Україна на літніх Олімпійських іграх 2000

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Україна на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:UKR
НОК:Національний олімпійський комітет України
Олімпійські ігри в Сіднеї
Спортсмени 230  23 видах спорту
Прапороносець Євген Браславець (відкриття)
Медалі
Місце: 21
Золото
3
Срібло
9
Бронза
10
Всього
22
Участь у літніх Олімпійських іграх
1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020
Участь у зимових Олімпійських іграх
1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018
Див. також

Україна на літніх Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї (Австралія) і завоювала 22 медалі (3 золотих, 9 срібних і 10 бронзових).

Медалісти[ред. | ред. код]

Gold medal with cup.svg Золото[ред. | ред. код]

Silver medal with cup.svg Срібло[ред. | ред. код]

Bronze medal with cup.svg Бронза[ред. | ред. код]

Види спорту[ред. | ред. код]

Стрільба з лука[ред. | ред. код]

Україну на XXVII літніх Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї представляли 6 лучників (3 чоловіки і 3 жінки), які вибороли 1 олімпійську медаль. Наймолодша з них — Катерина Сердюк (17 років 238 днів), найстарший — Віктор Курченко (35 років 254 дні).

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1/32 Раунд 1/16 Раунд 1/8 Чверть-фінали Півфінали За 3-тє місце Фінал
Результат Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Ігор Пархоменко Індивідуальна першість 632 24 прапор, що використовується країною на Іграх Аріас (CUB)
Поразка
160-164
Не пройшов 39
Сергій Антонов 631 26 прапор, що використовується країною на Іграх Бадєнов (RUS)
Перемога
164
-153
прапор, що використовується країною на Іграх Вандерле (USA)
Поразка
151-152
Не пройшов 28
Віктор Курченко 615 43 прапор, що використовується країною на Іграх Янь (CHN)
Поразка
155-164
Не пройшов 46
Сергій Антонов
Віктор Курченко
Ігор Пархоменко
Командна першість 1878 9 Н/Д Китай Китай (CHN)
Перемога
244
-235
Південна Корея Південна Корея (KOR)
Поразка
236-258
Не пройшли 8
Жінки
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1/32 Раунд 1/16 Раунд 1/8 Чверть-фінали Півфінали За 3-тє місце Фінал
Результат Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Олена Садовнича Індивідуальна першість 658 5 прапор, що використовується країною на Іграх Бульва (POL)
Перемога
163
-155
прапор, що використовується країною на Іграх Ленцка (POL)
Поразка
158-159
Не пройшла 21
Катерина Сердюк 644 10 прапор, що використовується країною на Іграх Франчіні (ITA)
Перемога
157
-144
прапор, що використовується країною на Іграх Менсінг (GER)
Перемога
161
-153
прапор, що використовується країною на Іграх Чо Ок Сіл (PRK)
Поразка
153-160
Не пройшла 16
Наталія Бурдейна 632 26 прапор, що використовується країною на Іграх Шатір (TUR)
Перемога
166
-157
прапор, що використовується країною на Іграх Чо Ок Сіл (PRK)
Поразка
160-162
Не пройшла 17
Наталія Бурдейна
Олена Садовнича
Катерина Сердюк
Командна першість 1934 2 Н/Д Італія Італія (ITA)
Перемога
237
-230
Туреччина Туреччина (TUR)
Перемога
240
-233
Н/Д Південна Корея Південна Корея (KOR)
Поразка
239-251
2

Джерела[ред. | ред. код]