Ударний молоток

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сумка для різноманітних молотків

Ударний молоток або бітер — це предмет, який використовується для ударів або ударів по ударному інструменту з метою отримання його звуку.

Термін бітер є трохи загальнішим. Молоток зазвичай тримають у руці, а бітер може бути ножним або механічним, наприклад, у педалі басового барабана. Термін «барабанна паличка» є ще менш загальним, але все ще застосовується до широкого кола колот. Деякі молотки, такі як трикутник, зазвичай використовуються лише з певним інструментом, тоді як інші використовуються на багатьох різних інструментах. Часто молотки з різного матеріалу та твердості використовуються для створення різних тембрів на одному і тому ж типі інструменту (наприклад, використовуючи або дерев’яні, або молотки з пряжі на ксилофоні).

Деякі молотки, такі як молотки для вібрафонів, зазвичай називаються молотками, інші мають більш спеціалізовані назви, зокрема:

Молотки з синтетичної пряжі, що тримаються в рукоятці Стівенса

Молотки[ред. | ред. код]

Киянки з колесами з дерев'яними стрижнями та головками з повсті, що утримуються між сталевими шайбами
Молотки для литавр
Кисті, що використовуються на малому барабані
Рути і нейлонові щітки

Крім того, що молоток є загальним терміном для ручного збивача, він також використовується спеціально для позначення ручного збивача, що складається з голівки, з’єднаної з тонким стрижнем і використовується в парах. Існує широкий вибір молотків для створення бажаного звуку, артикуляції, характеру та динаміки для п’єс, які граються. [1] Професійні перкусіоністи зазвичай мають під рукою хороший вибір молотків, щоб бути готовими до кожного твору. Існує три основних типи:

  • Загорнуті молотки, які в основному використовуються на маримбі, вібрафоні та інших інструментах із м’якшими клавішами (хоча їх можна використовувати й на більш міцних інструментах), мають головки з келону, гуми, нейлону, акрилу чи інших матеріалів середньої жорсткості, загорнуті в м’якіші матеріали. як пряжа, шнур або латекс. Загорнуті молотки також є вибором для гри на підвішених тарілках, хоча гравці на барабанних установках зазвичай використовують барабанні палички.
  • Повстяні киянки або киянки з колесами мають головки, що складаються з шарів повсті, які утримуються між двома сталевими шайбами. Вони в основному використовуються на ненастроєних ударних інструментах, а також на литаврах.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Peters, Kyle (7 травня 2019). How to Choose the Right Mallet. Yamaha Educator Suite. Процитовано 23 березня 2021.

Посилання[ред. | ред. код]