Рада конкурентоспроможності України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Рада конкурентоспроможності України (РКУ) — неприбуткова, неурядова позапартійна громадська організація.

Місія[ред. | ред. код]

Згуртування суспільства навколо ідеї конкурентоспроможної України як національної, ініціювання діалогу в суспільстві між наукою, освітою, бізнесом, владою, неурядовими організаціями, ЗМІ з тим щоб підняти ідею конкурентоспроможності України на «передній край» національної свідомості.

Мета[ред. | ред. код]

Скоординувати зусилля вчених, працівників сфери освіти, представників малого бізнесу, підприємництва, керівництва великих компаній та фінансових інститутів, а також представників урядових та законодавчих кіл, для того щоб сприяти «інституціоналізації» концепції конкурентоспроможності у практику економічної політики країни.

Історія[ред. | ред. код]

Створена у червні 2005 року за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund (США) і ВАТ «Укрексімбанк».

Засновники:

До складу РКУ входять відомі в Україні науковці, підприємці та громадські діячі. 19 жовтня 2005 року відбулося перше засідання ради, на якому було обрано нових членів Ради. Ними стали:

Інформаційний продукт[ред. | ред. код]

Основний інформаційний продукт РКУ – щоквартальний інформаційно-аналітичний журнал «Монітор конкурентоспроможності», який містить дані моніторингу та аналізу конкретних показників конкурентоспроможності України та 13 країн-орієнтирів. Журнал дає змогу системно відслідковувати зміни у рівні основних показників конкурентоспроможності, робити комплексний та вчасний аналіз тенденцій, ризиків і перспектив цих змін, ініціювати обговорення та усвідомлення цих питань у найширших колах громадськості та державно-політичних еліт.

Посилання[ред. | ред. код]