Українська Арбітражна Асоціація

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Українська Арбітражна Асоціація
ТипГромадська організація
Галузьарбітраж
Засновано2012
Штаб-квартираКиїв Україна Україна
www.arbitration.kiev.ua

Українська Арбітражна Асоціація (УАА)  — неприбуткова громадська організація, заснована у вересні 2012 року зусиллями ініціативної групи українських та іноземних фахівців у сфері міжнародного арбітражу, покликана об'єднати юристів, які професійно займаються або цікавляться практикою розгляду спорів у міжнародному арбітражі, незалежно від їх належності до тієї чи іншої юрисдикції[1].

Українська Арбітражна Асоціація не є арбітражною інституцією. Більш того, вона активно співпрацює з МКАС при ТПП України та іншими арбітражними інституціями, а також аналогічними профільними асоціаціями з питань розвитку та просування міжнародної арбітражної практики[2].

Основні завдання

[ред. | ред. код]

Основні завдання УАА в просуванні України і, зокрема, м. Києва, як місця проведення міжнародного арбітражу, наданні сприяння та підтримка інтересу до практики міжнародного арбітражу як способу вирішення транскордонних спорів, сприяння поширенню знань і досвіду вирішення спорів у порядку міжнародного арбітражу, а також в посиленні співпраці та обміну досвідом фахівців практики з усього світу[3].

Органи Української Арбітражної Асоціації

[ред. | ред. код]

Асоціація створена у формі суспільного об’єднання, вищим керівним органом якого є Загальні збори членів Асоціації. Загальні збори мають право вирішувати будь-які питання, пов’язані з діяльністю Асоціації[4].

Очолює Асоціацію Президент, який обирається Загальними зборами строком на чотири роки і є вищою посадовою особою Асоціації[5].

Президентом у 2016 році була обрана Олена Перепелинська – партнер, голова арбітражної практики в СНД міжнародної юридичної фірми INTEGRITES, дійсний член англійського Королівського інституту арбітрів[6] (FCIArb).

Постійно діючим керівним органом Асоціації є Правління[7].

Посилання

[ред. | ред. код]

Джерела

[ред. | ред. код]
  1. Архівована копія. Архів оригіналу за 8 травня 2014. Процитовано 26 листопада 2012.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  2. Архівована копія. Архів оригіналу за 5 березня 2016. Процитовано 23 листопада 2012.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  3. http://www.licasoft.com.ua/index.php/2012-05-25-22-59-57/the-news/18947-sozdana-ykrainskaia-arbitrajnaia-associaciia.html[недоступне посилання з липня 2019]
  4. Архівована копія. Архів оригіналу за 18 листопада 2012. Процитовано 26 листопада 2012.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  5. Архівована копія (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 14 травня 2014. Процитовано 26 листопада 2012.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  6. http://www.ciarb.org/directory/?familyName=&country=111&grade=&panelArbitrators=0&panelMediators=0&panelAdjudicators=0&charteredArbitrator=0&branch=&submit=Search&page=1[недоступне посилання з липня 2019]
  7. Архівована копія. Архів оригіналу за 31 липня 2013. Процитовано 23 листопада 2012.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)