Фред Коен

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Фредерік Б. Коен (англ. Frederick B. Cohen)
Народився 1956 рік
Громадянство
(підданство)
Flag of the United States.svg США
Alma mater Університет Північної Каліфорнії
Галузь Комп'ютерна вірологія
Відомий завдяки: дослідження комп'ютерних вірусів

Фредерік Б. Коен (англ. Frederick B. Cohen) (народився в 1956 році) - американський інформатик, відомий як винахідник прийомів захисту від комп'ютерних вірусів.

У 1983 році, під час навчання в Інженерній школі Університету Північної Каліфорнії, він написав програму яка паразитувала на застосунках й захоплювала керування комп'ютером, один з перших комп'ютерних вірусів за класифікацією Леонарда Адлемана. Він, з дослідницькою метою, написав просту програму, яка вміла "заражати" комп'ютери, роблячи власні копії та поширюватися від однієї машини до іншої. Воно було приховано в більшій, законній програмі, яка завантажувалася в комп'ютер за допомогою флопі диску. Також Коен вірив у корисні віруси, або позитивні й він навіть створив одного, якого назвав стискаючим вірусом. Поширюючись, він інфікував всі виконувані файли на комп'ютері, але не пошкоджував їх, а лише зменшував їхній розмір.[1]

Коен має й інші роботи, присвячені комп'ютерним вірусам. Зараз він керує компанією, що займається комп'ютерною безпекою.

Публікації[ред.ред. код]

Виноски[ред.ред. код]

  1. Burger, Ralph, 1991. Computer Viruses and Data Protection, pp. 19-20(англ.)

Зовнішні посилання[ред.ред. код]