.jobs

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
.jobs
Введений 2005
Тип домену спонсорований загальний домен верхнього рівня
Стан діючий
Реєстратор Employ Media LLC
Спонсор The Society for Human Resource Management
Призначення
Обмеження на реєстрацію доменні імена повинні бути засновані на реальному назві компанії, реєстрація проводиться співробітниками компанії, відповідальними за набір персоналу
Структура дозволена реєстрація імен другого рівня
Документи
Вирішення суперечок
Вебсайт goto.jobs

.jobs — загальний домен верхнього рівня для сайтів з набору співробітників для компаній. Затверджено ICANN 8 квітня 2005 року у рамках другої групи пропозицій щодо створення нових доменів першого рівня. Реєстрація почалася наприкінці того ж року.

Правила реєстрації передбачають перевірку заявок на реєстрацію, тому реєстрація у режимі реального часу, на відміну від більшості інших доменів, неможлива.

Передбачається, що домен є більш зручним способом для тих, хто шукає роботу у тій чи іншій компанії, ніж існуюче на даний час нестандартизована різноманітність розташувань розділу вакансій на корпоративних сайтах. Так, наприклад, у компанії Example замість http://www.example.com/navigation/jobs[недоступне посилання з листопада 2018] розділ вакансій може розташовуватися за адресою http://example.jobs[недоступне посилання з листопада 2018].

Посилання[ред. | ред. код]