (обговорення) 14:02, 1 грудня 2018 (UTC)

Щодо паклі[ред. код]

Я тут побачив, що Ви створили статтю "пакля" і замінили цим словом "клоччя" в іншій статті. Я свого часу під час написання статті про Оскара Уайльда не знав як перекласти слово oakum, яке не має і російського посилання. Але гугл якраз його й перекладає словом "пакля", хоча Ваша стаття веде на tow. Мені цікаво, чи Ви не знаєте, як його точно перекласти.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:28, 1 грудня 2018 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: річ у тім, що сторінку я не створював, вона сама створилася, коли я перейменував статтю Пакля на Клоччя. Українські словники не знають слова пакля, тому його вживати в українській Вікіпедії не слід. У російській мові воно є за походженням балтизмом, схоже слово pakuły вживається і польській мові. --В.Галушко (обговорення) 18:36, 1 грудня 2018 (UTC)
Щодо слів oakum і tow див. Oakum and Tow. Мабуть, синоніми. Почекайте, треба уточнити. --В.Галушко (обговорення) 18:43, 1 грудня 2018 (UTC)
@Oleksandr Tahayev: наскільки я зрозумів, oakum вживається щодо конопатного матеріалу взагалі, а tow — щодо відходів при чесанні льону чи конопель. У франковікі oakum відповідає filasse (очевидно, від filer), а towétoupe. Визначаються вони приблизно так само. --В.Галушко (обговорення) 18:52, 1 грудня 2018 (UTC)

ТНТ (телеканал)[ред. код]

отпатрулируйте!!! --Панн (обговорення) 19:16, 6 грудня 2018 (UTC)

Файл:Нижний Новгород Московская Путевое развитие.png[ред. код]

отпатрулируйте!!! --Панн (обговорення) 07:19, 10 грудня 2018 (UTC)

Гоголь. Початок[ред. код]

отпатрулируйте, вроде всё верно!!!! --Панн (обговорення) 16:32, 11 грудня 2018 (UTC)

Попередження ВП:НО[ред. код]

Доброго дня! Прохаю утриматися від таких коментарів ред.№ 24021085, бо це порушення ВП:Е та ВП:НО п.1-2 (перші два речення) та п.3 «Негативно забарвлена лексика». Будь-ласка обговорюйте не користувача, а предмет обговорення. Усе визначить підсумовувач, згідно з аргументами та АД. Дякую за увагу! --『 』 Обг. 07:34, 23 грудня 2018 (UTC)

@AlexKozur: я прийму Ваше зауваження до уваги і постараюсь надалі стримуватися. Але прошу поставитися до того, що в мене вирвалося, з розумінням. Атмосфера склалася не надто сприятлива до роботи. Мабуть, мені слід взяти відпустку. --В.Галушко (обговорення) 08:07, 23 грудня 2018 (UTC)

Добриня Микитич та Змій Горинич[ред. код]

проверить ! --Панн (обговорення) 09:56, 28 грудня 2018 (UTC)

Олешко Попович і Тугарин Змій[ред. код]

проверить!!! --Панн (обговорення) 14:48, 30 грудня 2018 (UTC)

Грицак Василь Сергійович[ред. код]

отпатрулировать!! --Панн (обговорення) 16:25, 2 січня 2019 (UTC)

Макеєва Ольга Олександрівна[ред. код]

отпатрулируй!! --Панн (обговорення) 15:34, 3 січня 2019 (UTC)

Наливайченко Валентин Олександрович[ред. код]

отпатрулируй!!!! --Панн (обговорення) 15:35, 3 січня 2019 (UTC)

Ананченко Олександр Євгенович[ред. код]

проверить!!! --Панн (обговорення) 17:41, 5 січня 2019 (UTC) Ещё раз проверить !!! --Панн (обговорення) 18:52, 7 січня 2019 (UTC)

Oleksandr-LV[ред. код]

Пане Галушко (На жаль, не знаю Вашого імені). Очікую від Вас вибачень за твердження, що я "користуюсь автоперекладачем" (за Вашим твердженням). Автоперекладач, яким я користуюсь, існує лише у вашій фантазії. Так само, як і фрази про низьку якість моїх статей (на Вашу приватну думку). Визнаю, що іноді можу вчасно не помітити механічні помилки, але не більше. Мої помилки не мають системного характеру, оскільки понад 30 років працював у провідних виданнях Львова та Києва. Також я не можу нести відповідальності за доповнення, які буди внесені іншими користувачами.

