Юніорський чемпіонат світу з хокею із шайбою 2011

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Юніорський чемпіонат світу з хокею із шайбою 2011
2011 IIHF World U18 Championship Logo.png
Загальні відомості
Країна проведення Німеччина Німеччина
Час проведення 14 — 24 квітня 2011
Кількість команд 10
Міста-господарі КріммічауДрезден
Переможець Gold Medal.svg США США
(шостий титул)
Статистика турніру
Матчів зіграно 31
Голів забито 207 (6.68 за гру)
Відвідуваність 47 309 (1526)
Найкращий бомбардир Микита Кучеров (21 очко)
Попередній
турнір
2010
Наступний
турнір
2012

Юніорський чемпіонат світу з хокею із шайбою 2011 — 13-й розіграш чемпіонату світу з хокею серед юніорських команд. Чемпіонат приймають німецькі міста Кріммічау та Дрезден. Турнір проходить з 14 по 24 квітня 2011 року.

Команди-учасниці[ред.ред. код]

Група A Група B

Регламент змагань[ред.ред. код]

Згідно з регламентом змагань, 10 команд, що поділені на дві рівні групи, проводять по чотири зустрічі всередині групи за круговою системою. За підсумками цих поєдинків, переможці груп одразу потрапляють до півфіналів, команди, що посіли 2-е та 3-є місця виходять до чвертьфіналів. Решта команд потрапляють до втішного раунду, де змагаються за право на наступний рік виступати в елітному дивізіоні.

Група A[ред.ред. код]

Команда І В ВО ПО П ГЗ ГП О США Рос Нім Швй Сло
США США 4 4 0 0 0 21 8 12 4:3 7:3 2:1 8:1
Росія Росія 4 2 1 0 1 24 13 8 3:4 5:4 8:3 8:2
Німеччина Німеччина 4 1 0 1 2 11 17 4 3:7 4:5 4:1 0:4
Швейцарія Швейцарія 4 1 0 0 3 8 16 3 1:2 3:8 1:4 3:2
Словаччина Словаччина 4 1 0 0 3 9 19 3 1:8 2:8 4:0 2:3

Група В[ред.ред. код]

Команда І В ВО ПО П ГЗ ГП О Шве Кан Фін Чех Нор
Швеція Швеція 4 3 0 0 1 20 8 9 4:2 5:2 1:2 10:2
Канада Канада 4 3 0 0 1 17 8 9 2:4 5:4 5:0 5:0
Фінляндія Фінляндія 4 2 0 0 2 16 15 6 2:5 4:5 5:3 5:2
Чехія Чехія 4 2 0 0 2 8 13 6 2:1 0:5 3:5 3:2
Норвегія Норвегія 4 0 0 0 4 6 23 0 2:10 0:5 2:5 2:3

Втішний раунд[ред.ред. код]

Команда І В ВО ПО П Ш О Швй Чех Нор Сло
Швейцарія Швейцарія 3 3 0 0 0 11-5 9 4:2 4:1 3:2
Чехія Чехія 3 2 0 0 1 9-9 6 2:4 3:2 4:3
Норвегія Норвегія 3 1 0 0 2 9-9 3 1:4 2:3 6:2
Словаччина Словаччина 3 0 0 0 3 7-13 0 2:3 3:4 2:6

За підсумками змагань у втішному раунді, дивізіон найсильніших покинули юніорські збірні команди Норвегії та Словаччини.

Плей-оф[ред.ред. код]

Чвертьфінали[ред.ред. код]

21 квітня
15:30
Росія Росія 5:2 Фінляндія Фінляндія Льодовий палац Кріммічау (694)
21 квітня
19:30
Канада Канада 4:3 Німеччина Німеччина Льодовий палац Кріммічау (3150)

Півфінали[ред.ред. код]

23 квітня
14:30
Швеція Швеція 3:1 Росія Росія Льодовий палац Кріммічау (1003)
23 квітня
18:30
США США 5:4 (ОТ) Канада Канада Льодовий палац Кріммічау (1376)

Матч за 5-е місце[ред.ред. код]

23 квітня
10:30
Фінляндія Фінляндія 5:2 Німеччина Німеччина Льодовий палац Кріммічау (915)

Матч за третє місце[ред.ред. код]

24 квітня
14:30
Канада Канада 4:6 Росія Росія Льодовий палац Кріммічау (2024)

Фінал[ред.ред. код]

24 квітня
18:30
США США 4:3 (ОТ) Швеція Швеція Льодовий палац Кріммічау (5007)

Найкращі бомбардири[ред.ред. код]

Гравець І Г П О +/− Ш
Росія Микита Кучеров 7 11 10 21 +10 6
Росія Михайло Григоренко 7 4 14 18 +10 18
Росія Наїль Якупов 7 7 6 13 +6 6
Фінляндія Джоель Арміа 6 4 9 13 +2 8
США Джей-Ті Міллер 6 4 9 13 +8 6
Канада Райан Мерфі 7 4 9 13 +2 2
Росія Альберт Яруллін 7 0 11 11 +12 4
США Рід Буше 6 8 2 10 +9 8
Канада Райан Мюррей 7 3 7 10 +1 6
Фінляндія Маркус Гранлунд 6 2 8 10 +4 6

Джерело: iihf.com (англ.)

