Обговорення користувачки:Yusufa

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: A1 у темі «Вікізустріч у Запоріжжі» 11 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Yusufa!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків тільд (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і вказівки
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

--Елвіс 08:21, 7 вересня 2011 (UTC)Відповісти

Вікіконференція 2011

[ред. код]

Вітаю! Запрошую вас на першу українську Вікіконференцію, що відбудеться у Львові наступної суботи, 17 вересня. Проїзд до Львова й назад по Україні вам буде відшкодовано.

За бажання, ви також можете підготувати коротеньку (3—7 хв.) доповідь чи виступ присвячений ідеям чи спостереженням щодо Вікіпедії та інших вікіпроектів, які варто поширювати чи обговорити, або які будуть цікавими іншим вікіпедистам та відвідувачам.

Реєструйтеся на сторінці конференції. --Α.Μακυχα 07:57, 10 вересня 2011 (UTC)Відповісти

Французька осінь

[ред. код]

Нагадування. --Α.Μακυχα 19:28, 10 жовтня 2011 (UTC)Відповісти

Шаблон {{Edited}} в статті Крутий поворот

[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Крутий поворот був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася більше 35 днів. — KrBot 21:02, 13 грудня 2011 (UTC)Відповісти

Запрошення

[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 16:35, 21 березня 2013 (UTC)Відповісти

Вікізустріч у Запоріжжі

[ред. код]

Вітаю Вас! Пропоную організувати 17 липня в Запоріжжі вікізустріч! Як Ви на це дивитесь? Прошу відписатися на сторінці ВП:ВЗ. З повагою, А1 18:02, 11 липня 2013 (UTC)Відповісти