Обговорення користувача:Sergiy88

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Голубі озера (потяг)[ред. код]

Шановний користувач, на жаль Ваша стаття Голубі озера (потяг) має недолік — відсутні посилання на джерела,будь ласка додайте надійні джерела до статті, в іншому разі стаття без джерел за правилами україномовного розділу вікіпедії може бути вилучена. Також довожу до Вашого відома, що прибирати шаблон {без джерел} у статті не можна, допоки Ви (або хтось) не виправить цей недолік, в іншому разі Ваші дії можуть бути розцінені як вандалізм. Дякую за розуміння. --Рома (обговорення) 20:03, 12 липня 2013 (UTC)

Не прибирайте шаблон[ред. код]

Шановний користувач, я Вас у друге попереджаю, що не варто видаляти робочі шаблони зі статті. По-перше, вони повідомляють про проблеми, що має сторінка, та що необхідно зробити для їх виправлення. Фактично з наведенням джерел може вирішитись також і питання значимості. По-друге, видалення шаблонів — це вандалізм, а такі дії не вітаються, якщо не було принаймні виправлено недоліки. Якщо ви втретє видалите шаблон {без джерел} адміністратори вимушені будуть Вас заблокувати за порушення відповідних правил. Дякую за розуміння. --Рома (обговорення) 20:16, 12 липня 2013 (UTC)

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:


Кнопка підпису в новому оформленні

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис ніколи не ставиться.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. — NickK (обг.) 15:10, 13 липня 2013 (UTC)

Статтю Лісова пісня (потяг) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Лісова пісня (потяг), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 липня 2013. — NickK (обг.) 15:12, 13 липня 2013 (UTC)

Статтю Голубі озера (потяг) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Голубі озера (потяг), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 липня 2013. — NickK (обг.) 15:12, 13 липня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]


--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 10:11, 17 липня 2014 (UTC)

Післямова (книга)[ред. код]

-- Добридень! На жаль Ваша стаття «Післямова (книга)» номінована до вилучення через дуже малий об'єм інформації (коротка стаття). Вікіпедія — не словник. Будь ласка, поставте шаблон «пишу» і доробіть статтю, розширте, наприклад до рівня Передмова, бо інакше буде вилучена. З повагою Анатолій Мітюшин (обговорення) 12:27, 23 червня 2018 (UTC)

Добрий вечір! Шоб поставити на кілька днів «шаблон недоторканості» до своєї статті, яку Ви редагуєте, слово — пишу поставте на початку статті і між двома фігурними дужками — {{ }}. Анатолій Мітюшин (обговорення) 21:02, 25 червня 2018 (UTC)
А, і ще одне, коли Ви пишете комусь повідомлення чи коментар на сторінках обговорень, ставте свій підпис у вигляді чотирьох тильд — ~. З повагою, Анатолій Мітюшин (обговорення) 21:05, 25 червня 2018 (UTC).

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:02, 15 листопада 2018 (UTC)