Найкращі голкіпери[ред.ред. код]

Мінімум 120 ігрових хвилин

Гравець ІГ КВ ГП ГГ ВК% СМ
Росія Андрій Василевський 343:30 235 15 2.62 93.62 0
Норвегія Стеффен Соберг 338:46 317 22 3.90 93.06 0
США Джон Гібсон 358:52 189 14 2.34 92.59 0
Німеччина Марвін Кюппер 245:00 176 14 3.43 92.05 0
Швейцарія Лука Болтшаузер 332:44 198 16 2.89 91.92 0

Джерело: iihf.com (англ.)

Нагороди[ред.ред. код]

Найкращі гравці, обрані дирекцією ІІХФ

Дивізіон І[ред.ред. код]

Група А[ред.ред. код]

Матчі проходили у латвійській Ризі 11 — 17 квітня.

Збірна І В ВО ПО П ШЗ ШП Різ О
Латвія Латвія 4 4 0 0 0 21 2 +19 12
Італія Італія 4 3 0 0 1 16 9 +7 9
Казахстан Казахстан 4 1 1 0 2 12 19 –7 5
Угорщина Угорщина 4 1 0 1 2 10 16 –6 4
Велика Британія Велика Британія 4 0 0 0 4 12 25 –13 0

Група В[ред.ред. код]

Матчі проходили у словенському Мариборі 10 — 16 квітня.

Збірна І В ВО ПО П ШЗ ШП Різ О
Данія Данія 5 4 0 0 1 31 10 +21 12
Словенія Словенія 5 4 0 0 1 18 14 +4 12
Франція Франція 5 2 1 0 2 19 11 +8 8
Білорусь Білорусь 5 2 0 1 2 25 13 +12 7
Польща Польща 5 2 0 0 3 12 20 –8 6
Південна Корея Південна Корея 5 0 0 0 5 11 48 –37 0

Дивізіон ІІ[ред.ред. код]

Група А[ред.ред. код]

Матчі проходили у румунському Брашові 19 — 25 березня.

Збірна І В ВО ПО П ШЗ ШП Різ О
Австрія Австрія 5 5 0 0 0 56 3 +53 15
Румунія Румунія 5 3 1 0 1 26 12 +14 11
Хорватія Хорватія 5 3 0 1 1 28 9 +19 10
Естонія Естонія 5 2 0 0 3 33 25 +8 6
Сербія Сербія 5 1 0 0 4 6 43 –37 3
Нова Зеландія Нова Зеландія 5 0 0 0 5 1 58 –57 0

Група В[ред.ред. код]

Матчі проходили в українському Донецьку 27 березня — 2 квітня.

Збірна І В ВО ПО П ШЗ ШП Різ О
Україна Україна 5 5 0 0 0 51 7 +44 15
Нідерланди Нідерланди 5 3 1 0 1 19 11 +8 11
Литва Литва 5 3 0 0 2 44 15 +29 9
Іспанія Іспанія 5 2 0 1 2 19 21 –2 7
КНР КНР 5 1 0 0 4 13 47 –34 3
Бельгія Бельгія 5 0 0 0 5 8 53 –45 0

Дивізіон ІІІ[ред.ред. код]

Група А[ред.ред. код]

Матчі проходили на Тайвані у місті Тайбей 11 — 17 квітня.

Таблиця
Збірна І В ВО ПО П ШЗ ШП Різ О
Австралія Австралія 3 3 0 0 0 29 2 +27 9
Болгарія Болгарія 3 2 0 0 1 16 11 +5 6
Китайський Тайбей Китайський Тайбей 3 1 0 0 2 12 11 +1 3
Туреччина Туреччина 3 0 0 0 3 4 37 –33 0
Півфінали
Матч за 3-є місце
Фінал

Група В[ред.ред. код]

Матчі проходили в Мексиці у Мехіко 13 — 20 березня.

Таблиця
Збірна І В ВО ПО П ШЗ ШП Різ О
Ісландія Ісландія 4 3 1 0 0 52 5 +47 11
Мексика Мексика 4 3 0 1 0 30 8 +22 10
ПАР ПАР 4 2 0 0 2 19 25 –6 6
Ізраїль Ізраїль 4 1 0 0 3 17 24 –7 3
Ірландія Ірландія 4 0 0 0 4 3 59 –56 0

Джерела[ред.ред. код]