Обговорення шаблону:Євромайдан

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Нащо в шаблоні лінк на "Єврореволюція" який переадресовує на "Євромайдан" ? Може все ж прибрати?--Sensetivity (обговорення) 20:32, 4 грудня 2013 (UTC)

переадресовує, я при першому ж доданні помітив. Це дещо відмінні поняття, я б все ж дав окремо, мовжливо хтось напрацює статтю--Albedo (обговорення) 11:54, 5 грудня 2013 (UTC)

ультраправі: учасники чи інсайдери (сторона в…)??--Albedo (обговорення) 20:24, 5 грудня 2013 (UTC)

Може досить розтягувати шаблон?[ред. код]

Просто написи складають уже пів шаблону. Нащо всі ці посилання "Газ у питання Україна-Росія" "«батя-майдан»" "«Янушеску»" Хто їх писатиме? Останні дві взагалі абзац. Хочете лулів? Прошу! http://драматика.org.ua/Янукович

стрічне питання — хто пише вікіпедію?--Albedo (обговорення) 08:14, 6 грудня 2013 (UTC)

Гігантський шаблон[ред. код]

В переважній більшості посилань немає сенсу. Статті про «Мережеві спільноти і Євромайдан», як і про Кусюка, як і майже всі, які я видалив, практично не мають шансів на появу. Якщо ж раптом помиляюсь — тоді можна буде додати і в шаблон, але точно не зараз, коли він і без того чималий.. Розділ «Пов'язане» взагалі за вуха притягнутий. З повагою, Volodymyr D-k (обговорення) 08:15, 6 грудня 2013 (UTC)

Йде наповнення шаблону, тому що тільки зараз стає зрозумілим усе тло подій та фактів. Дійсно, щось не буде створено із статей, але ще перечасно про це говорити. Розділ "Пов'язане" у більшості випадків ще буде переглянутий. Якщо нині не окреслити маштаб, то потім буде важко впоратись. Тиждень-другий і все стане на свої місця. A.Skromnitsky (обговорення) 08:20, 6 грудня 2013 (UTC)
не підтримую скорочення шаблону. «Мережеві спільноти і Євромайдан» готовий власноруч написати, як чимало з перелічених, але у перспективі, тому й формулюю майбутні статті. Не біда, шо пони ще не існують. Крім того, недостатньо бавитися у війну правок, коли я маю якусь візію шаблону, не внісши при цьому своїх рацпропозицій.--Albedo (обговорення) 10:57, 6 грудня 2013 (UTC)
Моя пропозиція очевидна і висловлювалась як мною, так і паном Sensetivity вище; полягає в тому, що величезний навігаційний шаблон незручний для читача і швидше заплутає його, аніж допоможе зорієнтуватись. Компактний шаблон є кращим, бо не містить «води». Ще раз повторюсь - якщо дотичні статті будуть написані (Вами, мною, кимось іще), їх можна буде додавати і в шаблон. Менш з тим і в тому шаблоні, який є наразі, червоних посилань достатньо. Аби хоч їх заповнити... З повагою, Volodymyr D-k (обговорення) 11:31, 6 грудня 2013 (UTC)

Провід[ред. код]

Зараз серед вказаних організацій/партій є три підрозділи: провід, ГО, ультраправі. Окрім того, що розподіл нагадує "у городі бузина, а дядько в Києві", траба ще розібратися, хто є у проводі. Щодо штабу нац. спротиву та трьох опозиц. парламентських партій питань нема. Є питання до Демократичного альянсу, а також до Студентської координаційної ради, яку, наскільки я знаю, не визнавав ніхто офіційним страйкомом студентів. --Trydence (обговорення) 23:57, 20 грудня 2013 (UTC)

пОкращення чи пАкращення?[ред. код]

пОкращення чи пАкращення? Бо якщо приймаємо «Йолка» - тоді «пАкращення» --Helgi (обговорення) 22:26, 28 грудня 2013 (UTC)


Лідери - Антилідери[ред. код]

Пропоную додати до шаблону посилання на персон лідерів Євромайдану на лідерів Антиєвромайдану, подібно як це зроблено в англійській версії шаблону. --TheLotCarmen (обговорення) 17:42, 20 січня 2014 (UTC)

Перейменувати шаблон[ред. код]

Або перейменуйте шаблон, або видаліть з нього окремі теми. Далеко не всі хто підтримує опозицію бажають опинитися в ЕС --Without mask (обговорення) 17:00, 28 січня 2014 (UTC)

Що таке ЕС? Sensetivity (обговорення)

Крим[ред. код]

Додайте в шаблон Меджліс як організацію та Могильова як представника влади

Блокування транспортного сполучення[ред. код]

Додайте до шаблону статтю Блокування транспортного сполучення. --Solonianskyi (обговорення) 12:55, 20 лютого 2014 (UTC)

Об'єднання з шаблоном Політична криза[ред. код]

Lystopad, пропоную шаблон {{Політична криза в Україні 2013—2014}} перетворити на перенаправлення на {{Євромайдан}}. У час, коли ви його створювали, це ймовірно виглядало доречним через непевність кваліфіікації подій, які розгорталися, проте зараз видно, що двома окресленими історичними подіями є:

  1. {{Євромайдан}}
  2. {{Російська збройна агресія проти України (з 2014)}}

Потреби у додатковому навігаційному шаблоні, що перекидав би місток між Євромайданом і війною я особисто не бачу. До шаблону Євромайдан можна додати у розділ наслідків Російську збройну агресію, а до шаблону агресії можна в передумови додати Євромайдан. Так виклад подій виглядатиме цілісно й завершено.

Що ви про це думаєте? --VoidWanderer (обговорення) 21:40, 23 липня 2019 (UTC)

  • Слушна думка, погоджуюсь. На мою думку, існування окремого шаблону {{Політична криза в Україні 2013—2014}}, це елемент пропагандистської картину світу, де нас намагаються переконати що анексія Криму і війна на сході Украині є лише наслідками Євромайдану. --Servansky (обговорення) 10:53, 12 серпня 2019 (UTC)
  • Lystopad, повторно пропінгую. --VoidWanderer (обговорення) 17:21, 11 листопада 2019 (UTC)
    @VoidWanderer: Я не маю нічого проти об'єднання. Але мені здається, що вірніше буде перенаправити його на шаблон {{Російська збройна агресія проти України (з 2014)}}. Я його створював, коли почалися сепаратистські акції на сході та захоплення Криму, то він стосувався за задумом більше тих подій, ніж Євромайдану. Тоді ще було невідомо, чим усе закінчиться. --Lystopad (обговорення) 14:10, 14 листопада 2019 (UTC)
    Все ж шаблон, який носить назву «Політична криза» — це більше визначення Євромайдану, аніж російської агресії. Об'єднав шаблони. --VoidWanderer (обговорення) 15:33, 5 грудня 2019 (UTC)