@Oleksandr-LV: чесно не користуєтеся? Мене збентежили форми імен Звенигород і написання Мандалговь. Я перевірив Ваш внесок і мушу змінити думку. Помилки трапляються, але вони не типові для автоперекладених статей. Мабуть, я Вас з кимось сплутав, бо останнім часом борюсь з машинним перекладом. Мені принести вибачення публічно? З повагою --В.Галушко (обговорення) 20:49, 5 січня 2019 (UTC)
@В.Галушко: Я не маю ані такої потреби, ані звички. Окремі слова можу перекладати через словник, але не більше. З деякими географічними назвами були проблеми, оскільки всі джерела як по Росії, так і по Монголії, звісно російськомовні, а правил прямого перекладу монгольських назв я в літературі не зустрічав.
@Oleksandr-LV: можливо, я хибно визначив Вашу статтю як автопереклад, побачивши написання Гиль. Азербайджанська літера i означає звук [i], тому на мою думку, краще передати назву як «Гіль». --В.Галушко (обговорення) 16:07, 9 січня 2019 (UTC)
@Oleksandr-LV: Проконсультувався у свого товариша, в якого рідна мова азербайджанська. Справді транскрибується як "і", однак сама назва острова буквально перекладється як "Глиняний острів". Чого не примаю -- зауваження, що в іншому мовному розділі (азербайджанському) є докладніша стаття. Острів невеликий, і невеликої статті з основною інформацією про острів для україномовної аудиторії цілком достатньо. Тим більше, що статтю азербайджанській Вікі я переглядав.

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Президентські_вибори_в_Росії_1991&redirect=no[ред. код]

проверить!!! --Панн (обговорення) 18:51, 7 січня 2019 (UTC)

Ярмарок (станція метро, Нижній Новгород)[ред. код]

проверить !! --Панн (обговорення) 18:53, 7 січня 2019 (UTC)

отпатрулировать!!! --Панн (обговорення) 08:24, 9 січня 2019 (UTC)

Перший Санкт-Петербурзький державний медичний університет імені академіка І. П. Павлова[ред. код]

отпатрулируй (поправил стиль и убрал несвободные фото) --Панн (обговорення) 18:57, 7 січня 2019 (UTC)

Файл:Бідьовка Володимир Анатолійович.jpg[ред. код]

отпатрулировать!!! --Панн (обговорення) 08:23, 9 січня 2019 (UTC)

@Панн: я відпатрулював Ваші файли. Ще раз нагадую, «так нужно», «так необходимо» в полях писати не треба. --В.Галушко (обговорення) 19:16, 21 січня 2019 (UTC)

Файл:Кайло Рен без маски (Зоряні війни).png[ред. код]

отпатрулировать!!! --Панн (обговорення) 08:27, 9 січня 2019 (UTC)

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Шив_Палпатін&redirect=no[ред. код]

отпатрулировать!!! --Панн (обговорення) 08:27, 9 січня 2019 (UTC)

Сторожук Дмитро Анатолійович[ред. код]

отпатрулировать!!! --Панн (обговорення) 17:17, 9 січня 2019 (UTC)

Басурін Едуард Олександрович[ред. код]

отпатрулируй!!! --Панн (обговорення) 15:49, 11 січня 2019 (UTC)

Филатов луг (станция метро)[ред. код]

Доброго часу доби! Збираюсь написати статтю про пускову станцію Московського метро ru:Филатов луг (станция метро), як має бути назва українською?--Zvr (обговорення) 19:55, 20 січня 2019 (UTC)

