Хлібні інвестиції (Холдингова компанія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

ВАТ «ХК «Хлібні інвестиції» є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів, який займає 7% ринку хлібобулочних виробів України і знаходиться на 3-му місці серед найбільших хлібних підприємств. Історія розвитку нараховує більше 8-ми років роботи на ринку хліба.

Історія розвитку[ред. | ред. код]

У 1994 році в м. Хмельницькому було створено ТОВ «Заграва Експо», яке займалося виробництвом борошна на давальницьких умовах і постачаннями його на макаронні та хлібопекарські підприємства. Керівником і співзасновником став Триндюк Ю. Г.

У 1998 році на біржі в Івано-Франківську було куплено 20% акцій Івано-Франківського хлібокомбінату. Інші акції були докуплені у трудового колективу. Підприємство перебувало у вкрай незадовільному стані в момент покупки. На сьогоднішній день це одне з найкращих підприємств області.

У 1999 році на аукціоні в м. Луцьку було придбано 10% акцій підприємства ВАТ «Хліб», інші акції були докуплені у трудового колективу.

У 2000 році в керівництва та трудового колективу були придбані акції Білогірського КХП з млиновим комплексом.

У 2001 році офіс ТОВ «Заграва Експо» для збільшення своїх можливостей переїжджає в м. Київ.

26 лютого 2003 було створено ТОВ «Хлібні інвестиції», куди увійшли всі активи ТОВ «Заграва Експо». Президентом компанії став Триндюк Ю. Г.

У 2002 році ТОВ «Хлібні інвестиції» купує 62,3% акцій Бердичівського хлібозаводу у АКБ «Форум».

У 2003 році у ТОВ «ТНТ» було придбано 52,43% акцій Чернівецького хлібокомбінату. Також у 2003 році, Хлібні інвестиції беруть в оренду цілісний майновий комплекс Севастопольський хлібокомбінат. За час оренди в комбінат було вкладено близько 50 млн грн. на поліпшення і розвиток.

У 2007 році компанія купує простоюючий завод у Нових Петрівцях, Київської області у «Київського обласного союзу споживчих товариств» (облспоживспілка). І на його місці, по суті, будує новий завод потужністю 150 тонн хліба на добу. Обсяг робіт виконано на 70%.

У 2008 році Хлібні інвестиції приватизують Севастопольський хлібокомбінат і створюють ВАТ «Цар Хліб».

19.02.2008 ТОВ «Хлібні інвестиції» перетворено у ВАТ "Холдингова компанія «Хлібні інвестиції». Холдинг випускає близько 300 000 тонн продукції на рік.

14 квітня 2011 на ВАТ «Хліб», що входить до складу ВАТ «Холдингова компанія» «Хлібні інвестиції», була відкрита нова, повністю автоматизована лінія з виробництва батонів, продуктивністю 25 тонн на добу.

Лінія укомплектована німецьким та чеським обладнанням, а також американською системою охолодження хліба. Процес виготовлення продукції повністю автоматизовано, починаючи із замісу тіста і закінчуючи охолодженням і упаковкою.

У цьому році ВАТ «Холдингова компанія» «Хлібні інвестиції» планує направити 7 млн доларів інвестицій в устаткування для своїх підприємств.

Планується відкриття двох автоматизованих ліній на наших підприємствах у м.Чернівці та м. Севастополі.

На сьогоднішній день до складу холдингу входять наступні підприємства:

Посилання[ред. | ред. код]