Україна на літніх Олімпійських іграх 2000

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Україна на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:UKR
НОК:Національний олімпійський комітет України
Олімпійські ігри в Сіднеї
Спортсмени 230  23 видах спорту
Прапороносець Євген Браславець (відкриття)
Медалі
Місце: 21
Золото
3
Срібло
9
Бронза
10
Всього
22
Участь у літніх Олімпійських іграх
1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020
Участь у зимових Олімпійських іграх
1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018
Див. також

Україна на літніх Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї (Австралія) і завоювала 22 медалі (3 золотих, 9 срібних і 10 бронзових).

Медалісти[ред. | ред. код]

Gold medal with cup.svg Золото[ред. | ред. код]

Silver medal with cup.svg Срібло[ред. | ред. код]

Bronze medal with cup.svg Бронза[ред. | ред. код]

Види спорту[ред. | ред. код]

Стрільба з лука[ред. | ред. код]

Україну на XXVII літніх Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї представляли 6 лучників (3 чоловіки і 3 жінки), які вибороли 1 олімпійську медаль. Наймолодша з них — Катерина Сердюк (17 років 238 днів), найстарший — Віктор Курченко (35 років 254 дні).

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1/32 Раунд 1/16 Раунд 1/8 Чверть-фінали Півфінали За 3-тє місце Фінал
Результат Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Ігор Пархоменко Індивідуальна першість 632 24  Аріас (CUB)
Поразка
160-164
Не пройшов 39
Сергій Антонов 631 26  Бадєнов (RUS)
Перемога
164
-153
 Вандерле (USA)
Поразка
151-152
Не пройшов 28
Віктор Курченко 615 43  Янь (CHN)
Поразка
155-164
Не пройшов 46
Сергій Антонов
Віктор Курченко
Ігор Пархоменко
Командна першість 1878 9 N/A Китай Китай (CHN)
Перемога
244
-235
Південна Корея Південна Корея (KOR)
Поразка
236-258
Не пройшли 8
Жінки
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1/32 Раунд 1/16 Раунд 1/8 Чверть-фінали Півфінали За 3-тє місце Фінал
Результат Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Олена Садовнича Індивідуальна першість 658 5  Бульва (POL)
Перемога
163
-155
 Ленцка (POL)
Поразка
158-159
Не пройшла 21
Катерина Сердюк 644 10  Франчіні (ITA)
Перемога
157
-144
 Менсінг (GER)
Перемога
161
-153
 Чо Ок Сіл (PRK)
Поразка
153-160
Не пройшла 16
Наталія Бурдейна 632 26  Шатір (TUR)
Перемога
166
-157
 Чо Ок Сіл (PRK)
Поразка
160-162
Не пройшла 17
Наталія Бурдейна
Олена Садовнича
Катерина Сердюк
Командна першість 1934 2 N/A Італія Італія (ITA)
Перемога
237
-230
Туреччина Туреччина (TUR)
Перемога
240
-233
N/A Південна Корея Південна Корея (KOR)
Поразка
239-251
2

Джерела[ред. | ред. код]