@Zvr: сьогодні багато думав над Вашим питанням. Варіантів два — Філатов Луг і Філатів Луг. На жаль, мені не вдалося узнати, від якого слова утворена перша частина назви: від імені Філат чи прізвища Філатов. Поки визнаю доречним перший варіант «Філатов Луг» (другу частину, думаю, краще теж з великої літери, бо це елементи однієї назви). Далі буде видно. З повагою --В.Галушко (обговорення) 19:04, 21 січня 2019 (UTC)
Дякую!--Zvr (обговорення) 19:08, 21 січня 2019 (UTC)

Ялинки[ред. код]

проверить!!! --Панн (обговорення) 19:19, 21 січня 2019 (UTC)

Файл:Taxi52018.jpg[ред. код]

загрузил украинский постер, просьба проверить!!! --Панн (обговорення) 15:17, 25 січня 2019 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Сьогодні почався Вікімарафон, і протягом наступних п'яти днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня. --Acedtalk 16:38, 26 січня 2019 (UTC)

Дякую, обов'язково скористуюсь. --В.Галушко (обговорення) 19:42, 7 лютого 2019 (UTC)

Гоголь. Страшна Помста[ред. код]

проверить!! --Панн (обговорення) 09:52, 27 січня 2019 (UTC)

Дякуємо за те, що Ви є одним з провідних медичних учасників Wikipedia[ред. код]

Wiki Project Med Foundation logo.svg The Cure Award 2018
У 2018 році Ви були одним з ~ 250 кращих медичних редакторів будь-якою мовою у Вікіпедії. Дякуємо від Фонд Wiki Project Med за допомогу в поширенні вільної, повної, точної та найновішої інформації про охорону здоров'я для всіх охочих. Ми дійсно цінуємо Вас і найнеобхіднішу роботу, яку Ви робите! Фонд "Wiki Project Med" - це група користувачів, метою якої є покращення статей медичного змісту. Подумайте про приєднання до групи тут, це не вимагає жодних витрат.

Ще раз дякую :-) -- Doc James разом з командою Wiki Project Med Foundation. 17:52, 28 січня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:4 зустріч Українського Молодіжного Клубу, листопад 2009.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:4 зустріч Українського Молодіжного Клубу, листопад 2009.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 23:06, 13 лютого 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Святкування 19-ої річниці Незалежності України в Москві.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Святкування 19-ої річниці Незалежності України в Москві.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 23:08, 13 лютого 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Зустріч Українського Молодіжного Клубу в Києві.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Зустріч Українського Молодіжного Клубу в Києві.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 23:09, 13 лютого 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:УМКівець з анкетою.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:УМКівець з анкетою.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 23:10, 13 лютого 2019 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Привіт. Згадані файли не відповідають одразу кільком критеріям добропорядного використання: є можливість вільної заміни (скажімо, можна зробити фото на наступній такій зустрічі), деякі файли мають надто велику роздільність, і їх надто багато в статті (порушення пункту про мінімальність). Навіть якщо можна якось обґрунтувати перший пункт (скажімо, той клуб припинив існування і вільну заміну зробити неможливо), то для дотримання третього пункту три з чотирьох фото слід вилучити. Якщо ж клуб усе ще існує, вилучити доведеться всі.--Piramidion 23:19, 13 лютого 2019 (UTC)

@Piramidion: на жаль, обґрунтувати вільне використання нема можливості. Клуб формально існує, але насправді майже припинив існування. Я не знаю, чи це можна вважати аргументом, але цінність і неповторність наведеної в картці фотографії полягає у великій кількості учасників та присутності першого керівника. Навіть якщо я теоретично можу зробити нову світлину (практично це не завжди вдається), не думаю, що зображення 2-3 чоловіків середніх літ буде добрим представленням молодіжного товариства. Залишаю на Ваш розсуд. З повагою --В.Галушко (обговорення) 16:58, 14 лютого 2019 (UTC)